Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Semilský turnaj
Pořadatel:
TK Semily
Datum:
25.-27.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Šubert Daniel
Šubert
Šubert
Volšička Vojtěch
6:0, 6:1
Volšička
Mizera Adam
2:6, 6:4, 6:3
Šlechta
Šlechta David
5:0, scr.
Šlechta
Kalabis Tadeáš
6:1, 6:2
Šlechta
Hronek Šimon
6:3, 7:5
Hronek
Šnajdr Patrik
6:0, 6:1
Šlechta
Otta Jakub
6:1, 6:3
Otta
Hendrych Alex
6:3, 6:3
Novotný
Sedlatý Mikuláš
6:3, 6:1
Novotný
Novotný František
6:1, 6:0
Lojka
Fiala Jindřich
6:3, 4:6, 6:4
Kovárník
Kovárník Vojtěch
6:3, 6:1
Lojka
Mizera Sebastián
4:6, 6:4, 6:1
Lojka
Lojka Ondřej
6:1, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Jiránek David (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
15
Nasazení
CŽ
BH
Šubert Daniel
327
12
Lojka Ondřej
458
9
Novotný František
467
9
Šlechta David
475
9
Mizera Adam
631
9
Fiala Jindřich
1055
4
Hronek Šimon
1146
4
Mizera Sebastián
1226
4
Kategorie : 4
Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 712105
Novotný František
-
Mizera Adam
Novotný
-
Mizera Adam
Novotný
-
Mizera Adam
Hronek Šimon
-
Kovárník Vojtěch
6:1, 7:5
Hronek
-
Kovárník
Novotný
-
Mizera Adam
6:0, 6:3
Volšička
-
Sedlatý
Volšička Vojtěch
-
Sedlatý Mikuláš
Volšička
-
Sedlatý
3:6, 6:2, 1:0 (8)
Mizera Sebastián
-
Otta
Mizera Sebastián
-
Otta Jakub
Rozhodčí turnaje:
Jiránek David (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Novotný František
467
9
Mizera Adam
631
9
Hronek Šimon
1146
4
Mizera Sebastián
1226
4
Otta Jakub
1379
4
Kovárník Vojtěch
1
Volšička Vojtěch
1
Sedlatý Mikuláš
1
Kategorie : 4
Součet BH: 33
Kódové číslo akce: 714105
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Šubert Daniel
14.10.2009
TK Most