Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
11.-14.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
TK Havířov z.s.
Kódové číslo:
716970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777034009
Tel. (2):
777034027
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj řídí rozhodčí - David Špok t.č. 774 578 031.
Program na sobotu 12.5.2018 v 8.30 hod. - Bartoš, Dolný, Fiala, Hanák, Horák Vl., Hrubý, Hvolka, Kalousek Š., Kopel, Kovář, Migdal, Mück, Pospíšil, Šima, Špais, Vala,
v 9.30 hod. - Badžgoň, Doskočil, Formánek, Horák A., Hrbáč, Jendřejek, Klimša, Lukas, Lýsek, Martinovič, Moldrzyk, Pešat, Robenek, Spáčil, Vičan, Wagner,
v 11.00 hod. - Krakovský, Babulík, Grulich, Kalousek K., Klimas, Krupa, Postupa, Stejskal,
v 12.00 hod. - Beneš, Beránek, Káňa, Knesl, Kuřitka, Onderka, Šafařík, Šimeček,
Prezentace čtyřhry - sobota 12.5.2018 do 12.15 hod.

Prezentace hlavní soutěž - pátek 11.5.2018 v čase 17.00 - 18.00 sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo v klubovně TK Havířov, kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 12.5.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 19.00 hod.

Program na kvalifikaci v pátek 11.5.2018 v 9.00 hod. - Cieslar, Hradečný, Hrbáč, Hrubý, Jendřejek, Jüttner, Kačerovský, Lukas, Migdal, Spáčil, Srba, Šima,
v 10.00 hod. - Horák, Onderka, Rojíček, Trunda,
v 10.30 hod. - Kornel, Kubiena, Wagner,

POZOR!!! změna prezentace KVALIFIKACE - ve čtvrtek 10.5.2018 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování kvalifikace. Program na pátek 11.5.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 19.00 hod.

Hráči se můžou do turnaje přihlásit sms zprávou na t.č. 777 034 027 do 10.5.2018.
Počet účastníků - hlavní soutěž - 40 hráčů dle žebříčku + 8 postupujících z kvalifikace,
- kvalifikace - 32 hráčů,

Předpokládaný program:
pátek 11.5.2018 - dvě kola kvalifikace,
sobota 12.5.2018 - předkolo a I.kolo dvouhry, předkolo čtyřhry,
neděle 13.5.2018 - II. a čtvrtfinále dvouhry, I.kolo a čtvrtfinále čtyřhry,
pondělí 14.5.2018 - semifinále a finále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry,
Tento program může pořadatel změnit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
33
45
 
volná karta
22.04.2018 20:13:58
2.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
43
45
 
volná karta-p
26.03.2018 19:08:20
3.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
53
35
 
volná karta
07.04.2018 20:16:27
4.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
56
35
 
volná karta
29.04.2018 19:04:56
5.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
85
30
 
volná karta
23.03.2018 19:14:50
6.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
95
25
 
volná karta-p
07.04.2018 08:48:15
7.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
98
25
 
volná karta
29.03.2018 13:15:58
8.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
114
25
 
volná karta
09.04.2018 19:15:39
9.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
117
25
 
volná karta
17.03.2018 21:24:48
10.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
133
20
 
volná karta
04.05.2018 15:51:19
11.
Babulík Michal 27.07.2006 TK TENNISPOINT FM
151
20
 
volná karta
05.04.2018 16:35:12
12.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
166
20
 
volná karta
21.03.2018 16:22:27
13.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
172
20
 
volná karta
01.05.2018 09:38:31
14.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov
187
20
 
volná karta
23.03.2018 13:14:52
15.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
190
15
 
volná karta
29.03.2018 12:07:47
16.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
192
15
 
volná karta
24.04.2018 21:58:47
17.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
196
15
 
volná karta
25.04.2018 13:18:19
18.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
199
15
 
volná karta
23.04.2018 12:22:06
19.
Fiala Jiří 02.10.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
209
15
 
volná karta
07.05.2018 07:59:05
20.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
222
15
 
volná karta
03.04.2018 09:13:21
21.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
251
15
 
volná karta
25.04.2018 13:16:13
22.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
264
15
 
volná karta
18.03.2018 10:15:10
23.
Bartoš Adrian 13.08.2006 TK Kubáň Ostrava
264
15
 
volná karta
18.03.2018 17:31:19
24.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
282
12
 
volná karta
22.03.2018 13:45:20
25.
Vala Filip 21.04.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
339
12
 
volná karta-p
05.05.2018 16:36:02
26.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
376
12
 
volná karta
29.04.2018 23:37:13
27.
Badžgoň David 01.11.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
382
12
 
volná karta
05.05.2018 16:35:45
28.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
400
12
 
