Název: |
Akuna cup |
Datum: |
27.-31.07. |
Pořadatel: |
TK Slavia Orlová (B - 300) |
Kódové číslo: |
716132 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hoková Martina |
Kosmonautů 37 | |
736 01 Havířov | |
Tel. (1): |
731 939 710 |
E-mail: |
tkslavia.orlova@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | 60 |
35 |
28.03.2018 07:23:37 |
||
2. |
Komrska Jan | 04.04.2006 | TC Brno. | 63 |
30 |
10.07.2018 23:14:22 |
||
3. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 80 |
30 |
19.03.2018 08:34:34 |
||
4. |
Beránek Ondřej | 18.02.2006 | TK Na Dolině o.s. | 85 |
30 |
23.03.2018 19:17:59 |
||
5. |
Stejskal Adam | 01.06.2007 | TK Milo Olomouc | 95 |
25 |
18.05.2018 22:55:05 |
||
6. |
Postupa Martin | 26.04.2007 | VSK VŠB-TU Ostrava | 114 |
25 |
09.04.2018 19:20:41 |
||
7. |
Kuřitka Lukáš | 11.10.2006 | SK JC Sport Opava | 166 |
20 |
21.03.2018 16:25:05 |
||
8. |
Hanačík Antonín | 05.02.2007 | TK Zlín | 169 |
20 |
09.07.2018 16:48:21 |
||
9. |
Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň | 183 |
20 |
31.03.2018 11:45:51 |
||
10. |
Káňa Viktor | 09.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | 187 |
20 |
23.03.2018 13:57:29 |
||
11. |
Kalousek Kryštof | 20.02.2006 | TK SC OSTRAVA | 190 |
15 |
29.03.2018 12:08:40 |
||
12. |
Pospíšil Matěj | 11.03.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 199 |
15 |
28.05.2018 14:46:02 |
||
13. |
Fiala Jiří | 02.10.2006 | Tennis Hill Havířov o.s. | 209 |
15 |
17.06.2018 14:08:27 |
||
14. |
Milar Jiří | 25.07.2007 | HTK Třebíč | 229 |
15 |
27.04.2018 08:07:11 |
||
15. |
Komrska Vít | 23.08.2007 | TC Brno. | 239 |
15 |
10.07.2018 23:20:58 |
||
16. |
Bartoš Adrian | 13.08.2006 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 264 |
15 |
18.03.2018 17:34:35 |
||
17. |
Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | 264 |
15 |
24.03.2018 22:02:25 |
||
18. |
Doskočil Martin | 01.03.2007 | TK Sparta Praha | 376 |
12 |
16.07.2018 23:44:53 |
||
19. |
Mück Filip | 05.02.2007 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 425 |
9 |
18.03.2018 12:52:53 |
||
20. |
Mařec Jiří | 21.07.2006 | TK Slavia Orlová | 497 |
9 |
31.05.2018 10:54:20 |
||
21. |
Horák Vladimír | 04.07.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | 523 |
9 |
16.07.2018 20:10:54 |
||
22. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 28.06.2007 | TK Slavia Orlová | 534 |
9 |
23.06.2018 10:45:31 |
||
23. |
Kalousek Šimon | 30.04.2007 | TC Ostrava Nová Ves | 587 |
9 |
29.03.2018 12:14:09 |
||
24. |
Jurka Tomáš | 23.07.2007 | Prestige tennis club Frýdek-Místek | 1041 |
4 |
12.07.2018 21:51:39 |
||
25. |
Vičan Jan | 03.06.2007 | Rožnovský tenisový klub | 1212 |
4 |
05.07.2018 09:24:47 |
||
26. |
Kubiena Petr | 02.02.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1325 |
4 |
02.05.2018 09:54:59 |
||
27. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 2103 |
1 |
15.03.2018 00:06:15 |
||
28. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | 2103 |
1 |
volná karta | 15.03.2018 08:29:21 |
|
29. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 2103 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 15.03.2018 08:40:03 |
|
30. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | 2103 |
1 |
volná karta | 16.03.2018 09:03:01 |
|
31. |
Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | 2103 |
1 |
volná karta | 18.03.2018 09:41:35 |
|
32. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | 2103 |
1 |
volná karta | 18.03.2018 11:06:12 |
|
33. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 2103 |
1 |
volná karta | 02.04.2018 21:37:43 |
|
34. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 2103 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 10.04.2018 22:39:25 |
|
35. |
Holý Tomáš | 26.02.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 2103 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 30.05.2018 16:23:59 |
|
36. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | 2103 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 04.07.2018 14:59:21 |
|
37. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 2103 |
1 |
přijat do hlavní soutěže | 12.07.2018 18:15:14 |
|
38. |
Kniezek Šimon | 20.08.2008 | Junior Tenis Karviná | 2103 |
1 |
volná karta | 23.07.2018 15:02:16 |
|
39. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
40. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
