Název: |
TC Chrudim B9 Cup 2020 - U12 |
Datum: |
19.-22.09. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (B - 400) |
Místo konání: |
Chrudim |
Kódové číslo: |
716267 |
Dvorců + povrch: |
12 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Sychrovský Pavel |
U Parku 135 | |
537 01 Chrudim | |
Tel. (1): |
737 264 303 |
E-mail: |
info@tcchrudim.cz |
Internet: |
tcchrudim.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
45 |
volná karta pořadatele | 03.09.2020 17:37:14 |
|
2. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 37 |
45 |
volná karta pořadatele | 29.08.2020 14:26:19 |
|
3. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 41 |
35 |
31.08.2020 12:01:01 |
||
4. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 52 |
35 |
16.08.2020 09:59:44 |
||
5. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | 63 |
30 |
26.08.2020 11:51:23 |
||
6. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 70 |
30 |
02.09.2020 17:00:32 |
||
7. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | 71 |
30 |
31.08.2020 07:44:23 |
||
8. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 80 |
30 |
06.09.2020 11:26:46 |
||
9. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 84 |
30 |
06.09.2020 15:44:10 |
||
10. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 104 |
25 |
07.09.2020 12:00:14 |
||
11. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | 115 |
25 |
03.09.2020 08:52:21 |
||
12. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
06.08.2020 10:39:24 |
||
13. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 132 |
25 |
18.06.2020 13:34:21 |
||
14. |
Dymák Filip | 07.05.2008 | LTC Pardubice | 140 |
20 |
03.08.2020 22:59:34 |
||
15. |
Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 150 |
20 |
05.09.2020 18:46:36 |
||
16. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
04.09.2020 11:24:53 |
||
17. |
Šuda Štěpán | 27.12.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 182 |
20 |
01.08.2020 09:39:05 |
||
18. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 192 |
15 |
01.09.2020 21:39:00 |
||
19. |
Motal Jan | 19.05.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 194 |
15 |
13.08.2020 13:40:09 |
||
20. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 194 |
15 |
26.08.2020 23:41:40 |
||
21. |
Klíma Filip | 15.07.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 210 |
15 |
26.08.2020 20:50:47 |
||
22. |
Suchánek Pavel | 11.12.2008 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 224 |
15 |
30.08.2020 16:09:39 |
||
23. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 232 |
15 |
24.05.2020 04:31:18 |
||
24. |
Klacek Tadeáš | 22.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 259 |
15 |
12.07.2020 06:22:16 |
||
25. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
13.05.2020 12:03:34 |
||
26. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 276 |
15 |
23.06.2020 06:45:03 |
||
27. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
03.07.2020 21:34:23 |
||
28. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 281 |
12 |
03.08.2020 10:20:48 |
||
29. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 310 |
12 |
04.08.2020 20:45:30 |
||
30. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | 310 |
12 |
28.08.2020 20:16:56 |
||
31. |
Prášek Luca Samuel | 22.12.2008 | Lokomotiva Trutnov | 316 |
12 |
volná karta | 18.09.2020 11:40:42 |
|
32. |
Pelikán Tomáš | 14.09.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | 357 |
12 |
20.07.2020 21:03:12 |
||
33. |
Holý Tomáš | 20.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 391 |
12 |
03.08.2020 17:40:36 |
||
34. |
Minx Vojta | 19.05.2009 | LTC Houštka | 485 |
9 |
23.08.2020 09:13:20 |
||
35. |
Minx Jindřich | 19.05.2009 | LTC Houštka | 553 |
9 |
23.08.2020 09:16:50 |
||
36. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:04:25 |
||
37. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
volná karta VčOTS | 01.04.2020 00:07:48 |
|
38. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
volná karta VčOTS | 01.04.2020 00:12:33 |
|
39. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:13:07 |
||
40. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
volná karta pořadatele | 02.04.2020 21:09:26 |
|
41. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
06.04.2020 16:31:24 |
||
42. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1939 |
1 |
15.04.2020 12:28:11 |
||
43. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
volná karta pořadatele | 01.09.2020 05:27:26 |
|
44. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
volná karta pořadatele | 01.09.2020 20:02:04 |
|
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 383 |
12 |
přijat do hlavní soutěže | 17.09.2020 20:27:43 |
|
2. |
Tišer Max | 02.12.2009 | Tenisový klub Eden HK | 1939 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 02.09.2020 19:05:24 |
|
3. |
volná karta | volná karta |
||||||
4. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 214 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 11:36:25 |
|
2. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | 308 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2020 12:50:05 |
|
3. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.08.2020 18:26:17 |
|
4. |
