Čepl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fojtů Lukas | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Sina Jakub | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 1:6, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | | 7:6 (5), 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Černovický Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dzúr Štěpán | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šmejcký Jakub | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Matyáš | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hromek Patrik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | | 3:4, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Olmer Filip | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bodnár Tobiáš Petr | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Jarolímek Josef | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Dzúr Jan | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanke Max | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Abraham Denis | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Komínek Kryštof | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hromek Adrian | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zíta Tomáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Berksoy Albert | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | | 0:6, 7:6 (2), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sklenička Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abraham Oliver | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Psota Jan | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bursa Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čepelík Matouš | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
ZHÁNĚL Šimon | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Sedlatý Matěj | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020) |
Poznámka pořadatele: Program na středu 15.8.2018:
9:00 semifinále dvouhry: Čepl - Bien; Hänel - Fiala
následuje semifinále čtyřhry (n.b. 10:30) a finále čtyřhry.
Finále dvouhry: čtvrtek 16.8. od 9:30.
Možnost rozehrávky od 8:00.
INFORMACE NA TELEFONU: Miroslav Váňa 607 540 815. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Čepl Filip | 48 | 35 | Fiala Martin | 49 | 35 | Sklenička Štěpán | 51 | 35 | Bien Daniel | 69 | 30 | Petrofský David | 111 | 25 | Klofáč Tobiáš | 129 | 25 | Kozlovský Matyáš | 135 | 20 | Hänel Tom | 149 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 225 |
Kódové číslo akce: 712195 |
|
|