Datum: |
10.-13.08. |
Pořadatel: |
BLTC Brno (B - 300) |
Kódové číslo: |
716157 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Ne do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Guziur Filip |
: |
Mojmírovo náměstí 11 |
: |
61200 Brno |
Tel. (1): |
724334009 |
E-mail: |
guziur.filip@gmail.com |
Poznámka pořadatele: HRACÍ PLÁN NA 12.8.:
Na 8:00 Semifinále dvouhry
Čtyřhra v 11:30
Adresa kurtů: Lužánecká 3, Brno
Parkování:
1. možnost u kurtů v modrých zónách (přes prac. dny za poplatek) na třídě Kapitána Jaroše (příjezd přes nám. 28. října a ulici Jeřábkovu).
2. možnost u hotelu Bobycentrum bez poplatku, asi 10 minut pěšky parkem od kurtů
Dvouhra bude hrána dle pravidla "NO-LET" (tj. bez teče) na dva vítězné sety. Za stavu 1:1 na sety se hraje rozhodující třetí set.
Čtyřhra bude hrána dle pravidel "NO-LET" a "NO-AD" (tj. bez výhod) na dva vítězné sety. Za stavu 1:1 na sety se hraje rozhodující supertiebreak. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
30 |
|
|
27.07.2020 11:30:03 |
2. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
73 |
30 |
|
|
28.07.2020 09:21:36 |
3. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
30 |
|
|
30.07.2020 13:37:44 |
4. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
30 |
|
Pouze čtyřhra |
24.07.2020 19:20:35 |
5. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
|
16.07.2020 08:43:57 |
6. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
151 |
20 |
|
|
12.07.2020 17:23:57 |
7. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
|
10.05.2020 08:56:55 |
8. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
20 |
|
|
20.05.2020 04:58:43 |
9. |
Majc André |
25.09.2009 |
TK Zlín |
185 |
20 |
|
|
29.07.2020 11:20:35 |
10. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
190 |
20 |
|
|
31.07.2020 11:50:06 |
11. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
|
27.07.2020 20:58:55 |
12. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
232 |
15 |
|
|
14.05.2020 17:48:36 |
13. |
Ondrůšek Antonín |
09.12.2008 |
SK Uherský Brod |
235 |
15 |
|
volná karta |
07.08.2020 18:20:42 |
14. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
|
14.04.2020 10:51:55 |
15. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
|
05.07.2020 23:12:46 |
16. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
|
06.04.2020 19:35:33 |
17. |
Ferenc Ondřej |
08.05.2009 |
ŽLTC Brno |
300 |
12 |
|
|
17.06.2020 13:09:24 |
18. |
Žák Filip |
08.02.2009 |
ŽLTC Brno |
310 |
12 |
|
|
27.07.2020 12:38:11 |
19. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
|
01.04.2020 05:14:04 |
20. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
|
03.04.2020 10:20:49 |
21. |
KOŠŤÁL Jakub |
05.08.2009 |
HTK Třebíč |
345 |
12 |
|
|
30.07.2020 16:10:27 |
22. |
Prusenovský Jan |
21.08.2009 |
TK Zlín |
353 |
12 |
|
|
14.07.2020 14:48:01 |
23. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
383 |
12 |
|
|
07.06.2020 20:08:52 |
24. |
Holý Tomáš |
20.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
391 |
12 |
|
|
04.07.2020 11:34:10 |
25. |
Merta Jakub |
11.11.2009 |
ŽLTC Brno |
396 |
12 |
|
|
07.04.2020 20:35:49 |
26. |
Průdek Šimon |
23.03.2009 |
TC BORS CLUB |
402 |
12 |
|
|
07.04.2020 18:21:47 |
27. |
Remeš Martin |
23.04.2008 |
TK Zlín |
402 |
12 |
|
|
13.06.2020 16:32:45 |
28. |
Bajgar Filip |
25.02.2008 |
Start Brno |
405 |
12 |
|
|
20.07.2020 06:22:14 |
29. |
Mlčůch Martin |
05.01.2009 |
Start Brno |
458 |
9 |
|
|
18.04.2020 12:23:24 |
30. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
462 |
9 |
|
|
28.07.2020 07:56:16 |
31. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
|
01.04.2020 09:00:55 |
32. |
Doležal David |
22.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
510 |
9 |
|
|
29.06.2020 08:56:37 |
33. |
Svoboda Jan |
04.11.2009 |
Start Brno |
518 |
9 |
|
|
24.07.2020 14:26:43 |
34. |
Mudra Pavel |
11.05.2008 |
Tenisový klub Tesla Brno |
568 |
9 |
|
|
14.07.2020 20:17:16 |
35. |
Vondráček Robert |
19.08.2009 |
TC Brno. |
755 |
6 |
|
volná karta |
06.08.2020 10:00:00 |
36. |
Lyčka Teodor |
10.09.2008 |
TJ Sokol Bílovice n.Svit. |
