Datum: |
20.-23.07. |
Pořadatel: |
LTC Pardubice (B - 400) |
Kódové číslo: |
716096 |
Dvorců+povrch: |
11 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Ne do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
David Oldřich |
: |
Hronovická 2877 |
: |
53002 Pardubice |
Tel. (1): |
730870740 |
E-mail: |
david.oldrich@gmail.com |
Internet: |
www.ltcpardubice.cz |
Poznámka pořadatele: Kontaktní osoba do zahájení a losování turnaje je Eva Zálabská 777132728, zalabska@centrum.cz, vrchním rozhodčím turnaje je Oldřich David 730870740.
Prezentace v neděli 19.7. do 17,00 formou SMS ve tvaru příjmení, jméno, BH na tel 777132728, následuje los a zveřejnění v IS.
Ve dvouhře se namísto 3. sady hraje super tiebreak, čtyřhra se hraje systémem no ad, namísto 3. sady super tiebreak.
V souladu s Prováděcím předpisem 2020/3 vydaným ČTS 2.6.2020 se ve dvouhře i čtyřhře uplatňuje pravidlo NO LET. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
35 |
|
|
19.07.2020 16:07:55 |
2. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
67 |
30 |
|
|
08.07.2020 13:56:04 |
3. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
70 |
30 |
|
|
26.06.2020 13:15:22 |
4. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
75 |
30 |
|
|
19.07.2020 16:08:29 |
5. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
86 |
25 |
|
|
14.07.2020 08:23:19 |
6. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
115 |
25 |
|
|
29.06.2020 12:07:35 |
7. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
132 |
25 |
|
|
18.06.2020 13:34:02 |
8. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
134 |
20 |
|
|
01.07.2020 11:42:00 |
9. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
|
|
16.06.2020 20:11:34 |
10. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
150 |
20 |
|
|
29.06.2020 15:57:13 |
11. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
|
10.05.2020 08:52:11 |
12. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
182 |
20 |
|
|
26.06.2020 22:32:27 |
13. |
Suchánek Pavel |
11.12.2008 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
224 |
15 |
|
|
14.07.2020 09:46:59 |
14. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
|
09.04.2020 14:35:01 |
15. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
259 |
15 |
|
|
29.06.2020 19:43:10 |
16. |
Slavík Jakub |
18.10.2009 |
LTK Liberec |
263 |
15 |
|
|
15.06.2020 21:12:56 |
17. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
276 |
15 |
|
|
23.06.2020 06:42:00 |
18. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
|
17.04.2020 16:47:53 |
19. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
|
06.04.2020 19:33:40 |
20. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
|
|
06.07.2020 19:29:11 |
21. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
327 |
12 |
|
|
01.07.2020 08:12:29 |
22. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
|
24.04.2020 21:08:41 |
23. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
383 |
12 |
|
volná karta |
13.07.2020 21:01:25 |
24. |
Holý Tomáš |
20.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
391 |
12 |
|
|
05.06.2020 15:00:37 |
25. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
393 |
12 |
|
|
16.07.2020 22:35:30 |
26. |
Nosek Jan |
27.03.2008 |
TK Kvasiny |
402 |
12 |
|
|
04.07.2020 19:56:52 |
27. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
418 |
12 |
|
|
16.07.2020 22:36:20 |
28. |
Hušek Richard |
11.07.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
444 |
9 |
|
|
18.07.2020 13:02:46 |
29. |
Vondruška Viktor |
06.11.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
448 |
9 |
|
|
09.07.2020 09:08:28 |
30. |
Šmejc Dominik |
20.06.2009 |
LTC Pardubice |
516 |
9 |
|
|
08.07.2020 11:48:18 |
31. |
Soumar Štěpán |
10.11.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
657 |
9 |
|
|
31.05.2020 20:30:26 |
32. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:03:24 |
33. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:04:27 |
34. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:06:28 |
35. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:16:21 |
36. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
02.04.2020 21:02:24 |
37. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
03.04.2020 21:52:49 |
38. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
|
06.04.2020 15:56:48 |
39. |
Novotný Jakub |
27.09.2010 |
LTC Pardubice |
1939 |
1 |
|
|
19.06.2020 10:27:54 |
40. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
volná karta |
24.06.2020 19:53:42 |
41. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
13.07.2020 21:02:02 |
42. |
Hrubeš Jakub |
20.09.2010 |
LTC Pardubice |
1939 |
1 |
|
|
18.07.2020 13:02:15 |
43. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
1939 |
1 |
|
|
19.07.2020 16:07:26 |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
97 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2020 21:11:15 |
2. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
308 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2020 19:45:45 |
3. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2020 20:26:00 |
4. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
267 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.06.2020 00:24:58 |
5. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 08:38:02 |
6. |
Ondrůšek Antonín |
09.12.2008 |
SK Uherský Brod |
235 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 13:06:02 |
7. |
Baštýř Jakub |
05.04.2010 |
TK Pelhřimov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2020 05:36:56 |
8. |
Perůtka Matyáš |
25.11.2009 |
TK Most |
351 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2020 07:53:36 |
9. |
Michek Tomáš |
25.03.2009 |
TC Chrudim z.s. |
812 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 10:53:22 |
10. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 18:37:41 |
11. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 19:12:28 |
12. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 13:11:38 |
13. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
232 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 16:49:24 |
14. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 14:06:33 |
15. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
217 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 21:46:40 |
16. |
Jourdren Philippe |
29.01.2010 |
TJ Spoje Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 10:28:17 |
17. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 13:01:56 |
18. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 21:07:05 |
19. |
Doležal David |
22.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
510 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 22:46:27 |
20. |
Soukup Daniel |
18.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2020 11:49:01 |
21. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
136 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2020 21:13:55 |
22. |
Ochman Tomas |
30.09.2009 |
TK Spartak Jihlava |
409 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2020 22:19:37 |
23. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
180 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 16:43:30 |
24. |
Mikula Lukáš |
01.06.2009 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
376 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 17:50:14 |
25. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 17:51:18 |
26. |
Kolesár Matyáš |
19.06.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
153 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 22:52:51 |
27. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 07:02:48 |
28. |
Růžička David |
26.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
14.07.2020 07:10:41 |
29. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 07:37:38 |
30. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
303 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 07:56:34 |
31. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 11:27:56 |
32. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 11:56:37 |
33. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
310 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 12:10:06 |
34. |
Kazík Martin |
23.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
359 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 14:16:53 |
35. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
332 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 15:15:02 |
36. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 16:19:08 |
|