Název: | TKMH Open 2019 b | Pořadatel: | TK Mnichovo Hradiště | Datum: | 28.09-01.10. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šafrata David | | | | | |
| | | | | |
Köhler Matěj | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zíta Tomáš | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Holub Jakub | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Černovický Jakub | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Haberkorn Luc | 1:6, 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kreysa Jan | | 3:6, 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Rat Daniel | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fencl Tomáš | | | | 6:7, 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Rašín Štěpán | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Šidlík Jan | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Celina Tobiáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hron Jakub | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Burbo Goran | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kusý Jakub | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | 1:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rašín Jakub | | | | | 6:0, 6:4 |
| | | | | |
Kvapil Tomáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Andr Marek | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Martínek Tobiáš | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hrabánek Michal | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Kolesár Matyáš | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Novotný Daniel | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Reitinger David | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Tikovský Jakub | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Fidler Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Majera Denis | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Žahour Richard | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jurman Alexander | | | 5:7, 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Vágner Dominik | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zeman Jakub | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Derenin Matyáš | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Rašín Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Rozpis utkání: 10:00 Šafrata,Žahour |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Šafrata David | 77 | 30 | Derenin Matyáš | 119 | 25 | Rašín Jakub | 135 | 25 | Svoboda Josef | 135 | 25 | Rat Daniel | 155 | 20 | Celina Tobiáš | 159 | 20 | Žahour Richard | 167 | 20 | Reitinger David | 168 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 712352 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hanke Max | 09.05.2007 | TJ Sokol Vysočany | Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | Růžička Jan | 16.11.2007 | Sport club Na Zámečku |
|