Český tenisový svaz
Název:
JODA CUP
Datum:
14.-16.12.
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600)
Místo konání:
Brno-Líšeň,ul. Klicperova
Kódové číslo:
806022
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz

Poznámka pořadatele:

POZOR:
turnaj se rozšiřuje na 48 hráček
Hrát se bude ve dvou halách ( Slatina -Líšeň) na čtyřech kurtech.
Prezentace do turnaje je v pátek 13.12.do 17:00 hod.
PREZENTACI PROSÍM FORMOU SMS NA TEL.603421212!!!!!!
Losování proběhne na ten. kurtech v Líšni po prezentaci.
Program turnaje bude zveřejněn na stránkách ČTS do 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
 
 
02.12.2019 10:46:29
2.
Dvořáčková Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
50
30
 
 
18.11.2019 09:05:40
3.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
 
02.12.2019 20:59:26
4.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
 
 
07.11.2019 10:26:19
5.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
 
 
22.11.2019 06:43:17
6.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
 
 
01.11.2019 09:44:21
7.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
 
14.11.2019 09:22:26
8.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
 
01.11.2019 20:04:09
9.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
 
01.11.2019 06:19:04
10.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
 
31.10.2019 23:46:41
11.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
 
01.11.2019 07:26:59
12.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
 
 
31.10.2019 23:48:12
13.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
04.12.2019 08:23:37
14.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
 
01.11.2019 13:14:46
15.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
 
 
05.11.2019 17:34:03
16.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
 
 
01.11.2019 07:02:38
17.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
204
12
 
 
01.12.2019 08:55:17
18.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
 
 
01.12.2019 22:19:35
19.
Šperková Anna 07.04.2009 LTC Velen Boskovice
236
12
 
 
08.11.2019 15:36:58
20.
Králová Adriana 18.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
252
12
 
 
05.11.2019 19:07:06
21.
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 BLTC Brno
283
9
 
 
01.11.2019 09:25:14
22.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
 
 
01.11.2019 09:47:05
23.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
299
9
 
 
06.11.2019 12:26:37
24.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
 
 
01.11.2019 05:41:27
25.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
 
 
01.11.2019 00:44:31
26.
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB
374
9
 
 
06.11.2019 13:50:12
27.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
 
 
31.10.2019 23:56:01
28.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
 
 
01.11.2019 00:37:55
29.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
volná karta JTS
31.10.2019 23:39:40
30.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta TC-MJ TENIS
31.10.2019 23:42:51
31.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
volná karta JTS
31.10.2019 23:47:55
32.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta JTS
31.10.2019 23:52:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno
542
6
 
přijata do turnaje
01.11.2019 07:29:15
2.
Lišková Kateřina 21.11.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
564
6
 
přijata do turnaje
06.11.2019 21:12:43
3.
Kovářová Nikita 30.07.2009 TC Brno.
582
6
 
přijata do turnaje
01.11.2019 10:52:51
4.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
 
přijata do turnaje
01.11.2019 19:30:05
5.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov
677
4
 
přijata do turnaje
31.10.2019 23:40:58
6.
Ryvolova Dominika 09.02.2009 Tenisový klub Tesla Brno
759
4
 
přijata do turnaje
01.11.2019 13:42:02
7.
Pokorná Alexandra 09.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
824
4
 
přijata do turnaje
04.11.2019 12:04:45
8.
Havránková Silvie 01.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
862
4
 
přijata do turnaje
01.11.2019 22:41:18
9.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
945
3
 
přijata do turnaje
01.11.2019 13:41:38
10.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
 
přijata do turnaje
01.11.2019 14:03:28
11.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
přijata do turnaje
31.10.2019 23:38:31
12.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
přijata do turnaje
31.10.2019 23:53:18
13.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
přijata do turnaje
01.11.2019 00:03:42
14.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
přijata do turnaje
01.11.2019 00:17:35
15.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
01.11.2019 01:03:19
16.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
 
07.11.2019 20:35:37
17.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
 
05.12.2019 16:07:47
18.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB
186
12
 
volná karta TC-MJ TENIS
08.12.2019 16:33:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 17:06:58
2.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.11.2019 16:46:23
3.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
647
4
 
odhlášeno hráčem
09.11.2019 22:21:26
4.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 11:42:35
5.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
25
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 09:16:18
6.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
84
20
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 18:21:33
7.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 17:52:14
8.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 22:41:38
9.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 14:05:25
10.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 13:16:22
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 23:01:15
12.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 12:10:16
13.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 14:50:44
14.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 20:12:14
15.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 12:42:26
16.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 14:22:02
17.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 17:03:54
18.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:55:03
19.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:56:33
20.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 20:25:07
21.
Pospisilova Eliska 31.08.2008 BLTC Brno
519
6
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 22:21:31
22.
Medunová Alena 04.06.2008 TK Znojmo
196
12
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 08:57:14
23.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 21:03:03
24.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
634
4
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 04:28:52
25.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
64
25
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 09:54:25
26.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:32:40
27.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 17:42:19
28.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
46
30
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 19:20:05
29.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 20:02:10
30.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno
572
6
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 08:15:57
31.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:08:24
32.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:33:22
33.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
326
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 10:48:06
34.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 15:24:51
35.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 09:31:49
36.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 12:30:46
37.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 17:34:42
38.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 14:48:14
39.
Pokorna Kristýna 11.02.2009 TK Znojmo
523
6
 
odhlášeno pořadatelem
12.12.2019 20:39:14
40.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB
546
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 08:27:41
41.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 16:28:51