Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Písek
Kódové číslo:
716860
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
MVDr. Kacbunda Libor
U Výstaviště 491
39701 Písek
Tel. (1):
603233355
E-mail:
libor.kacbunda@tkpisek.cz

Poznámka pořadatele:

V případě dotazů nebo dodatečných přihlášek kontaktujte prosím ředitele turnaje Ing. Jaroslava Zíba

telefonní číslo: 604 782 495

popř. email: jaroslav.zib@atlas.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
61
35
 
přímý postup
04.05.2018 22:08:10
2.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
76
30
 
přímý postup
03.04.2018 22:24:20
3.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
83
30
 
přímý postup
03.04.2018 22:18:33
4.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
161
20
 
přímý postup
05.04.2018 07:55:37
5.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
171
20
 
přímý postup
22.03.2018 19:45:38
6.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
192
15
 
přímý postup
24.03.2018 22:03:03
7.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
326
12
 
přímý postup
31.03.2018 23:01:04
8.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
329
12
 
přímý postup
16.03.2018 21:27:01
9.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
353
12
 
přímý postup
16.04.2018 18:58:18
10.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
371
12
 
přímý postup
18.03.2018 21:09:24
11.
Vachta Matěj 28.03.2006 LTC Český Krumlov
387
12
 
přímý postup
22.04.2018 07:40:46
12.
Fiedler Matěj 22.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
390
12
 
přímý postup
03.05.2018 12:28:41
13.
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
403
12
 
přímý postup
04.04.2018 20:34:19
14.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
449
9
 
přímý postup
17.03.2018 15:54:51
15.
Zvolánek Marek 20.06.2006 TK Pelhřimov
449
9
 
přímý postup
28.03.2018 12:54:26
16.
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
670
6
 
přímý postup
19.03.2018 14:59:13
17.
Tručka Tomáš 04.09.2006 Tenis DDM Prachatice,z.s.
686
6
 
přímý postup
30.03.2018 10:36:56
18.
Škopík Adam 04.07.2006 TK Vimperk
931
6
 
přímý postup
01.04.2018 09:31:21
19.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1020
4
 
nominace OS
18.03.2018 19:33:04
20.
Mallát Roman 19.06.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1078
4
 
nominace OS
01.05.2018 21:50:31
21.
Matheisl Matěj 11.02.2007 TK Vimperk
1107
4
 
nominace OS
03.05.2018 22:19:47
22.
Cakl Sebastián 17.10.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1179
4
 
nominace OS
25.04.2018 08:59:44
23.
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1485
4
 
nominace OS
29.04.2018 23:10:46
24.
Štětka Ondřej 18.05.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1873
3
 
nominace OS
28.03.2018 09:13:04
25.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
2103
1
 
nominace OS
15.03.2018 00:02:35
26.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
2103
1
 
nominace OS
15.03.2018 11:29:17
27.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
2103
1
 
nominace OS
16.03.2018 17:22:45
28.
Rejlek Šimon 13.05.2008 TK Ostrovec
2103
1
 
nominace OS
17.03.2018 13:21:41
29.
Novák Ondřej 21.02.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
2103
1
 
volná karta
18.03.2018 22:47:05
30.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
2103
1
 
nominace OS
20.03.2018 14:58:51
31.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
2103
1
 
volná karta
20.03.2018 19:42:14
32.
Řádek Dominik 14.01.2007 Jiskra Bechyně
2103
1
 
volná karta
21.03.2018 12:52:23

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nedorost Vaclav 13.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
2103
1
 
 
28.03.2018 12:26:25
2.
Kovárna David 06.05.2008 TK Ostrovec
2103
1
 
 
29.03.2018 09:55:52
3.
Marn Luca 01.10.2008 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2103
1
 
 
30.03.2018 21:26:59
4.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
2103
1
 
 
01.04.2018 14:34:53
5.
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně
2103
1
 
 
03.04.2018 10:59:00
6.
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko
2103
1
 
 
06.04.2018 12:23:20
7.
Filsak Jan 16.05.2008 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2103
1
 
 
01.05.2018 15:33:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 09:57:07
2.
Pilař Jan 09.02.2006 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
210
15
 
odhlášeno hráčem
07.05.2018 09:57:08
3.
Friedl David 07.06.2006 LTC Tábor 1903
531
9
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 05:52:36
4.
Pokorný Jakub 25.02.2006 TK ZVVZ Milevsko
1278
4
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 12:22:17
5.
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov
1129
4
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 19:35:41
6.
Vévoda Jaromír 09.03.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1212
4
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 14:25:10
7.
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1988
3
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 14:25:41