1226 |
4 |
|
|
01.04.2020 13:00:51 |
37. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:02:59 |
38. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:06:29 |
39. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:09:01 |
40. |
Blažej Adam |
08.10.2010 |
TC BORS CLUB |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:09:22 |
41. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.04.2020 00:11:38 |
42. |
Baštýř Jakub |
05.04.2010 |
TK Pelhřimov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.04.2020 06:18:08 |
43. |
Šilinek Adam |
08.06.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
Pouze čtyřhra |
03.04.2020 00:24:58 |
44. |
Borák Lukáš |
11.03.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
|
06.04.2020 17:52:10 |
45. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1939 |
1 |
|
|
15.04.2020 12:17:16 |
46. |
Bačík Matěj |
27.05.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
|
12.05.2020 15:57:46 |
47. |
Pařízek Tomáš |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
1939 |
1 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
18.05.2020 19:07:35 |
48. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
23.07.2020 06:50:47 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Volejník Hugo |
07.01.2008 |
Tenisový klub Tesla Brno |
1939 |
1 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
22.06.2020 14:27:28 |
2. |
Volejník Max |
10.12.2010 |
Tenisový klub Tesla Brno |
1939 |
1 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
22.06.2020 14:29:09 |
3. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
03.08.2020 18:39:21 |
4. |
Skořepa Adam |
11.06.2010 |
TK Most |
1939 |
1 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
04.08.2020 13:28:40 |
5. |
Vondráček Tomáš |
19.08.2009 |
TC Brno. |
657 |
9 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
06.08.2020 10:00:21 |
6. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
418 |
12 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
09.08.2020 10:44:28 |
7. |
Nekut Antonín |
25.10.2008 |
BLTC Brno |
1823 |
3 |
|
Přijat do hlavní soutěže |
09.08.2020 14:34:36 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
308 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 11:34:58 |
2. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2020 12:35:09 |
3. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 22:53:54 |
4. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2020 10:22:56 |
5. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 22:46:19 |
6. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2020 08:04:41 |
7. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
609 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 16:25:56 |
8. |
Ochman Tomas |
30.09.2009 |
TK Spartak Jihlava |
409 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 17:48:48 |
9. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2020 09:18:20 |
10. |
Kazík Martin |
23.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
359 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2020 12:35:51 |
11. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
332 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 12:39:01 |
12. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2020 11:46:55 |
13. |
Brtníček Kuba |
30.06.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2020 20:38:12 |
14. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
71 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2020 11:16:41 |
15. |
Kašparovský Nikola |
16.09.2009 |
BLTC Brno |
589 |
9 |
|
IS: lhůta 5 dní |
02.08.2020 22:36:40 |
16. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2020 07:52:25 |
17. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.08.2020 11:45:28 |
18. |
Rybka Jan |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
249 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2020 20:05:51 |
19. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
09.08.2020 10:08:23 |
20. |
Všetečka Josef |
02.09.2009 |
Start Brno |
506 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 17:58:37 |
|