Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.05-01.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Havířov z.s.
Kódové číslo:
716970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777034009
Tel. (2):
777034027
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 29.5.2020 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně Tenisového klubu Havířov, z.s., kde po ukončení prezentace proběhne losování dvouhry. Program na sobotu 30.5.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod. První zápasy budou nasazeny v sobotu 30.5.2020 v 8.00 hod.

Do turnaje bude přijato max. 64 hráčů.
Turnaj proběhne 30.5. - 2.6.2020.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
38
45
 
volná karta
04.05.2020 14:50:37
2.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
40
45
 
volná karta
18.05.2020 06:56:11
3.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
volná karta
16.05.2020 20:28:08
4.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
volná karta
19.05.2020 07:12:10
5.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
73
30
 
volná karta
16.05.2020 21:02:44
6.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
76
30
 
volná karta
06.05.2020 15:25:12
7.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
volná karta
01.04.2020 06:07:34
8.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
volná karta
07.05.2020 21:03:39
9.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
volná karta
04.04.2020 13:49:21
10.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
111
25
 
volná karta
06.05.2020 13:52:02
11.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
volná karta
01.04.2020 00:30:14
12.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
volná karta
05.05.2020 09:35:40
13.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
151
20
 
volná karta
04.05.2020 13:09:01
14.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
volná karta
12.05.2020 22:02:50
15.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
volná karta
10.05.2020 20:16:56
16.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
211
15
 
volná karta
19.05.2020 09:36:02
17.
Vykoupil Patrik 18.03.2008 Beskydský tenisový klub
215
15
 
volná karta
13.05.2020 19:47:10
18.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
volná karta
03.04.2020 20:25:22
19.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
volná karta
13.05.2020 20:57:40
20.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
229
15
 
volná karta
11.05.2020 08:30:45
21.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
volná karta
09.05.2020 21:40:09
22.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
263
15
 
volná karta
03.05.2020 09:09:17
23.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
volná karta
17.04.2020 16:43:48
24.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
volná karta
01.04.2020 09:21:48
25.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
287
12
 
volná karta
04.05.2020 13:00:33
26.
Šima Patrik 16.03.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
340
12
 
volná karta
15.05.2020 09:02:27
27.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
356
12
 
volná karta
07.05.2020 15:38:30
28.
Andrýs Petr 15.05.2008 TJ Zbrojovka Vsetín
386
12
 
volná karta
14.05.2020 13:52:58
29.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
408
12
 
volná karta
09.04.2020 17:14:28
30.
Andrýs Pavel 15.05.2008 TJ Zbrojovka Vsetín
464
9
 
volná karta
14.05.2020 13:54:15
31.
Vymazal David 07.10.2009 TK Milo Olomouc
485
9
 
volná karta
15.05.2020 17:32:01
32.
Tégl Tomáš 16.06.2008 ITS Tennis Club, z.s.
488
9
 
volná karta
05.05.2020 07:01:57
33.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
 
volná karta
06.04.2020 16:03:29
34.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
516
9
 
volná karta
04.05.2020 16:16:41
35.
Kleiner Will 14.04.2009 SK Véska
530
9
 
volná karta
12.05.2020 18:27:20
36.
Trunda Jakub 12.08.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s.
536
9
 
volná karta
04.04.2020 21:01:55
37.
Bartek David 07.11.2008 TC Ostrava Nová Ves
540
9
 
volná karta
14.05.2020 09:27:51
38.
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Mohelnice, z.s.
577
9
 
volná karta
12.05.2020 09:59:09
39.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
586
9
 
volná karta
20.05.2020 00:24:06
40.
Barusel David 01.03.2008 Tenisový klub Bruntál, z.s.
626
9
 
volná karta
13.05.2020 12:55:25
41.
Svoboda Jindřich 19.09.2008 TK Na Dolině o.s.
675
6
 
volná karta
19.05.2020 20:45:45
42.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
848
6
 
volná karta
11.05.2020 16:31:29
43.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
957
6
 
volná karta
06.05.2020 21:45:49
44.
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba
973
6
 
volná karta
14.05.2020 13:43:45
45.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
1007
6
 
volná karta
05.05.2020 18:01:20
46.
Lehnert Lukáš 20.01.2009 Tenisklub7
1027
4
 
volná karta
15.05.2020 18:04:12
47.
Malinovský Sebastian 11.08.2009 Tenisklub7
1226
4
 
volná karta
07.05.2020 10:32:01
48.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
volná karta
01.04.2020 00:03:19

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pietrosz Lukáš 17.12.2008 TC Třinec
657
9
 
přijat do turnaje
19.05.2020 11:17:26
2.
Švidrnoch Alexej 21.01.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1724
3
 
přijat do turnaje
05.05.2020 10:37:56
3.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
přijat do turnaje
01.04.2020 00:09:37
4.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1939
1
 
přijat do turnaje
06.04.2020 14:05:47
5.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
přijat do turnaje
06.04.2020 17:52:13
6.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
přijat do turnaje
06.04.2020 19:50:45
7.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
1939
1
 
přijat do turnaje
15.04.2020 12:01:39
8.
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota
1939
1
 
přijat do turnaje
04.05.2020 11:39:08
9.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
přijat do turnaje
05.05.2020 10:37:03
10.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
přijat do turnaje
06.05.2020 06:33:47
11.
Pečonka Radovan 28.12.2010 TK SC OSTRAVA
1939
1
 
přijat do turnaje
06.05.2020 22:11:07
12.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
přijat do turnaje
12.05.2020 17:18:22
13.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
přijat do turnaje
17.05.2020 09:58:23
14.
Vilis Flynn 19.06.2009 SKT Frýdlant n.O.
1939
1
 
přijat do turnaje
19.05.2020 21:29:47
15.
Gabzdyl Viktor 11.06.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
přijat do turnaje
23.05.2020 12:00:33
16.
Formánek Lukáš 08.10.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
 
24.05.2020 15:10:15
17.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
444
9
 
 
25.05.2020 07:31:28
18.
Lukas Filip 01.10.2008 TK Havířov
439
9
 
 
25.05.2020 19:31:36
19.
Kapitán Štěpán 04.02.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1939
1
 
 
25.05.2020 19:32:17
20.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
 
26.05.2020 12:42:42
21.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
427
12
 
 
27.05.2020 19:59:50
22.
Cieslar Vít 21.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
 
27.05.2020 20:00:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.04.2020 20:08:41
2.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.05.2020 07:37:39