Název: | Tenis Banka Cup | Pořadatel: | Tenis Banka Praha | Datum: | 18.-20.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šubert Daniel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gardea Adam | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Skořepa Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vlček Adam | | | 4:6, 6:4, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Miller Mathias | 6:4 (67), 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hůrka Martin | | | | | |
| | | | | |
Löhner Julian | | | | 6:3, 4:6, 1:0 (6) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vartyan Victor | | 6:2, 2:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Urban David | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Skřivánek Max | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mňuk Jakub | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kothera Alexander | scr. | | | | |
| | | | | |
Ryč Ondřej | | | | | 7:5, 6:0 |
| | | | | |
Plicka Oliver Benjamin | 7:6 (), 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Drlík Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Kneifl Filip | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Veselý Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Keim Josef | | | | | |
| | | | | |
Tomášek Matouš | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krisman Vojtěch | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Jedlička David | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Begun Rafael | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Cízner Maxim | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Krištůfek Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: 8:45 Gardea - Skořepa, Vlček - Miller, Vartyan - Urban, Mňuk - Kothera 9:45 Plicka - Ryč, Kneifl - Veselý, Krisman - Jedlička, Begun - Cízner 10:45 Šubert, Hůrka, Lohner, Skřivánek 11:45 Drlík, Keim, Tomášek, Křištůfek
tel: 777 722 224 |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Šubert Daniel | 327 | 12 | Krištůfek Tomáš | 508 | 9 | Drlík Štěpán | 603 | 9 | Skřivánek Max | 642 | 9 | Hůrka Martin | 905 | 6 | Tomášek Matouš | 1027 | 4 | Begun Rafael | 1379 | 4 | Keim Josef | 1379 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 57 |
Kódové číslo akce: 712258 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | Cízner Maxim | 10.10.2009 | SK HAMR, z.s. | Begun Rafael | 20.10.2009 | TJ Spoje Praha | Jedlička David | 28.03.2010 | F.H.TK Dobřichovice | Plicka Oliver Benjamin | 24.03.2009 | TC ESO Praha z.s. | Kothera Alexander | 28.04.2010 | TC ESO Praha z.s. | Skřivánek Max | 29.08.2009 | Tenis Dobříš | Hůrka Martin | 14.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most |
|