Název: |
PWJ T Masters 2019 |
Datum: |
14.-17.09. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (B - 300) |
Kódové číslo: |
716322 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
8 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha |
Tel. (1): |
607 540 815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj MASTERS. Nepřihlašujte se, prosím, pouze 8 řádně kvalifikovaných hráčů !!! Pořadatelé v rámci okruhu jsou TJ Spoje, Lokomotiva Praha, TK Konstruktiva, LTC Modřany 2005. Pravidla, rozpis turnajů a termínů, průběžné pořadí v tour najdete na http://www.envibal.cz/.Na závěrečný turnaj MASTERS postupuje osm hráčů/hráček. Rozhodujícím kritériem je počet získaných bodů v rámci okruhu ve dvouhře. V případě rovnosti získaných bodů rozhoduje žebříčkové umístění.( jestli že mají hráči 1 bod rozhoduje losovaní) O přijetí do turnaje MASTERS s konečnou platností rozhoduje pořadatel. Pozor!!! Prezentace v pátek 13. 9. 2019 do 10. 00 hod. na tel. 737 282 434 pouze formou sms. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
191 |
20 |
|
|
21.08.2019 23:47:42 |
2. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
219 |
15 |
|
|
03.09.2019 15:22:34 |
3. |
Vilt Václav |
12.04.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
15 |
|
|
23.08.2019 17:30:54 |
4. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
326 |
12 |
|
|
07.09.2019 18:02:24 |
5. |
Klein David |
03.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
390 |
12 |
|
|
07.09.2019 18:03:16 |
6. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
520 |
9 |
|
|
27.08.2019 13:08:14 |
7. |
Kalle Nicholas |
27.04.2007 |
Slavoj Český Brod |
545 |
9 |
|
volná karta |
07.09.2019 18:05:18 |
8. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
|
07.09.2019 18:04:19 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
86 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 10:03:03 |
2. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 10:57:44 |
3. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 11:20:15 |
4. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.03.2019 17:53:57 |
5. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
277 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.04.2019 09:54:12 |
6. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
259 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2019 17:10:11 |
7. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2019 09:37:01 |
8. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2019 17:00:48 |
9. |
Bělík Antonín |
05.10.2007 |
SK Aritma Praha |
487 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2019 20:41:32 |
10. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
82 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 13:06:21 |
11. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
150 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 13:55:09 |
12. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2019 20:37:50 |
13. |
Gaborík Luboš |
13.07.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 22:57:33 |
14. |
KOŠŤÁL Jakub |
05.08.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 22:58:33 |
15. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
494 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 17:27:42 |
16. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 17:30:13 |
17. |
Kasal Michal |
04.07.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
576 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2019 21:13:21 |
18. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
234 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2019 15:04:20 |
19. |
Milar Jiří |
25.07.2007 |
HTK Třebíč |
86 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2019 14:49:02 |
20. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2019 09:37:02 |
21. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2019 10:19:47 |
22. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2019 10:10:21 |
23. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2019 16:59:19 |
24. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2019 06:36:43 |
25. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2019 12:39:14 |
26. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2019 13:41:08 |
27. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
210 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2019 14:23:01 |
28. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2019 15:01:47 |
29. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2019 20:30:59 |
30. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2019 08:47:29 |
31. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
80 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2019 12:44:11 |
32. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2019 06:34:46 |
33. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
291 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2019 12:28:00 |
34. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2019 15:58:47 |
35. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2019 10:39:59 |
36. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2019 12:19:36 |
37. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2019 10:31:18 |
38. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
159 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 05:56:17 |
39. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
211 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 06:56:23 |
40. |
Odstrčil Lukáš |
23.03.2007 |
ŽLTC Brno |
588 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 11:48:16 |
41. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 13:29:28 |
42. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 14:57:53 |
43. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
581 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2019 16:59:06 |
44. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2019 17:45:31 |
45. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
141 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2019 21:40:25 |
46. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2019 22:05:36 |
47. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
121 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:35:13 |
48. |
Žahour Richard |
08.01.2008 |
TK Písek |
167 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:37:12 |
49. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
197 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:37:27 |
50. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
201 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:37:42 |
51. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
248 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:37:55 |
52. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
259 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:38:14 |
53. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:39:14 |
54. |
Novotný Daniel |
19.04.2008 |
TK Železný Brod |
329 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:39:29 |
55. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:39:48 |
56. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:40:07 |
57. |
Pešta Richard |
20.10.2007 |
TCM Dubeč, z.s. |
401 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:40:23 |
58. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
465 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:40:35 |
59. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:40:50 |
60. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:41:10 |
61. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:41:21 |
62. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:41:36 |
63. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:42:20 |
64. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:42:41 |
65. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:43:08 |
66. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:43:19 |
67. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:43:47 |
68. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:43:57 |
69. |
Baran Lukáš |
01.11.2009 |
LTC Tábor 1903 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:44:15 |
70. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2019 08:44:27 |
|