Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Čepelík Matouš
 
 
 
Novotný Daniel
6:3, 6:1
 
Nedvěd Ondřej
2:6, 7:5, 6:1
 
Krechler Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Beneš Dominik
 
Kvapil Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kloub Milan
 
Straka Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Rašín Jakub
 
Sršeň Alexandr
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Samek Jan
 
Hauser Karel Kryštof
6:1, 6:3
 
 
 
 
3:6, 7:5, 7:5
 
Spěvák Jakub
 
Fanta Tadeáš
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Martínek Jakub
 
Pable Štěpán
3:6, 6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
FALTA OLIVER
 
Derenin Matyáš
6:0, scr.
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Kozák Pavel
 
Bešík Dominik
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Kreysa Jan
 
Klouček David
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Kašpar Jakub
 
Furlet Roman
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Bursa Tomáš
 
Sedlatý Matěj
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Šubert Daniel
 
Licek Prokop
4:6, 6:4, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Abrahám Nicolas
 
Dvořák Petr
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:6 (6), 7:6 (1)
 
Archmann Dominik
 
Slavík  Jakub
6:0, 6:0
 
Mikula Lukáš
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Dvořák Filip
 
Rozhodčí turnaje: Tomáš Trsek 776 763 663
Počet účastníků34
NasazeníBH
Čepelík Matouš 3745
Dvořák Filip 5935
Bursa Tomáš 7830
Sršeň Alexandr 9430
Derenin Matyáš 11925
Sedlatý Matěj 12225
FALTA OLIVER 12525
Rašín Jakub 13525
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 712900

Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
 
 
 
Pable Štěpán - Licek Prokop
6:1, 6:2
 
Samek Jan - Spěvák Jakub
6:3, 1:6, 1:0 (8)
 
Čepelík Matouš - Kreysa Jan
6:2, 6:3
 
Fanta Tadeáš - Beneš Dominik
6:0, 6:1
 
Dvořák Petr - Martínek Jakub
6:1, 6:1
 
Klouček David - Mikula Lukáš
6:2, 6:2
 
Krechler Daniel - Slavík  Jakub
2:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Archmann Dominik - Furlet Roman
0:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Novotný Daniel - Nedvěd Ondřej
6:1, 6:0
 
Derenin Matyáš - Kloub Milan
6:0, 6:0
 
Straka Lukáš - Kvapil Tomáš
6:3, 7:5, 1:0 (8)
 
Kozák Pavel - Šubert Daniel
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Rašín Jakub - Sedlatý Matěj
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Čepelík Matouš 3745
Bursa Tomáš 7830
Sršeň Alexandr 9430
Derenin Matyáš 11925
Sedlatý Matěj 12225
Rašín Jakub 13525
Samek Jan 22015
Licek Prokop 24215
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 714900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Perůtka Matyáš25.11.2009TO Meziboří