Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
18.-20.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Kódové číslo: |
716800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Jaroslav Jandus |
: |
Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
604 286 392 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Poznámka pořadatele: Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí a zdravotník - Ivan Vyvadil. Prezence do soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek od 17:15 do 18:00 hodin na mobil 604 286 392 - (J. Jandus - ředitel turnaje). Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezentaci, která je do 18:00 hodin) i s časovým plánem na sobotu.
Prezentace na čísle 604 286 392 mezi 17,15 - 18,00 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sklenička Štěpán |
25.07.2007 |
TK Sparta Praha |
21 |
60 |
|
|
21.04.2019 08:00:34 |
2. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
36 |
45 |
|
|
27.03.2019 10:50:33 |
3. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
40 |
45 |
|
|
28.04.2019 00:13:26 |
4. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
43 |
45 |
|
|
16.03.2019 17:07:27 |
5. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
45 |
45 |
|
|
28.04.2019 00:04:31 |
6. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
47 |
45 |
|
|
27.03.2019 17:30:47 |
7. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
51 |
35 |
|
|
13.04.2019 23:25:06 |
8. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
55 |
35 |
|
|
20.04.2019 23:06:57 |
9. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
61 |
35 |
|
|
29.03.2019 00:18:35 |
10. |
Sanders Oliver |
09.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
72 |
35 |
|
|
17.03.2019 16:33:34 |
11. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
77 |
30 |
|
|
08.04.2019 09:27:56 |
12. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
98 |
30 |
|
|
03.04.2019 22:10:56 |
13. |
Hanke Max |
09.05.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
101 |
30 |
|
|
31.03.2019 13:13:41 |
14. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
102 |
25 |
|
|
09.04.2019 22:16:26 |
15. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
140 |
25 |
|
|
21.04.2019 14:53:10 |
16. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
141 |
25 |
|
|
19.03.2019 14:43:27 |
17. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
150 |
20 |
|
|
12.04.2019 11:12:15 |
18. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
155 |
20 |
|
|
07.04.2019 22:47:10 |
19. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
168 |
20 |
|
|
05.05.2019 09:34:07 |
20. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
197 |
20 |
|
|
07.04.2019 09:06:27 |
21. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
219 |
15 |
|
|
04.04.2019 14:59:38 |
22. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
223 |
15 |
|
|
15.03.2019 15:54:41 |
23. |
Klíma Jakub |
22.05.2007 |
SK OAZA Praha |
234 |
15 |
|
|
10.04.2019 12:20:38 |
24. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
248 |
15 |
|
|
12.04.2019 14:07:43 |
25. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
259 |
15 |
|
volná karta pořadatele |
10.05.2019 10:43:42 |
26. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
261 |
15 |
|
|
11.04.2019 20:27:02 |
27. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
263 |
15 |
|
|
23.04.2019 08:44:06 |
28. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
277 |
15 |
|
|
25.03.2019 21:32:36 |
29. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
299 |
15 |
|
|
01.04.2019 21:17:57 |
30. |
Hromek Adrian |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
301 |
15 |
|
|
08.04.2019 22:05:50 |
31. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
311 |
15 |
|
|
04.04.2019 14:04:50 |
32. |
Trupl Marek |
07.08.2008 |
LTC Modřany 2005 |
334 |
12 |
|
|
15.03.2019 21:07:40 |
33. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
334 |
12 |
|
|
02.04.2019 12:21:33 |
34. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
|
17.03.2019 11:42:44 |
35. |
Hromek Patrik |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
361 |
12 |
|
volná karta pořadatele |
08.04.2019 22:05:16 |
36. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
373 |
12 |
|
|
05.05.2019 09:04:56 |
37. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
volná karta PTS |
20.03.2019 22:37:35 |
38. |
Roubal Matěj |
31.01.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
400 |
12 |
|
volná karta PTS |
06.04.2019 14:39:23 |
39. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
505 |
9 |
|
volná karta PTS |
29.03.2019 10:26:48 |
40. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2009 |
15.03.2019 00:04:50 |
41. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP |
15.03.2019 00:06:59 |
42. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2009 |
15.03.2019 00:09:33 |
43. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP |
15.03.2019 00:17:32 |
44. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta PTS |
15.03.2019 07:26:00 |
45. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2009 |
15.03.2019 12:55:44 |
46. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP-2009 |
15.03.2019 13:21:25 |
47. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP |
16.03.2019 20:09:37 |
48. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
přímý postup z QPP |
05.04.2019 21:56:20 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Klein David |
03.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
390 |
12 |
|
|
31.03.2019 00:23:58 |
2. |
Pešta Richard |
20.10.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
401 |
12 |
|
|
01.04.2019 21:26:06 |
3. |
Císař Otakar |
23.07.2007 |
TK Ruzyně Praha |
423 |
12 |
|
|
02.05.2019 09:46:31 |
4. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
427 |
12 |
|
|
15.03.2019 08:48:35 |
5. |
Andreas Jonáš |
28.04.2008 |
SK Aritma Praha |
441 |
12 |
|
|
20.03.2019 11:03:48 |
6. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
482 |
9 |
|
|
02.05.2019 08:27:24 |
7. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
509 |
9 |
|
|
29.03.2019 09:04:42 |
8. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
|
16.03.2019 05:57:56 |
9. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
617 |
9 |
|
|
09.04.2019 14:29:21 |
10. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
|
24.03.2019 16:11:19 |
11. |
Kumpera Jan Emanuel |
31.05.2008 |
SK Meteor Praha |
1373 |
4 |
|
|
01.05.2019 19:54:27 |
12. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 00:02:19 |
13. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 10:11:13 |
14. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 10:11:15 |
15. |
Jacenko Kiril |
13.03.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
|
25.03.2019 19:59:51 |
16. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2094 |
1 |
|
|
31.03.2019 17:37:50 |
17. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
201 |
20 |
|
|
14.05.2019 10:02:07 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Černý Dominik |
17.01.2007 |
SK Aritma Praha |
216 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.04.2019 06:44:45 |
2. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
959 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2019 10:00:06 |
3. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
520 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2019 09:02:04 |
4. |
Hora Vilém |
21.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.05.2019 09:55:48 |
5. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2019 06:41:49 |
6. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2019 12:07:51 |
7. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.05.2019 19:00:06 |
8. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.05.2019 20:56:19 |
9. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
144 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2019 13:38:15 |
10. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2019 14:15:10 |
|