Zvolánek Jakub | 02.02.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2020 07:20:35 |
|
5. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 221 |
15 |
odhlášeno hráčem | 24.08.2020 21:04:20 |
|
6. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 232 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.08.2020 08:07:52 |
|
7. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 130 |
25 |
odhlášeno hráčem | 29.08.2020 14:17:33 |
|
8. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.08.2020 16:52:30 |
|
9. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.08.2020 22:36:09 |
|
10. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.09.2020 21:08:45 |
|
11. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.09.2020 00:21:06 |
|
12. |
Brückner David | 20.03.2008 | I.ČLTK Praha | 15 |
60 |
odhlášeno hráčem | 05.09.2020 11:36:15 |
|
13. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 418 |
12 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2020 15:10:47 |
|
14. |
Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | 66 |
30 |
odhlášeno hráčem | 08.09.2020 19:40:21 |
|
15. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 75 |
30 |
odhlášeno hráčem | 08.09.2020 20:37:28 |
|
16. |
Michek Tomáš | 25.03.2009 | TC Chrudim z.s. | 812 |
6 |
odhlášeno hráčem | 09.09.2020 07:06:37 |
|
17. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.09.2020 15:54:31 |
|
18. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.09.2020 09:51:10 |
|
19. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 267 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.09.2020 12:44:37 |
|
20. |
Kovárník Vojtěch | 10.06.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 14:05:20 |
|
21. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 102 |
25 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 15:44:50 |
|
22. |
Bílek Adam | 26.11.2008 | TC Chrudim z.s. | 1379 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2020 21:51:28 |
|
23. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 09:15:56 |
|
24. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 10:29:07 |
|
25. |
Dzúr Jan | 07.11.2008 | LTC Houštka | 190 |
20 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 10:38:37 |
|
26. |
Dzúr Štěpán | 07.11.2008 | LTC Houštka | 244 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 10:40:42 |
|
27. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 11:04:37 |
|
28. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 11:39:17 |
|
29. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 11:59:57 |
|
30. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | 586 |
9 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 12:51:36 |
|
31. |
Venc Tomáš | 30.09.2010 | LTC Humpolec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 17:38:28 |
|
32. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | 48 |
35 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 19:19:15 |
|
33. |
Lovas Vít | 06.05.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 730 |
6 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 19:29:47 |
|
34. |
Mrklovský David | 30.12.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 489 |
9 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2020 21:07:28 |
|
35. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 07:45:36 |
|
36. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | 123 |
25 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 09:37:39 |
|
37. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 10:17:51 |
|
38. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | 332 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 10:31:07 |
|
39. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | 136 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 10:41:10 |
|
40. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 151 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:36:30 |
|
41. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 169 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:44:26 |
|
42. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 310 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 11:53:46 |
|
43. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 217 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 13.09.2020 12:00:33 |
|
44. |
Jahelka Štěpán | 02.09.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 657 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.09.2020 20:56:34 |
|
45. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.09.2020 15:18:05 |
|
46. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
30 |
odhlášeno hráčem | 16.09.2020 11:02:56 |
|
47. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 76 |
30 |
odhlášeno hráčem | 16.09.2020 19:59:45 |
|
48. |
Marek Patrik | 17.02.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 775 |
6 |
odhlášeno hráčem | 16.09.2020 21:22:42 |
|
49. |
Kovář Lukáš | 28.09.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.09.2020 13:05:20 |
|
50. |
Šlechta David | 15.03.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 475 |
9 |
odhlášeno hráčem | 17.09.2020 17:27:54 |
|
51. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2020 17:09:20 |
|
52. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.09.2020 17:15:00 |