Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
29.-30.05. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
716830 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Háva Filip |
: |
Viničná 201 |
: |
252 29 Dobřichovice |
Tel. (1): |
702875804 |
E-mail: |
f.h.tkdobrichovice@gmail.com |
Poznámka pořadatele: TURNAJ SE HRAJE NA DVORCÍCH TENIS DOBŘÍŠ, ulice V Lipkách 1754, 26301 Dobříš !!!
Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráčů na MČR v Liberci. Postupuje vítěz (nebo nejlépe umístěný hráč za přímo postupujícími dle CŽ).
HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.
K soutěži bude zveřejněn rozpis na www.stredocesky.cztenis.cz
Leoš Fiala, předseda StčTS, 28.4.2020 16:00
kontaktní telefon turnaje na prezentaci: FILIP HÁVA 702 875 804
Na sportovišti se nachází ve stejném čase nejvýše 300 osob;
vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachovávána nejméně 2 metry; sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének;
na sportovišti bude k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou; MOHOU BÝT využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, záchody za podmínek, že je nastaven režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob (se zakrytým obličejem); v těchto případech je však třeba zabezpečit provádění zvýšených hygienických opatření, zejména dezinfekce rukou, ale také míst, kterých se běžně dotýkají ruce; |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
45 |
35 |
|
|
04.05.2020 16:14:54 |
2. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
86 |
25 |
|
|
08.04.2020 22:43:38 |
3. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
104 |
25 |
|
|
17.05.2020 12:04:06 |
4. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
|
12.05.2020 22:00:43 |
5. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
130 |
25 |
|
|
15.05.2020 16:20:37 |
6. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
136 |
20 |
|
|
09.05.2020 00:29:37 |
7. |
Lvovský Albert |
26.11.2008 |
Slavoj Žiželice |
138 |
20 |
|
|
04.05.2020 13:52:25 |
8. |
Kolesár Matyáš |
19.06.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
153 |
20 |
|
volná karta |
27.05.2020 19:49:54 |
9. |
Šára Dominik |
06.01.2009 |
TK Neridé |
161 |
20 |
|
|
17.05.2020 07:23:55 |
10. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
165 |
20 |
|
|
02.05.2020 16:22:08 |
11. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
190 |
20 |
|
|
06.05.2020 12:43:25 |
12. |
Jirásek Milan |
31.07.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
198 |
15 |
|
|
24.04.2020 14:10:59 |
13. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
244 |
15 |
|
|
06.05.2020 12:44:57 |
14. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
278 |
15 |
|
|
01.04.2020 01:31:42 |
15. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
290 |
12 |
|
|
13.05.2020 12:40:46 |
16. |
Hrabánek Jan |
25.02.2009 |
Slavoj Český Brod |
294 |
12 |
|
|
13.05.2020 16:37:46 |
17. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
300 |
12 |
|
|
01.04.2020 00:38:42 |
18. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
303 |
12 |
|
|
03.04.2020 21:50:53 |
19. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
308 |
12 |
|
|
29.04.2020 19:33:30 |
20. |
Votava Lukáš |
05.03.2009 |
Lokomotiva Zdice |
335 |
12 |
|
|
01.04.2020 00:03:54 |
21. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
351 |
12 |
|
|
01.04.2020 10:03:41 |
22. |
Kleibl Samuel |
25.05.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
386 |
12 |
|
volná karta |
22.05.2020 16:52:47 |
23. |
Janda Michal |
06.11.2008 |
T.J. Sokol Lety |
422 |
12 |
|
|
05.04.2020 20:35:56 |
24. |
Vališ Šimon |
16.02.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
448 |
9 |
|
|
01.04.2020 10:10:29 |
25. |
Lojka Ondřej |
25.07.2009 |
LTC Beroun, z.s. |
458 |
9 |
|
|
18.05.2020 10:03:39 |
26. |
Šuráň Vítek |
21.11.2009 |
TK Čelákovice |
469 |
9 |
|
|
10.04.2020 07:21:33 |
27. |
Minx Vojta |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
485 |
9 |
|
|
15.05.2020 14:33:29 |
28. |
Valenta Šimon |
09.07.2009 |
Open Tennis Club |
492 |
9 |
|
|
16.05.2020 16:48:33 |
29. |
Vašta Petr |
09.09.2008 |
SK Tenis Kladno |
501 |
9 |
|
|
04.04.2020 10:19:00 |
30. |
Zderadička Josef |
08.03.2008 |
Lokomotiva Beroun |
527 |
9 |
|
|
10.05.2020 21:34:45 |
31. |
Minx Jindřich |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
553 |
9 |
|
|
15.05.2020 14:31:16 |
32. |
Fejfar Eduard |
25.09.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
568 |
9 |
|
|
14.05.2020 18:49:17 |
33. |
Skřivánek Max |
29.08.2009 |
Tenis Dobříš |
642 |
9 |
|
volná karta |
23.05.2020 21:22:24 |
34. |
Kodera Matyáš |
10.06.2008 |
TK Čelákovice |
762 |
6 |
|
|
14.05.2020 12:55:34 |
35. |
Kottink Nicolas |
01.12.2009 |
Sokol Říčany |
767 |
6 |
|
|
14.05.2020 21:54:34 |
36. |
Janota Šimon |
26.04.2008 |
TK Čelákovice |
943 |
6 |
|
|
14.05.2020 13:21:50 |
37. |
Dlouhý Martin |
07.12.2009 |
TK Radošovice |
1188 |
4 |
|
|
15.05.2020 09:50:01 |
38. |
Hainz Adam |
08.10.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
1938 |
3 |
|
volná karta |
22.05.2020 16:52:25 |
39. |
Tauber Jan |
15.05.2008 |
TK SK Kladno, z.s. |
1938 |
3 |
|
volná karta |
28.05.2020 12:59:22 |
40. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
1939 |
1 |
|
|
03.04.2020 10:59:05 |
41. |
Janda Jan |
18.08.2010 |
T.J. Sokol Lety |
1939 |
1 |
|
volná karta |
05.04.2020 20:55:39 |
42. |
Růžička David |
26.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
|
13.04.2020 14:24:17 |
43. |
Jedlička David |
28.03.2010 |
F.H.TK Dobřichovice |
1939 |
1 |
|
volná karta |
08.05.2020 17:12:31 |
44. |
Mackovič Šimon |
28.01.2010 |
TJ Sokol Hostivice |
1939 |
1 |
|
|
13.05.2020 19:25:27 |
45. |
Tarič Tobiáš |
11.06.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
1939 |
1 |
|
|
14.05.2020 20:21:04 |
46. |
Kočí Jakub |
05.06.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
1939 |
1 |
|
|
14.05.2020 21:51:38 |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.04.2020 20:08:41 |
2. |
Kobza František |
18.05.2008 |
Sokol Čimice |
442 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2020 17:39:01 |
3. |
Fiala Vojtěch |
20.09.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.05.2020 09:26:29 |
4. |
Hendrych Alex |
07.03.2010 |
TK Čelákovice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2020 11:25:02 |
5. |
Červený David |
05.07.2008 |
LTC Houštka |
444 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2020 23:34:08 |
|