Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
východočeský (P - 200)
Místo konání:
LTC Vysoké Mýto
Kódové číslo:
716920
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
566 01 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:



Prezentace nasazení hráči (1-16): prezentace možná zasláním SMS s potvrzením účasti do v sobotu 12.5.2018 do 8:15 hod.

Losování proběhne v 8:30 hod. z prezentovaných hráčů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
40
45
 
volná karta
24.04.2018 16:13:42
2.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
49
35
 
volná karta
26.03.2018 09:05:33
3.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
129
25
 
volná karta
22.03.2018 18:50:13
4.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
137
20
 
volná karta
13.04.2018 15:37:32
5.
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s.
152
20
 
volná karta
21.04.2018 12:32:59
6.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
183
20
 
volná karta
01.05.2018 19:35:13
7.
Vyčítal Vojtěch 17.08.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
203
15
 
volná karta
17.03.2018 07:53:24
8.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
211
15
 
volná karta
06.05.2018 11:22:25
9.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
248
15
 
volná karta
27.03.2018 11:04:48
10.
Jurajda Timon 12.11.2006 TK Letohrad
253
15
 
volná karta
01.04.2018 11:38:16
11.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
272
15
 
volná karta
19.04.2018 20:20:59
12.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
273
15
 
volná karta
28.03.2018 15:48:58
13.
Svoboda Adam 26.03.2007 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
280
12
 
volná karta
28.04.2018 07:02:59
14.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
359
12
 
volná karta
22.04.2018 14:05:24
15.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
400
12
 
volná karta
25.03.2018 17:59:16
16.
Zalabák Ondřej 19.06.2006 LTC Pardubice
437
9
 
volná karta
19.04.2018 08:17:26
17.
Brdíček Nikolas 22.07.2007 TK Letohrad
481
9
 
volná karta
24.03.2018 13:49:44
18.
Schleiss Benedikt 10.07.2007 TK Letohrad
501
9
 
volná karta
15.04.2018 21:36:05
19.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
506
9
 
volná karta
23.03.2018 15:36:50
20.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
509
9
 
volná karta
15.03.2018 16:46:26
21.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
511
9
 
volná karta
19.03.2018 14:20:15
22.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
514
9
 
volná karta
05.04.2018 23:03:42
23.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
520
9
 
volná karta
18.03.2018 19:36:35
24.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
557
9
 
volná karta
01.04.2018 12:34:38
25.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
603
9
 
volná karta
03.04.2018 07:57:31
26.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
619
6
 
volná karta
11.04.2018 00:58:44
27.
Jirka Jáchym 18.08.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
830
6
 
volná karta
11.05.2018 10:30:44
28.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
920
6
 
volná karta
09.05.2018 16:37:17
29.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1325
4
 
volná karta
09.04.2018 10:15:39
30.
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 00:01:53
31.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 08:36:14
32.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
2103
1
 
volná karta
15.03.2018 09:23:09
33.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
16.03.2018 20:46:38
34.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
16.03.2018 21:32:25
35.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
19.03.2018 17:45:01
36.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
19.03.2018 19:13:46
37.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
19.03.2018 20:37:40
38.
Schneider Jan 26.08.2008 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
volná karta
23.03.2018 17:20:39
39.
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice
2103
1
 
volná karta pořadatel
24.03.2018 09:55:44
40.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
26.03.2018 18:15:56
41.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
volná karta
31.03.2018 10:58:30
42.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2103
1
 
volná karta
01.04.2018 18:59:56
43.
Suchánek Pavel 11.12.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2103
1
 
volná karta
02.04.2018 07:47:43
44.
Hejkrlík Ondřej 15.03.2007 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
volná karta pořadatel
30.04.2018 16:31:57
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
677
6
 
odhlášeno hráčem
23.04.2018 10:30:32
2.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
03.05.2018 13:30:40
3.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
718
6
 
odhlášeno hráčem
04.05.2018 17:44:52
4.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
25
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 06:33:21
5.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
425
9
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 23:27:09
6.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
311
12
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 18:49:09
7.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 20:17:47
8.
Falta Filip 19.01.2007 LTC Vysoké Mýto
1212
4
 
odhlášeno hráčem
07.05.2018 22:11:37
9.
Dušek Filip 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
700
6
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 14:12:04
10.
Kučera Lukáš 25.06.2007 TC Chrudim z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 15:11:54
11.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
119
25
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 17:51:56
12.
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort
2103
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 08:42:07
13.
Fendrych Hynek 26.02.2006 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 17:07:41
14.
Laba Matyáš 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
1988
3
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 17:07:52