Krejčí Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klokov Martin | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Votava Lukáš | 2:6, 6:3, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Kleibl Samuel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Jirásek Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Šára Dominik | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jedlička David | | 7:6 (5), 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kodera Matyáš | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Janda Jan | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Dlouhý Martin | 4:6, 6:1, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Černovický Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bílek Dominik | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Šimon | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Tauber Jan | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kottink Nicolas | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Jan | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tarič Tobiáš | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šuráň Vítek | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Staněk jiří | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jan | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kolesár Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Lvovský Albert | | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lojka Ondřej | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janota Šimon | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Minx Jindřich | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vašta Petr | 4:6, 6:2, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šelemberk Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Tikovský Jakub | | | | 4:6, 6:1, 1:0 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janda Michal | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kunst Filip | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Fejfar Eduard | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Slaboch Tomáš | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Linhart Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kočí Jakub | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Skřivánek Max | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Minx Vojta | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mackovič Šimon | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tuček Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Hrabánek Jan | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vališ Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Růžička David | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Zderadička Josef | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Boháč Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Háva Filip (platná licence A do 13.06.2022) |
Poznámka pořadatele: Losování proběhlo v klubovně Tenisu Dobříš v 19h20min. Losování provedly hráčky A. Veselá a N. Drechslerová.
|
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Krejčí Tomáš | 45 | 35 | Boháč Antonín | 86 | 25 | Linhart Adam | 104 | 25 | Mutl Antonín | 105 | 25 | Kollert Jonáš | 130 | 25 | Černovický Jakub | 136 | 20 | Lvovský Albert | 138 | 20 | Kolesár Matyáš | 153 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 712830 |
|
|