Datum: |
10.-13.08. |
Pořadatel: |
BLTC Brno (B - 300) |
Kódové číslo: |
716157 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Guziur Filip |
Mojmírovo náměstí 11 | |
61200 Brno | |
Tel. (1): |
724334009 |
E-mail: |
guziur.filip@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
30 |
27.07.2020 11:30:03 |
||
2. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | 73 |
30 |
28.07.2020 09:21:36 |
||
3. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 76 |
30 |
30.07.2020 13:37:44 |
||
4. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 80 |
30 |
Pouze čtyřhra | 24.07.2020 19:20:35 |
|
5. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
16.07.2020 08:43:57 |
||
6. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 151 |
20 |
12.07.2020 17:23:57 |
||
7. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 169 |
20 |
10.05.2020 08:56:55 |
||
8. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
20.05.2020 04:58:43 |
||
9. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | 185 |
20 |
29.07.2020 11:20:35 |
||
10. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 190 |
20 |
31.07.2020 11:50:06 |
||
11. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 192 |
15 |
27.07.2020 20:58:55 |
||
12. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 232 |
15 |
14.05.2020 17:48:36 |
||
13. |
Ondrůšek Antonín | 09.12.2008 | SK Uherský Brod | 235 |
15 |
volná karta | 07.08.2020 18:20:42 |
|
14. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
14.04.2020 10:51:55 |
||
15. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
05.07.2020 23:12:46 |
||
16. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 283 |
12 |
06.04.2020 19:35:33 |
||
17. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | 300 |
12 |
17.06.2020 13:09:24 |
||
18. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | 310 |
12 |
27.07.2020 12:38:11 |
||
19. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
01.04.2020 05:14:04 |
||
20. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
03.04.2020 10:20:49 |
||
21. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | 345 |
12 |
30.07.2020 16:10:27 |
||
22. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | 353 |
12 |
14.07.2020 14:48:01 |
||
23. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 383 |
12 |
07.06.2020 20:08:52 |
||
24. |
Holý Tomáš | 20.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | 391 |
12 |
04.07.2020 11:34:10 |
||
25. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | 396 |
12 |
07.04.2020 20:35:49 |
||
26. |
Průdek Šimon | 23.03.2009 | TC BORS CLUB | 402 |
12 |
07.04.2020 18:21:47 |
||
27. |
Remeš Martin | 23.04.2008 | TK Zlín | 402 |
12 |
13.06.2020 16:32:45 |
||
28. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | 405 |
12 |
20.07.2020 06:22:14 |
||
29. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | 458 |
9 |
18.04.2020 12:23:24 |
||
30. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 462 |
9 |
28.07.2020 07:56:16 |
||
31. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
01.04.2020 09:00:55 |
||
32. |
Doležal David | 22.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 510 |
9 |
29.06.2020 08:56:37 |
||
33. |
Svoboda Jan | 04.11.2009 | Start Brno | 518 |
9 |
24.07.2020 14:26:43 |
||
34. |
Mudra Pavel | 11.05.2008 | Tenisový klub Tesla Brno | 568 |
9 |
14.07.2020 20:17:16 |
||
35. |
Vondráček Robert | 19.08.2009 | TC Brno. | 755 |
6 |
volná karta | 06.08.2020 10:00:00 |
|
36. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 1226 |
4 |
01.04.2020 13:00:51 |
||
37. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:02:59 |
||
38. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:06:29 |
||
39. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:09:01 |
||
40. |
Blažej Adam | 08.10.2010 | TC BORS CLUB | 1939 |
1 |
01.04.2020 00:09:22 |
||
41. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
volná karta | 01.04.2020 00:11:38 |
|
42. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
volná karta | 01.04.2020 06:18:08 |
|
43. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
Pouze čtyřhra | 03.04.2020 00:24:58 |
|
44. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
06.04.2020 17:52:10 |
||
45. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1939 |
1 |
15.04.2020 12:17:16 |
||
46. |
Bačík Matěj | 27.05.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
12.05.2020 15:57:46 |
||
47. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | 1939 |
1 |
Přijat do hlavní soutěže | 18.05.2020 19:07:35 |
|
48. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
volná karta | 23.07.2020 06:50:47 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Volejník Hugo | 07.01.2008 | Tenisový klub Tesla Brno | 1939 |
1 |
Přijat do hlavní soutěže | 22.06.2020 14:27:28 |
|
2. |
Volejník Max | 10.12.2010 | Tenisový klub Tesla Brno | 1939 |
1 |
Přijat do hlavní soutěže | 22.06.2020 14:29:09 |
|
3. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 310 |
12 |
Přijat do hlavní soutěže | 03.08.2020 18:39:21 |
|
4. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
Přijat do hlavní soutěže | 04.08.2020 13:28:40 |
|
5. |
Vondráček Tomáš | 19.08.2009 | TC Brno. | 657 |
9 |
Přijat do hlavní soutěže | 06.08.2020 10:00:21 |
|
6. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 418 |
12 |
Přijat do hlavní soutěže | 09.08.2020 10:44:28 |
|
7. |
Nekut Antonín | 25.10.2008 | BLTC Brno | 1823 |
3 |
Přijat do hlavní soutěže | 09.08.2020 14:34:36 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | 308 |
12 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2020 11:34:58 |
|
2. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2020 12:35:09 |
|
3. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 22:53:54 |
|
4. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 10:22:56 |
|
5. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 22:46:19 |
|
6. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 08:04:41 |
|
7. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | 609 |
9 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 16:25:56 |
|
8. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 409 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 17:48:48 |
|
9. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 09:18:20 |
|
10. |
Kazík Martin | 23.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 359 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2020 12:35:51 |
|
11. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | 332 |
12 |
odhlášeno hráčem | 26.07.2020 12:39:01 |
|
12. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 11:46:55 |
|
13. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 20:38:12 |
|
14. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | 71 |
30 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 11:16:41 |
|
15. |
Kašparovský Nikola | 16.09.2009 | BLTC Brno | 589 |
9 |
IS: lhůta 5 dní | 02.08.2020 22:36:40 |
|
16. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2020 07:52:25 |
|
17. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2020 11:45:28 |
|
18. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 249 |
15 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2020 20:05:51 |
|
19. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 09.08.2020 10:08:23 |
|
20. |
Všetečka Josef | 02.09.2009 | Start Brno | 506 |
9 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 17:58:37 |