Název: |
SEED SERVICE CUP 2019 |
Datum: |
21.-22.12. |
Pořadatel: |
LTC Vysoké Mýto (C - 500) |
Kódové číslo: |
806035 |
Dvorců+povrch: |
2 koberec s granulemi |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:15 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Rejlek Jiří |
: |
Sportovní 224 |
: |
56601 Vysoké Mýto |
Tel. (1): |
739261024 |
E-mail: |
rejlek.jiri@gmail.com |
Poznámka pořadatele: přihlášky SMS na tel.: 739261024 , losování pátek 18:30 hod. , následně zvežejníme hrací plán a pořadí zápasů.Hraje se na koberci. Hráči i doprovod musí mít čisté boty bez zbytků antuky.
Hráčka Velinská přijata do turnaje, omylem smazána pořadatelem. Jiří Rejlek |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
220 |
12 |
|
|
21.11.2019 21:13:04 |
2. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
303 |
9 |
|
|
09.12.2019 18:50:46 |
3. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
354 |
9 |
|
|
31.10.2019 23:51:00 |
4. |
Kubátová Lucie |
03.01.2008 |
LTC Pardubice |
366 |
9 |
|
|
10.12.2019 18:40:56 |
5. |
Malinová Natálie |
22.04.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
393 |
6 |
|
|
10.11.2019 12:21:41 |
6. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
435 |
6 |
|
|
09.11.2019 17:31:19 |
7. |
Dostálová Šárka |
15.06.2009 |
Spartak Polička |
659 |
4 |
|
|
10.12.2019 18:13:08 |
8. |
Rychterová Tereza |
25.09.2009 |
TK Holice |
1107 |
3 |
|
|
06.12.2019 18:04:25 |
9. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:46:09 |
10. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:57:08 |
11. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 01:20:19 |
12. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 06:13:45 |
13. |
Hýblová Zuzana |
20.06.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 12:07:05 |
14. |
Hrabálková Lucie |
26.04.2010 |
LTC Vysoké Mýto |
1227 |
1 |
|
Přijata do turnaje |
01.11.2019 18:37:41 |
15. |
Říhová Nikola |
04.03.2010 |
SK Týniště nad Orlicí |
1227 |
1 |
|
volná karta |
10.11.2019 21:31:30 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Gajdošíková Agáta |
13.05.2008 |
LTC Vysoké Mýto |
1227 |
1 |
|
Přijata do turnaje |
16.11.2019 16:33:43 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.11.2019 11:04:28 |
2. |
Zajícová Radka |
08.11.2008 |
LTC Vysoké Mýto |
623 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.11.2019 19:39:52 |
3. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 21:16:01 |
4. |
Dubovská Anna |
03.03.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
220 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.11.2019 19:54:05 |
5. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2019 20:38:48 |
6. |
Meixnerová Izabela |
30.03.2010 |
TK Choceň |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.12.2019 12:20:35 |
7. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.12.2019 21:25:42 |
8. |
Červenková Nikita |
25.04.2010 |
Tenisový klub Eden HK |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 19:39:55 |
9. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.12.2019 16:32:31 |
10. |
Vinařová Ludmila |
02.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
945 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 10:07:30 |
11. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 17:28:17 |
12. |
Kučerová Andrea |
17.01.2010 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 17:50:16 |
13. |
Apolínová Stella |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 09:37:04 |
14. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 09:41:35 |
15. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 11:12:27 |
16. |
Vábnová Monika |
05.01.2009 |
Start Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 11:58:26 |
17. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.12.2019 12:00:34 |
18. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.12.2019 12:00:38 |
19. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
299 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2019 18:37:44 |
20. |
Velinská Nela |
26.07.2010 |
TK Holice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.12.2019 23:06:18 |
21. |
Samoelová Alena |
20.10.2009 |
LTC Vysoké Mýto |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.12.2019 23:07:18 |
22. |
Rolencová Sofie |
23.06.2008 |
TK Choceň |
529 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 12:48:19 |
|