Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.-31.05.
Pořadatel:
severočeský (P - 400)
Místo konání:
Fibichova 929, 46001 Liberec
Kódové číslo:
716900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Trsek Tomáš
Josefa Hory 25
46604 Jablonec nad Nisou
Tel. (1):
776763663
E-mail:
trsekt@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence pátek 29. 5. 2020 do 17:00 (SMS), hraje se v sobotu 30. 5. 2020 od 09:00 hodin.

Podle počtu přihlášených rozhodneme zda-li se bude hrát čtyřhra ( s ohledem na vývoj situace kolem opatření Covid). Do 25.5. Zde bude rozhodnutí.

na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů


kontaktní telefon turnaje: Tomáš Trsek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
63
30
 
volná karta
13.05.2020 15:35:50
2.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
76
30
 
volná karta
22.05.2020 09:56:02
3.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
 
volná karta
15.05.2020 21:13:03
4.
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec
157
20
 
volná karta
14.05.2020 09:55:09
5.
Kvapil Tomáš 23.08.2008 TK Frýdlant v Čechách
182
20
 
volná karta
25.05.2020 16:27:09
6.
Braun Denis 18.04.2008 Severočeská tenisová o.s.
217
15
 
volná karta
23.05.2020 16:20:51
7.
Spěvák Jakub 02.01.2008 TK Kadaň
220
15
 
volná karta
14.05.2020 16:46:53
8.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
volná karta
18.05.2020 15:09:17
9.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
 
volná karta
14.05.2020 17:40:38
10.
Dembický Tomáš 18.03.2008 TK Frýdlant v Čechách
241
15
 
volná karta
25.05.2020 16:27:25
11.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
volná karta
13.05.2020 13:58:35
12.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
294
12
 
volná karta
14.05.2020 19:19:20
13.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
300
12
 
volná karta
17.05.2020 22:18:21
14.
Řeháček Ondřej 23.10.2008 TCEN Hrádek nad Nisou
318
12
 
volná karta
20.05.2020 15:00:23
15.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
volná karta
15.05.2020 10:12:31
16.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
 
volná karta
16.05.2020 09:08:09
17.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
volná karta
14.05.2020 13:18:08
18.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec
359
12
 
volná karta
14.05.2020 20:13:17
19.
Mikula Lukáš 01.06.2009 Severočeská tenisová o.s.
376
12
 
volná karta
17.05.2020 18:45:37
20.
Klouček David 21.01.2009 TCEN Hrádek nad Nisou
546
9
 
volná karta
17.05.2020 19:55:39
21.
Beneš Dominik 10.04.2009 SK Matchball Česká Lípa
695
6
 
volná karta
23.05.2020 09:41:52
22.
Drahoš Karel 12.10.2009 TK Frýdlant v Čechách
943
6
 
volná karta
25.05.2020 16:27:54
23.
Ježek Tomáš 05.04.2008 Start Liberec
1116
4
 
volná karta
25.05.2020 16:25:53
24.
Richter Matěj 13.12.2008 TK Frýdlant v Čechách
1116
4
 
volná karta
25.05.2020 16:28:19
25.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
volná karta
13.05.2020 19:13:25
26.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
 
volná karta
14.05.2020 13:05:25
27.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
 
volná karta
14.05.2020 15:43:38
28.
Bejček Simon 17.04.2010 Tenisový klub Brozany,z.s.
1939
1
 
volná karta
14.05.2020 21:12:35
29.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
volná karta
14.05.2020 22:42:03
30.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC
1939
1
 
volná karta
21.05.2020 19:45:39
31.
Půček David 29.07.2010 POWER FOR SPORTS
1939
1
 
volná karta
22.05.2020 18:51:09
32.
Pintér Igor 23.12.2010 POWER FOR SPORTS
1939
1
 
volná karta
22.05.2020 18:51:32

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Závěta Ondřej 08.09.2010 TK Frýdlant v Čechách
1939
1
 
 
25.05.2020 16:28:36