Český tenisový svaz
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
806009
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Slováčková Hana
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava-Pustkovec
Tel. (1):
774065526
E-mail:
haver@seznam.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz

Poznámka pořadatele:

PROGRAM NEDĚLE 8.12.2019

8,30 Stanovská - Dihlová; Ďurajková - Bódiová

NB 9,45 Vrajíková - Křivohlavá; Drozdová - Pulcerová

NB 11,00 Eliášová,Ploskuňáková - Žídková, Koukolová
NB 12,00 ostatní čtyřhry (dle postupujícíh hráček) - v 11,00 na tel.zavolání


Uvedené časy jsou možné časy začátku utkání; směřujte proto včasný příjezd k utkáním!!!







ZPŮSOB HRY: 2 vítězné sety ze tří; třetí set supertiebreak do 10-ti bodů; užití pravidla NO-AD pouze ve čtyřhře!!!


ADRESA KURTŮ: Ostrava, Pustkovecká 18/13
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
pouze čtyřhra
18.11.2019 20:14:21
2.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
prezentována
01.11.2019 02:40:25
3.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
310
9
 
prezentována
20.11.2019 09:16:29
4.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
08.11.2019 06:22:11
5.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
 
prezentována
12.11.2019 10:08:38
6.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
 
prezentována
02.11.2019 18:35:57
7.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
prezentována
19.11.2019 13:31:07
8.
Křivohlavá Nella 06.06.2009 TK PTA Kolín
616
4
 
prezentována
24.11.2019 18:47:47
9.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
prezentována
04.11.2019 20:07:34
10.
Žídková Nella 22.06.2009 Tenisový klub Minerva Opava,z.s.
659
4
 
prezentována
26.11.2019 21:20:49
11.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
prezentována
04.11.2019 20:31:58
12.
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
780
4
 
prezentována
18.11.2019 17:12:25
13.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves
862
4
 
prezentována
24.11.2019 19:18:41
14.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
 
prezentována
11.11.2019 15:33:50
15.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
prezentována
31.10.2019 23:39:14
16.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 10:44:01
17.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 14:19:24
18.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 18:53:24
19.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
prezentována
03.11.2019 09:46:04
20.
Hrubá Ema 16.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
prezentována
03.11.2019 20:48:41
21.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
prezentována
11.11.2019 17:30:51
22.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
prezentována
01.12.2019 09:05:18
23.
Krčková Judita 15.09.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
prezentována
02.12.2019 19:14:04
24.
Němčanská Kateřina 01.05.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
prezentována
03.12.2019 10:00:58

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
 
04.11.2019 19:31:02
2.
Michalíková Denisa 06.10.2009 SK JC Sport Opava
1227
1
 
 
29.11.2019 08:04:26
3.
Hýlová Nikol 20.09.2009 TJ TO Sokol Stará Bělá
945
3
 
prezentována
02.12.2019 07:33:59
4.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
 
03.12.2019 20:27:56
5.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
přijata - pouze čtyřhra
03.12.2019 20:29:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 06:39:19
2.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 14:22:36
3.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.11.2019 13:40:28
4.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 21:16:53
5.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 16:06:26
6.
Sippel Sofia Dina 17.09.2009 LTK Klatovy
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 13:27:36
7.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 08:25:24
8.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 09:48:19
9.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 19:56:37
10.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 13:20:11
11.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 22:17:04
12.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 12:00:21
13.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
29.11.2019 12:40:14
14.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 13:13:14
15.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 17:07:58
16.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 17:52:19
17.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:56
18.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:01:03
19.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 10:49:53
20.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 14:48:09