Název: | O pohár Lucie Hradecké | Pořadatel: | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Datum: | 05.-07.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Pugner Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dušák Matěj | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Soukup Daniel | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Gardea Adam | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Černoch Daniel | | | | | |
| | | | | |
Krištůfek Tomáš | | | | 4:6, 6:2, 1:0 (8) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stone Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pavlík David | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pugner Robin | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Pravda Jan | 3:6, 7:5, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Petráček Petr | | | | | |
| | | | | |
Šulc Matěj | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mašata David | | | | | |
| | | | | |
Kubíček Martin | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Kabrhel Šimon | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Novotný Bořek Jan | | | | | |
| | | | | |
Urbánek Jan | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:6 (1) | | | |
| | | | | |
Švejcar Antonín | | | | | |
| | | | | |
Dočekal Jakub | | | 1:6, 7:6 (6), 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Škréta Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mohamed Rahman | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špičák Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů 5.9.2020: 9:00 Dušák-Soukup, Stone-Pavlík, Pugner R.-Pravda, Kubíček-Kabrhel, Dočekal-Škréta, Gardea-Černoch; 10:00 Šulc-Mašata, Urbánek-Švejcar; 11:00 Pugner A., Krištůfek, Petráček, Novotný, Mohamed. Ředitelka turnaje: Lucie Švejcarová (tel. 724 512 198) |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Pugner Adam | 169 | 20 | Mohamed Rahman | 274 | 15 | Novotný Bořek Jan | 405 | 12 | Šulc Matěj | 508 | 9 | Krištůfek Tomáš | 508 | 9 | Urbánek Jan | 542 | 9 | Petráček Petr | 596 | 9 | Černoch Daniel | 789 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 89 |
Kódové číslo akce: 712237 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Begun Rafael | 20.10.2009 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha |
|