Název: |
HAMR CUP |
Datum: |
10.-12.08. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
716186 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
731690941 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence v pátek mezi 12-18h přes SMS (ve tvaru jméno, příjmení, datum narození a klub) na čísle 731690941 nebo telefonicky mezi 17.00-18.00. Losování proběhne následně a program na sobotu bude vyvěšen do 20.00. Hraje se v areálu v Záběhlicích, vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mašata Daniel |
10.07.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
323 |
12 |
|
|
07.08.2019 10:05:41 |
2. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
volná karta |
09.08.2019 14:40:38 |
3. |
Kleibl Samuel |
25.05.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
368 |
12 |
|
volná karta |
09.08.2019 08:33:05 |
4. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
380 |
12 |
|
|
08.08.2019 09:18:31 |
5. |
Rychnavský Jonáš |
09.05.2008 |
Sokol TK Kaplice |
383 |
12 |
|
|
31.03.2019 11:20:17 |
6. |
Chipashvili Giorgi |
04.02.2007 |
TC ESO Praha z.s. |
429 |
12 |
|
|
10.06.2019 12:06:51 |
7. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
522 |
9 |
|
volná karta |
09.08.2019 11:07:59 |
8. |
Kotrba Adam |
27.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
563 |
9 |
|
volná karta |
09.08.2019 11:07:05 |
9. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
581 |
9 |
|
|
02.07.2019 20:51:07 |
10. |
Mc Carthy Jeremy |
30.10.2007 |
- |
689 |
6 |
|
|
12.06.2019 10:52:06 |
11. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
|
30.07.2019 08:08:12 |
12. |
Trubač Tadeáš |
09.01.2008 |
TK Písnice |
745 |
6 |
|
|
08.08.2019 11:58:48 |
13. |
Zaporozhchenko Yehor |
21.02.2008 |
LTC Svoboda Praha |
874 |
6 |
|
|
05.08.2019 21:02:47 |
14. |
Růžička Richard |
03.11.2007 |
TK Ruzyně Praha |
1016 |
4 |
|
|
27.07.2019 19:01:29 |
15. |
Kobza František |
18.05.2008 |
Sokol Čimice |
1219 |
4 |
|
|
09.08.2019 08:27:51 |
16. |
Šetina Ludvík |
10.09.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1253 |
4 |
|
|
16.06.2019 19:59:41 |
17. |
Holada Jan |
16.03.2007 |
TK Horní Měcholupy |
1253 |
4 |
|
|
30.07.2019 09:29:34 |
18. |
Kašík Daniel |
01.11.2007 |
TK Radošovice |
1253 |
4 |
|
|
03.08.2019 16:24:03 |
19. |
Lešetický Pavel |
10.03.2008 |
LTC Modřany 2005 |
1744 |
3 |
|
|
04.08.2019 15:20:24 |
20. |
Macinauer Dan |
11.03.2009 |
TK Radošovice |
2094 |
1 |
|
|
29.03.2019 18:18:08 |
21. |
Rajarajan Rajadithan |
26.06.2008 |
- |
2094 |
1 |
|
|
11.06.2019 13:28:09 |
22. |
Wepener Nicolas |
14.04.2009 |
- |
2094 |
1 |
|
|
11.06.2019 13:28:20 |
23. |
Jagles Oliver |
02.02.2009 |
- |
2094 |
1 |
|
|
11.06.2019 13:28:31 |
24. |
Chovanec Samuel |
04.06.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2094 |
1 |
|
|
16.06.2019 22:05:01 |
25. |
Červenák Nikolas |
17.09.2009 |
TCD Donovalská |
2094 |
1 |
|
|
24.07.2019 14:18:25 |
26. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
|
06.08.2019 11:30:29 |
27. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
|
07.08.2019 15:40:40 |
28. |
Vostřel Jan |
19.02.2007 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
2094 |
1 |
|
|
08.08.2019 11:02:14 |
29. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
09.08.2019 12:41:24 |
30. |
Škopek David |
17.05.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
09.08.2019 14:02:06 |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2019 16:16:42 |
2. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 02:06:50 |
3. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 23:34:34 |
4. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2019 10:53:51 |
5. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2019 20:32:47 |
6. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2019 10:39:48 |
7. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2019 09:54:34 |
8. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2019 23:15:28 |
9. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 09:12:01 |
10. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2019 09:32:03 |
11. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2019 22:52:07 |
12. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 10:59:33 |
13. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2019 11:16:20 |
14. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 06:52:35 |
15. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 10:16:44 |
16. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
959 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 10:37:20 |
17. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2019 16:40:18 |
18. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 12:46:20 |
19. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2019 12:51:55 |
20. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 10:55:39 |
21. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 11:02:23 |
22. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 13:51:28 |
23. |
Wey Tommy |
08.12.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
928 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 14:36:56 |
24. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2019 20:57:55 |
25. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2019 09:41:56 |
26. |
Ochman Tomas |
30.09.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
04.08.2019 12:00:26 |
27. |
Meister Patrik |
03.09.2009 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
2094 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
04.08.2019 17:30:44 |
|