Vašenka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Langer Patrik | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mařec Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | | | 6:4, 7:6 (9) | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | 6:3, 6:7 (8), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | | | | 6:4, 6:7 (3), 7:6 (0) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Rožnovský Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David | | | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kinček Ondřej | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Nikolas | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Tajdus Tomáš | | | | 6:2, 7:6 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Řehák Daniel | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bárta Jan | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grulich Josef | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kopel Šimon | 3:6, 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lankočí Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
SÁŇKA FRANTIŠEK | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bednarz Vítek | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Nezval Jakub | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Vacula Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis | | | | | 6:2, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valigura Tobiáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dadák Šimon | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Daniel | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (5), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bill Denis | | | | | | |
| | | | | | |
Olšar Štěpán | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Michálek Stanislav | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Babulík Michal | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Baránek Matyáš | 6:2, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kubatko Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing.Petr Špok, David Špok, Tereza Svěchová |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 15.5. 2017 - 9:00 semifinále dvouhry, následuje finále. Finále čtyřhry 13:00. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Vašenka Daniel | 64 | 35 | Kubatko Dominik | 71 | 35 | Vacula Filip | 75 | 35 | Židů Petr | 108 | 30 | Kremser Filip | 117 | 25 | Krakovský Denis | 136 | 25 | Šimeček David | 150 | 25 | Knesl David | 173 | 20 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 230 |
Kódové číslo akce: 712970 |
|
|