||||||
49. |
volná karta | volná karta |
||||||
50. |
volná karta | volná karta |
||||||
51. |
volná karta | volná karta |
||||||
52. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.04.2018 17:44:28 |
|
2. |
Korec Zdeněk | 06.02.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 47 |
45 |
odhlášeno hráčem | 17.05.2018 11:00:25 |
|
3. |
Šimeček David | 12.05.2006 | TK Slavia Orlová | 43 |
45 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2018 18:58:23 |
|
4. |
Sklenička Štěpán | 25.07.2007 | TK Sparta Praha | 51 |
35 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2018 11:49:20 |
|
5. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2018 12:38:49 |
|
6. |
Martinovič Filip | 27.06.2007 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 405 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2018 19:10:23 |
|
7. |
Grassegger Martin | 19.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2018 19:50:18 |
|
8. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 150 |
20 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2018 17:57:12 |
|
9. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2018 14:11:47 |
|
10. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2018 14:22:39 |
|
11. |
Nezval Jakub | 09.10.2006 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 156 |
20 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2018 21:54:30 |
|
12. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2018 22:24:50 |
|
13. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2018 11:14:50 |
|
14. |
Robenek Václav | 22.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 830 |
6 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2018 13:14:42 |
|
15. |
Prokeš Bedřich | 28.06.2006 | Start Brno | 294 |
12 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2018 13:31:55 |
|
16. |
Riedl Matěj | 08.06.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 526 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2018 21:29:45 |
|
17. |
XXXF XXX | 25.10.2007 | TK Hlučín | 379 |
12 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2018 12:14:46 |
|
18. |
Beneš Daniel | 24.06.2006 | TK Opava | 117 |
25 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2018 19:31:45 |
|
19. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2018 08:13:19 |
|
20. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2018 11:44:15 |
|
21. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2018 15:09:22 |
|
22. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2018 20:13:12 |
|
23. |
Michálek Stanislav | 11.07.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 320 |
12 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2018 21:38:45 |
|
24. |
Grulich Josef | 05.04.2006 | TK Milo Olomouc | 172 |
20 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2018 12:07:59 |
|
25. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 08:08:16 |
|
26. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 853 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 20.07.2018 12:00:30 |
|
27. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2103 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.07.2018 12:00:31 |
|
28. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 13:07:02 |
|
29. |
Kačerovský Jan | 26.07.2007 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 16:11:56 |
|
30. |
Zila Michal | 31.10.2006 | SK Vitality Slezsko o.s. | 967 |
6 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 19:06:14 |
|
31. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 19:13:30 |
|
32. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 129 |
25 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2018 20:08:37 |
|
33. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | 294 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2018 05:52:34 |
|
34. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2018 08:44:32 |
|
35. |
Krupa Lukáš | 04.11.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 192 |
15 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2018 20:05:57 |
|
36. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2018 21:36:49 |
|
37. |
Šima Patrik | 16.03.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2018 15:20:25 |
|
38. |
Ciešlar Krzysztof | 03.05.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.07.2018 07:04:24 |