Rojíček Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Dohnal Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Orlita Josef Sebastian | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Buba Alexej | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof | | | 6:3, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pečonka Radovan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Malinovský Sebastian | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Robenek Štěpán | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Svozil Václav | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
Hanzal Šimon | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lehnert Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Palacký Jakub | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Švidrnoch Alexej | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kuch Kristián | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Střílka Sven | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
Hradečný Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Lukas Filip | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jányš Albert | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vykoupil Patrik | | | 6:2, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Slováček Martin | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Drlík David | | 5:7, 7:6 (6), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | 6:2, 6:7 (7), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šipula David | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
Gabzdyl Viktor | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Jindřich | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Tichý David | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kleiner Will | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Tégl Tomáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Syryčanský Adam | | | | | | 6:1, 7:6 (5) |
| | | | | | |
Andrýs Pavel | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Švidrnoch Viktor | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pietrosz Lukáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vilis Flynn | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šandrik Marek | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pečonka Jaromír | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fedor Jakub | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Jendřejek Daniel | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Horák Matěj | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Smolík David | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Barusel David | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Ondřej | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Formánek Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Žampach Vojtěch | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Klimša Ondřej | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
Bartek David | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Andrýs Petr | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šima Patrik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rybka Jan | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Němec Adam | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Papajík Jakub | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
Dvořák Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Mandelík Michal | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Franc Jakub | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Trunda Jakub | | | 4:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vymazal David | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Tomica Daniel | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Václav Augustin | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 1.6.2020 v 9.00 hod. - semifinále dvouhry, následuje finále, |
| Počet účastníků | 64 | Nasazení | CŽ | BH | Rojíček Daniel | 38 | 45 | Hrubý Václav Augustin | 40 | 45 | Horák Adam | 49 | 35 | Migdal Alexandr | 62 | 35 | Klimša Ondřej | 73 | 30 | Hrbáč Jan | 76 | 30 | Syryčanský Adam | 88 | 25 | Střílka Sven | 88 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 270 |
Kódové číslo akce: 712970 |
|
|