Datum: |
21.-23.07. |
Pořadatel: |
Prestige tennis club Frýdek-Místek (C - 200) |
Kódové číslo: |
716109 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Otava Michal |
28 rijna 2236 | |
738 01 Frýdek-Místek | |
Tel. (1): |
731444409 |
E-mail: |
michalotava@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Škvara Eduard | 25.09.2007 | Tenisklub7 | 344 |
12 |
06.07.2018 14:20:31 |
||
2. |
Horák Vladimír | 04.07.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | 523 |
9 |
15.03.2018 15:48:56 |
||
3. |
Drobný Jan | 20.01.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 830 |
6 |
26.05.2018 13:12:47 |
||
4. |
Křistek Matěj | 28.12.2006 | TK TENNISPOINT FM | 867 |
6 |
20.07.2018 13:17:24 |
||
5. |
Jurka Tomáš | 23.07.2007 | Prestige tennis club Frýdek-Místek | 1041 |
4 |
05.07.2018 07:21:58 |
||
6. |
Salot Fabián | 08.03.2007 | TK TENNISPOINT FM | 1435 |
4 |
16.06.2018 17:44:35 |
||
7. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | 2103 |
1 |
18.03.2018 11:05:01 |
||
8. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | 2103 |
1 |
23.03.2018 18:34:57 |
||
9. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 2103 |
1 |
02.04.2018 00:19:24 |
||
10. |
Golec Matyáš | 04.04.2008 | TC Třinec | 2103 |
1 |
19.06.2018 15:28:08 |
||
11. |
Vykoupil Patrik | 18.03.2008 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 2103 |
1 |
08.07.2018 10:47:51 |
||
12. |
Šperka Adam | 01.10.2006 | LTC Velen Boskovice | 2103 |
1 |
12.07.2018 15:16:03 |
||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.04.2018 17:44:04 |
|
2. |
Ciešlar Krzysztof | 03.05.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2018 17:28:04 |
|
3. |
Katz Joshua | 25.07.2008 | TK Zašová | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2018 20:59:55 |
|
4. |
Grassegger Martin | 19.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2018 19:50:18 |
|
5. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2018 22:24:50 |
|
6. |
Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2018 20:28:10 |
|
7. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2018 10:28:39 |
|
8. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2018 22:26:28 |
|
9. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 2103 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2018 11:10:12 |
|
10. |
Kubiena Petr | 02.02.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1325 |
4 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2018 19:20:50 |