Název: | Kvalifikace na Oblastní přebor | Pořadatel: | Praha | Datum: | 22.-25.04. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Rozehnal Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
MORNŠTEJN Max | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kiliján Jonáš | | | 6:4, 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sanders Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Císař Otakar | | | | | | |
| | | | | | |
Elkhaiat Adam | | | 6:2, 1:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Jumar Matěj | | | | | 6:3, 2:6, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bílý Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Zedek Jakub | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mucha Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčiřík Martin | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hais Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Matoušek Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fajt David | | | | | | |
| | | | | | |
Kalina Tobiáš | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Goca Mikuláš | | | | | | |
| | | | | | |
Reitinger David | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jurda Jakub | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kroutil Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Vávra Kajetán | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Jumar Jakub | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Drbal Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Matyáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Císař Šimon | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Havránek Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pavel Křivánek |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Rozehnal Michal | 316 | 12 | Havránek Šimon | 316 | 12 | Kroutil Tomáš | 327 | 12 | Jumar Matěj | 349 | 12 | Dvořák Lukáš | 389 | 12 | Brettl Filip | 409 | 12 | Hais Jan | 448 | 9 | Vávra Kajetán | 475 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 712813 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mrzena David | 23.08.2007 | TK Start Praha-Topolka |
|