Český tenisový svaz
Název:
SEED SERVICE CUP 2019
Datum:
21.-22.12.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 500)
Místo konání:
Masarykovo nám.944 V.Mýto
Kódové číslo:
806035
Dvorců + povrch:
2 koberec s granulemi
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:15 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:

přihlášky SMS na tel.: 739261024 , losování pátek 18:30 hod. , následně zvežejníme hrací plán a pořadí zápasů.Hraje se na koberci. Hráči i doprovod musí mít čisté boty bez zbytků antuky.



Hráčka Velinská přijata do turnaje, omylem smazána pořadatelem. Jiří Rejlek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
 
21.11.2019 21:13:04
2.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
 
09.12.2019 18:50:46
3.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
 
31.10.2019 23:51:00
4.
Kubátová Lucie 03.01.2008 LTC Pardubice
366
9
 
 
10.12.2019 18:40:56
5.
Malinová Natálie 22.04.2008 TO TJ Tesla Pardubice
393
6
 
 
10.11.2019 12:21:41
6.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
 
09.11.2019 17:31:19
7.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
659
4
 
 
10.12.2019 18:13:08
8.
Rychterová Tereza 25.09.2009 TK Holice
1107
3
 
 
06.12.2019 18:04:25
9.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
31.10.2019 23:46:09
10.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
 
31.10.2019 23:57:08
11.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 01:20:19
12.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 06:13:45
13.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 12:07:05
14.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
Přijata do turnaje
01.11.2019 18:37:41
15.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
volná karta
10.11.2019 21:31:30
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gajdošíková Agáta 13.05.2008 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
Přijata do turnaje
16.11.2019 16:33:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 11:04:28
2.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 19:39:52
3.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 21:16:01
4.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 19:54:05
5.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 20:38:48
6.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 12:20:35
7.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 21:25:42
8.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 19:39:55
9.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 16:32:31
10.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 10:07:30
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 17:28:17
12.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 17:50:16
13.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:37:04
14.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:41:35
15.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:12:27
16.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:58:26
17.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:34
18.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:38
19.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 18:37:44
20.
Velinská Nela 26.07.2010 TK Holice
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 23:06:18
21.
Samoelová Alena 20.10.2009 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 23:07:18
22.
Rolencová Sofie 23.06.2008 TK Choceň
529
6
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 12:48:19