volná karta
22.03.2018 08:03:32
29.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
405
12
 
volná karta
17.03.2018 20:17:37
30.
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry
425
9
 
volná karta
18.03.2018 12:46:05
31.
Dolný Adam 16.03.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
434
9
 
volná karta-p
09.04.2018 20:51:57
32.
Horák Vladimír 04.07.2007 TO TJ Nový Jičín
523
9
 
volná karta
15.03.2018 07:15:03
33.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
9
 
volná karta
30.04.2018 08:23:21
34.
Lýsek Ondřej 17.11.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
545
9
 
volná karta
18.03.2018 07:25:39
35.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
587
9
 
volná karta
29.03.2018 12:13:26
36.
Hvolka Petr 06.04.2007 TK Havířov
658
6
 
volná karta
03.04.2018 07:28:54
37.
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín
766
6
 
volná karta
07.04.2018 16:18:04
38.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
830
6
 
volná karta
18.03.2018 16:20:09
39.
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast
1212
4
 
volná karta
26.04.2018 11:41:05
40.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
2103
1
 
volná karta
22.04.2018 22:36:32
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
50.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
51.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
52.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
53.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
54.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
55.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
56.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kornel Jan 06.04.2006 Tenisový Klub Kozlovice z.s.
880
6
 
volná karta-prezentován
05.04.2018 20:41:55
2.
Wagner Matyáš 16.01.2006 Beskydský tenisový klub
931
6
 
volná karta-prezentován
18.04.2018 23:04:25
3.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1325
4
 
volná karta-prezentován
23.04.2018 11:24:39
4.
Špais Šimon 26.10.2006 TK Havířov
1549
3
 
volná karta
02.05.2018 13:03:47
5.
Dub Dominik 25.09.2007 TK Havířov
1770
3
 
volná karta
02.05.2018 13:03:59
6.
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1770
3
 
volná karta
08.05.2018 11:28:41
7.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 04:17:42
8.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 20:21:47
9.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 20:52:37
10.
Grassegger Martin 19.06.2008 TJ MSV Studénka, z.s.
2103
1
 
volná karta
16.03.2018 15:37:48
11.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
2103
1
 
volná karta
17.03.2018 21:52:14
12.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
2103
1
 
volná karta-prezentován
18.03.2018 09:35:25
13.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
volná karta
18.03.2018 20:29:22
14.
Ciešlar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
2103
1
 
volná karta-prezentován
19.03.2018 16:47:21
15.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
2103
1
 
volná karta-prezentován
20.03.2018 09:37:33
16.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
volná karta-prezentován
20.03.2018 13:02:26
17.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
 
volná karta-prezentován
21.03.2018 17:43:52
18.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
volná karta-prezentován
26.03.2018 08:49:09
19.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
2103
1
 
volná karta-prezentován
02.04.2018 21:17:54
20.
Zobač Mikuláš 25.06.2008 TK Havířov
2103
1
 
volná karta
03.04.2018 07:29:22
21.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
2103
1
 
volná karta-prezentován
10.04.2018 22:39:45
22.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
2103
1
 
volná karta-prezentován
20.04.2018 10:20:54
23.
Šima Patrik 16.03.2008 TO VOKD Ostrava-Poruba
2103
1
 
volná karta
23.04.2018 20:44:52
24.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
2103
1
 
volná karta-prezentován
10.05.2018 15:37:48
25.
Lukas Filip 01.10.2008 TK Havířov
2103
1
 
volná karta-prezentován
10.05.2018 16:38:07
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
20.03.2018 21:33:14
2.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
747
6
 
odhlášeno hráčem
20.04.2018 13:35:02
3.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
320
12
 
odhlášeno hráčem
29.04.2018 20:53:15
4.
Jurka Tomáš 23.07.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek
1041
4
 
odhlášeno hráčem
30.04.2018 16:40:04
5.
Zila Michal 31.10.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
967
6
 
odhlášeno pořadatelem
02.05.2018 12:52:24
6.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
686
6
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 09:25:16
7.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 09:27:50
8.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
35
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 11:51:44
9.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
615
9
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 08:14:04
10.
Herman Richard 21.10.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.05.2018 08:24:38
11.
Lukáš Nikolas 21.12.2006 TK Havířov
355
12
 
odhlášeno pořadatelem
08.05.2018 11:22:02
12.
Pohludka Šimon 10.02.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
1041
4
 
odhlášeno hráčem
08.05.2018 19:39:46
13.
Pudich Omar 25.10.2007 TK Hlučín
379
12
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 06:23:09
14.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
1485
4
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 08:56:33
15.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
314
12
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 11:28:10
16.
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 14:12:27
17.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 17:28:18