Název: |
TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12 |
Datum: |
19.-22.09. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
716267 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Sychrovský Pavel |
: |
U Parku 135 |
: |
537 01 Chrudim |
Tel. (1): |
737 264 303 |
E-mail: |
info@tcchrudim.cz |
Internet: |
tcchrudim.cz |
Poznámka pořadatele: Páteční kvalifikace je pro malý počet přihlášených hráčů zrušena. Hráči v kvalifikaci jsou přijati do hlavní soutěže.
Do hlavní soutěže se stačí prezentovat v pátek do 18:00 hod. přes SMS.
Žádáme hráče a jejich doprovod o dodržování aktuálních opatření Ministerstva zdravotnictví, krajské hygienické stanice a pokynů ředitelství turnaje: https://koronavirus.mzcr.cz/aktualni-opatreni/
---------------------------------------------------------------------------------
UBYTOVÁNÍ
Restaurace a penzion Na Sklepích, Pardubická 258, Chrudim
www.nasklepich.cz/cs/rezervace
tel.: 463 035 005
300 m od tenisového areálu pěšky přes park, parkování zdarma
---------------------------------------------------------------------------------
PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
KVALIFIKACE - zrušena
HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek do 18:00 hod. pomocí na SMS. Ti, co se prezentovali už ve čtvrtek, tak se už potvrzovat účast v pátek nemusí. Napíšou nebo se odhlásí jen pokud nastane změna a nebudou moci hrát. Losování dvouhry v pátek po 18:00 hod., rozpis a časy utkání budou zveřejněny po 19:00 hod.
Aktuální info před a během turnaje na:
*** courthive.com/live/CTS ***
---------------------------------------------------------------------------------
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s., U Parku 135, 537 01 Chrudim
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E
Kruhový objezd na příjezdu k areálu od Masarykova nám. a z ulic Pardubická i Široká je uzavřen. Doporučujeme příjezd od Lidlu z ul.Poděbradova.
---------------------------------------------------------------------------------
2. ROZPIS TURNAJE TŘÍDY B
http://vychodocesky.cztenis.cz/wp-content/uploads/2020/04/Rozpis-turnaje-jednotlivcu%CC%8A-tr%CC%8Ci%CC%81dy-B-2020.pdf
---------------------------------------------------------------------------------
3. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem "NO-AD" (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
Ve dvouhře i ve čtyřhře se uplatní "NO SERVICE LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje). |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
31 |
45 |
|
volná karta pořadatele |
03.09.2020 17:37:14 |
2. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
37 |
45 |
|
volná karta pořadatele |
29.08.2020 14:26:19 |
3. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
41 |
35 |
|
|
31.08.2020 12:01:01 |
4. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
35 |
|
|
16.08.2020 09:59:44 |
5. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
63 |
30 |
|
|
26.08.2020 11:51:23 |
6. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
70 |
30 |
|
|
02.09.2020 17:00:32 |
7. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
71 |
30 |
|
|
31.08.2020 07:44:23 |
8. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
30 |
|
|
06.09.2020 11:26:46 |
9. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
84 |
30 |
|
|
06.09.2020 15:44:10 |
10. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
104 |
25 |
|
|
07.09.2020 12:00:14 |
11. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
115 |
25 |
|
|
03.09.2020 08:52:21 |
12. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
|
06.08.2020 10:39:24 |
13. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
132 |
25 |
|
|
18.06.2020 13:34:21 |
14. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
|
|
03.08.2020 22:59:34 |
15. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
150 |
20 |
|
|
05.09.2020 18:46:36 |
16. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
20 |
|
|
04.09.2020 11:24:53 |
17. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
182 |
20 |
|
|
01.08.2020 09:39:05 |
18. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
|
01.09.2020 21:39:00 |
19. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
194 |
15 |
|
|
13.08.2020 13:40:09 |
20. |
Šipula David |
21.05.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
194 |
15 |
|
|
26.08.2020 23:41:40 |
21. |
Klíma Filip |
15.07.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
210 |
15 |
|
|
26.08.2020 20:50:47 |
22. |
Suchánek Pavel |
11.12.2008 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
224 |
15 |
|
|
30.08.2020 16:09:39 |
23. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
|
24.05.2020 04:31:18 |
24. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
259 |
15 |
|
|
12.07.2020 06:22:16 |
25. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
|
13.05.2020 12:03:34 |
26. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
276 |
15 |
|
|
23.06.2020 06:45:03 |
27. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
|
03.07.2020 21:34:23 |
28. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
281 |
12 |
|
|
03.08.2020 10:20:48 |
29. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
|
|
04.08.2020 20:45:30 |
30. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
310 |
12 |
|
|
28.08.2020 20:16:56 |
31. |
Prášek Luca Samuel |
22.12.2008 |
Lokomotiva Trutnov |
316 |
12 |
|
volná karta |
18.09.2020 11:40:42 |
32. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
357 |
12 |
|
|
20.07.2020 21:03:12 |
33. |
Holý Tomáš |
20.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
391 |
12 |
|
|
03.08.2020 17:40:36 |
34. |
Minx Vojta |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
485 |
9 |
|
|
23.08.2020 09:13:20 |
35. |
Minx Jindřich |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
553 |
9 |
|
|
23.08.2020 09:16:50 |
36. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:04:25 |
37. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta VčOTS |
01.04.2020 00:07:48 |
38. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta VčOTS |
01.04.2020 00:12:33 |
39. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:13:07 |
40. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
02.04.2020 21:09:26 |
41. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
|
06.04.2020 16:31:24 |
42. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1939 |
1 |
|
|
15.04.2020 12:28:11 |
43. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
01.09.2020 05:27:26 |
44. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
01.09.2020 20:02:04 |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
383 |
12 |
|
přijat do hlavní soutěže |
17.09.2020 20:27:43 |
2. |
Tišer Max |
02.12.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
1939 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
02.09.2020 19:05:24 |
3. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
4. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
214 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 11:36:25 |
2. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
308 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 12:50:05 |
3. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 18:26:17 |
4. |
Zvolánek Jakub |
02.02.2010 |
TK Pelhřimov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 07:20:35 |
5. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 21:04:20 |
6. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
232 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 08:07:52 |
7. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
130 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 14:17:33 |
8. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 16:52:30 |
9. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 22:36:09 |
10. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2020 21:08:45 |
11. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 00:21:06 |
12. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
15 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 11:36:15 |
13. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
418 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 15:10:47 |
14. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
66 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 19:40:21 |
15. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
75 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 20:37:28 |
16. |
Michek Tomáš |
25.03.2009 |
TC Chrudim z.s. |
812 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 07:06:37 |
17. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.09.2020 15:54:31 |
18. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 09:51:10 |
19. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
267 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 12:44:37 |
20. |
Kovárník Vojtěch |
10.06.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 14:05:20 |
21. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
102 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 15:44:50 |
22. |
Bílek Adam |
26.11.2008 |
TC Chrudim z.s. |
1379 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 21:51:28 |
23. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 09:15:56 |
24. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 10:29:07 |
25. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
190 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 10:38:37 |
26. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
244 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 10:40:42 |
27. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 11:04:37 |
28. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 11:39:17 |
29. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 11:59:57 |
30. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
TK EZE Olomouc z.s. |
586 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 12:51:36 |
31. |
Venc Tomáš |
30.09.2010 |
LTC Humpolec |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 17:38:28 |
32. |
Macháček David |
03.03.2008 |
TC BORS CLUB |
48 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 19:19:15 |
33. |
Lovas Vít |
06.05.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
730 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 19:29:47 |
34. |
Mrklovský David |
30.12.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
489 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 21:07:28 |
35. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 07:45:36 |
36. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
123 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 09:37:39 |
37. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:17:51 |
38. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
332 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:31:07 |
39. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
136 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:41:10 |
40. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
151 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:36:30 |
41. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:44:26 |
42. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
310 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:53:46 |
43. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
217 |
15 |
|
IS: kolizní přihláška |
13.09.2020 12:00:33 |
44. |
Jahelka Štěpán |
02.09.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
657 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 20:56:34 |
45. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 15:18:05 |
46. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 11:02:56 |
47. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 19:59:45 |
48. |
Marek Patrik |
17.02.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
775 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 21:22:42 |
49. |
Kovář Lukáš |
28.09.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 13:05:20 |
50. |
Šlechta David |
15.03.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
475 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 17:27:54 |
51. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 17:09:20 |
52. |
Kvapil Antonín |
15.08.2010 |
SK Týniště nad Orlicí |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 17:15:00 |
|