Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  11.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Krakovský Denis
 
 
 
Horák Vladimír
6:0, 6:0
 
Fiala Jiří
6:1, 6:0
 
Vala Filip
6:2, 6:0
 
Hrubý Václav
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Babulík Michal
 
Grulich Josef
6:1, 6:2
 
 
 
Kalousek Šimon
6:4, 7:6 (6)
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:2
 
Kopel Šimon
7:5, 6:7 (3), 6:3
 
Mück Filip
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Postupa Martin
 
Klimas Jan
6:0, 6:2
 
 
 
Kovář Adam
6:2, 4:6, 7:5
 
Pospíšil Matěj
6:1, 6:1
 
Bartoš Adrian
6:4, 6:3
 
Šima Patrik
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Kalousek Kryštof
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Špais Šimon
6:0, 6:2
 
Migdal Alexandr
6:0, 6:0
 
Dolný Adam
6:0, 6:0
 
Hvolka Petr
6:3, 6:4
 
 
6:4, 0:6, 7:5
 
Stejskal Adam
 
Šafařík Jonáš
6:2, 6:1
 
 
 
Robenek Václav
6:1, 6:1
 
Lukas Filip
6:3, 6:3
 
Doskočil Martin
7:6 (5), 6:0
 
Lýsek Ondřej
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Kuřitka Lukáš
 
Beneš Daniel
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Jendřejek Daniel
6:1, 6:1
 
Spáčil Jan
6:3, 6:7 (6), 7:5
 
Klimša Ondřej
6:2, 7:6 (4)
 
Pešat Oliver
0:6, 7:5, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Knesl David
 
Beránek Ondřej
6:2, 7:6 (0)
 
 
 
Horák Adam
6:2, 6:2
 
Martinovič Filip
6:3, 6:2
 
Formánek Filip
6:4, 6:2
 
Vičan Jan
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Káňa Viktor
 
Onderka Karel
6:3, 3:6, 6:1
 
 
 
Wagner Matyáš
6:1, 6:0
 
Hrbáč Jan
6:3, 6:3
 
Badžgoň David
6:0, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:3, 2:6, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Šimeček David
 
Rozhodčí turnaje: Ing.Petr Špok, David Špok, Tereza Svěchová, Kristýna Jansová,
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 14.5.2018 - V 8:30 semifinále dvouhry, následuje finále. 12:30 finále čtyřhry Hráč Rojíček nenastoupil do hlavní soutěže pro nemoc.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krakovský Denis 3345
Šimeček David 4345
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Postupa Martin 11425
Kategorie : 11Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 712970

Šimeček David - Krakovský Denis
 
 
 
Šima Patrik - Horák Adam
6:1, 6:1
 
Hvolka Petr - Hrbáč Jan
4:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Spáčil Jan - Klimša Ondřej
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kuřitka Lukáš - Beránek Ondřej
 
Stejskal Adam - Postupa Martin
6:0, 6:0
 
 
 
Hrubý Václav - Migdal Alexandr
6:2, 6:0
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Jendřejek Daniel
7:5, 6:2
 
Badžgoň David - Mück Filip
2:6, 6:1, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Bartoš Adrian - Kalousek Kryštof
 
Beneš Daniel - Onderka Karel
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kopel Šimon - Krupa Lukáš
 
Martinovič Filip - Kovář Adam
6:3, 6:1
 
Hanák Ondřej - Pešat Oliver
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Babulík Michal - Klimas Jan
 
Pospíšil Matěj - Káňa Viktor
6:2, 3:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Fiala Jiří - Dolný Adam
 
Horák Vladimír - Kalousek Šimon
2:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Formánek Filip - Robenek Václav
6:3, 7:6 (3)
 
 
6:1, 6:3
 
Šafařík Jonáš - Knesl David
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Krakovský Denis 3345
Šimeček David 4345
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Postupa Martin 11425
Kategorie : 11Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 714970

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tégl Tomáš16.06.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.
Dohnal Matyáš29.06.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Grassegger Martin19.06.2008TJ MSV Studénka, z.s.
Zobač Mikuláš25.06.2008TK Havířov
Řehák Adam10.04.2006TK Milo Olomouc
Řehák Daniel10.04.2006TK Milo Olomouc
Dub Dominik25.09.2007TK Havířov