Pořadatel: | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Datum: | 14.-16.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Václavík Miroslav | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lachman Andreas | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Franc Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jányš Albert | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Kašpárek Tomáš | 6:0, 5:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Widenka Tomáš | | 2:6, 1:1, scr. | | | |
| | | | | |
Zagól Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Bartek David | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Adamovský Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Karban Svatopluk | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Rybka Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Robenek Štěpán | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Svoboda Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Jindřich | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Výborný Lukáš | 1:6, 6:3, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Onderka Sebastian | | | | | 6:3, 7:5 |
| | | | | |
Švidrnoch Alexej | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Josefus David | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dohnal Matyáš | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šandrik Marek | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Golec Matyáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hradečný Lukáš | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Gvuzd Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kohoutek Tomáš | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
Fedor Jakub | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dyčka Michal | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mičulka Šimon | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
VAŠÍČEK TEODOR | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Martinovič Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mandelík Michal | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mróz Lukáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pelikán Jiří (platná licence B do 28.04.2020) |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Václavík Miroslav | 304 | 15 | Mróz Lukáš | 308 | 15 | Onderka Sebastian | 356 | 12 | Bartek David | 588 | 9 | Gvuzd Tomáš | 734 | 6 | Výborný Lukáš | 884 | 6 | Kohoutek Tomáš | 1082 | 4 | Zagól Jakub | 1082 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 71 |
Kódové číslo akce: 712310 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pesch Andreas | 25.06.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Pečonka Jaromír | 03.10.2008 | TK SC OSTRAVA | Malinovský Sebastian | 11.08.2009 | Tenisklub7 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Martinovič Lukáš | 12.06.2009 | TO VOKD Ostrava-Poruba | Kohoutek Tomáš | 06.05.2008 | TK Milo Olomouc | Svoboda Daniel | 20.09.2007 | TO VOKD Ostrava-Poruba | Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. |
|