Kubec Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
ĎARMEK JOSEF | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Spěvák Jakub | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pugner Adam | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Peffek Matěj | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kecek Martin | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Černý Dominik | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hofman Tadeáš | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosecký Daniel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trupl Marek | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švarc Prokop | | | | 6:1, 2:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klíma Max | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Matyas | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janus Michal | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Goca Mikuláš | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lvovský Albert | | 6:1, 2:6 (10) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Daniel | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tikovský Jakub | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Samek Jan | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrabánek Petr | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slabý Michal | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Matěj | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rychnavský Jonáš | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Opa Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Andreas Jonáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jitka Kleisnerová |
Poznámka pořadatele: Program sobota 9:00: Mutl - Ďarmek, Spěvák - Vrtílka, Pugner - Peffek, Kecek - Jurman, Černý - Hofman, Rosecký - Trupl, Korolenko - Kovařík, Rychnavský - Opa, Andreas - Klepáč. 10:00 Švarc - Klíma, Šimek . Janus, Goca - Lvovský, Starka - Buchanevič, Tichovský - Samek, Hrabánek - Slabý, Růžička - Ševčík. 10:15 Kubec
|
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Kubec Filip | 259 | 15 | Klepáč Adam | 327 | 12 | Černý Dominik | 400 | 12 | Samek Jan | 470 | 9 | Janus Michal | 497 | 9 | Goca Mikuláš | 509 | 9 | Jurman Alexander | 540 | 9 | Hrabánek Petr | 547 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 712291 |
|
|