Mrva Maxim | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fröhlich Jan | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Kotrc Aleš | 7:6 (6), 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Lukáš | | | 6:3, 4:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Košárko Filip | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Derenin Matyáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Čepelík Matouš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sedlář Josef | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | | scr. | | | |
| | | | | |
Pospíšil Matěj | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Postupa Martin | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Žahour Richard | 6:2, 6:7 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | |
Majera Denis | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Raštica Jan | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Škrlík Mathias | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vilt Václav | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Drápela Daniel | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bryol Filip | | | 5:7, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Podrábský Miroslav | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sklenička Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Chodura Sebastian | | | | 6:1, 2:6, 6:1 | |
| | | | | |
Brückner David | 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Fröhlich Max | | 5:7, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Grois Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Psota Jan | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Dvořák Filip | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kumstát Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Zápas o 3. místo dvouhry chlapci Pospíšil-Sklenička : výhra Sklenička 5/7 6/3 6/2 ČTVRTEK : Ranní rozehry : 8.20 - 8.55 Olomoucký, Praha, Zlínský, Středočeský, Plzeňský --- rozehry brány dle účastníků finále a zápasů o 3. místo // pro ostatní kraje připraven dvorec 7 + 6 v čase 9.00 - 11.00 // 9.00 FINÁLE dvouher chlapci + dívky a ZÁPASY o 3. místo dvouhry chlapci dívky // NP 11.00 FINÁLE čtyřher chlapci + dívky a ZÁPASY o 3. místo čtyřher chlapci dívky///Hráč Sedlář omluven trenérem při ranní schůzce trenérů - bez náhradníka// Jakékoli dotazy trenérů a výprav mladších žáků - Tomáš Trsek 776 763663/// |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Mrva Maxim | 4 | 60 | Kumstát Jan | 10 | 60 | Sedlář Josef | 12 | 60 | Sklenička Štěpán | 21 | 60 | Chodura Sebastian | 26 | 60 | Raštica Jan | 34 | 60 | Kozlovský Matyáš | 36 | 45 | Čepelík Matouš | 37 | 45 |
Kategorie : 14 | Součet BH: 450 |
Kódové číslo akce: 712400 |
|
|