Název: |
TENIS CIBULKA CUP |
Datum: |
11.-13.07. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 200) |
Kódové číslo: |
716068 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jirásek Milan | 31.07.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 420 |
12 |
10.07.2019 09:07:02 |
||
2. |
Křížek Kevin | 13.06.2008 | LTC Tábor 1903 | 459 |
9 |
26.06.2019 15:46:04 |
||
3. |
Laštovic Matěj | 18.05.2007 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 466 |
9 |
07.07.2019 14:23:16 |
||
4. |
Kiliján Jonáš | 14.04.2007 | TJ Radlice z.s. | 468 |
9 |
05.06.2019 17:28:24 |
||
5. |
Vedral Tomáš | 05.07.2008 | TENIS Klánovice | 509 |
9 |
01.07.2019 12:15:31 |
||
6. |
Bradík Jonáš | 04.02.2007 | SK JC Sport Opava | 512 |
9 |
29.06.2019 11:30:49 |
||
7. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 724 |
6 |
09.06.2019 00:21:38 |
||
8. |
Zaporozhchenko Yehor | 21.02.2008 | LTC Svoboda Praha | 874 |
6 |
13.06.2019 22:54:35 |
||
9. |
Horáček Dominik | 04.01.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1253 |
4 |
10.07.2019 10:10:47 |
||
10. |
Kumpera Jan Emanuel | 31.05.2008 | SK Meteor Praha | 1373 |
4 |
06.07.2019 10:59:42 |
||
11. |
Löhner Julian | 10.10.2008 | TC Tachlovice | 1641 |
3 |
26.06.2019 17:24:35 |
||
12. |
Trojan Ondřej | 24.01.2007 | TK Ruzyně Praha | 1641 |
3 |
02.07.2019 17:37:56 |
||
13. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 2094 |
1 |
15.03.2019 00:18:06 |
||
14. |
Perůtka Matyáš | 25.11.2009 | TK Most | 2094 |
1 |
15.03.2019 01:12:14 |
||
15. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
15.03.2019 14:19:06 |
||
16. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
15.03.2019 23:02:56 |
||
17. |
Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 2094 |
1 |
16.03.2019 11:26:45 |
||
18. |
Vašta Petr | 09.09.2008 | SK Tenis Kladno | 2094 |
1 |
07.04.2019 18:45:15 |
||
19. |
Matějka Ondřej | 13.11.2009 | TK Start Praha-Topolka | 2094 |
1 |
01.05.2019 08:18:50 |
||
20. |
Valenta Šimon | 09.07.2009 | Open Tennis Club | 2094 |
1 |
24.05.2019 13:05:01 |
||
21. |
Volín Vojtěch | 27.10.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 2094 |
1 |
12.06.2019 17:15:44 |
||
22. |
Chovanec Samuel | 04.06.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 2094 |
1 |
16.06.2019 21:56:30 |
||
23. |
Lošťák Matouš | 01.10.2009 | TO Meziboří | 2094 |
1 |
06.07.2019 14:17:38 |
||
24. |
Vrána Václav | 23.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 2094 |
1 |
08.07.2019 19:42:36 |
||
25. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 2094 |
1 |
10.07.2019 17:35:00 |
||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
||||||
36. |
volná karta | volná karta |
||||||
37. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Růžička Richard | 03.11.2007 | TK Ruzyně Praha | 1016 |
4 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2019 09:38:55 |
|
2. |
Pelikán Tomáš | 14.09.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.06.2019 15:49:37 |
|
3. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.06.2019 23:06:28 |
|
4. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 21:03:17 |
|
5. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 14:01:37 |
|
6. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 408 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 06:30:53 |
|
7. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 19:59:48 |
|
8. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2019 14:02:30 |
|
9. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 710 |
6 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2019 18:38:09 |
|
10. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 390 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2019 22:01:37 |
|
11. |
Čížek David | 29.11.2007 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 456 |
9 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2019 22:59:59 |
|
12. |
Suchy Erik | 04.07.2009 | TJ Sokol Stodůlky | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2019 15:29:36 |
|
13. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 361 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 08:37:06 |
|
14. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 09:17:13 |
|
15. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 11:50:35 |
|
16. |
Tuček Matěj | 16.01.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 514 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 04.07.2019 12:00:28 |
|
17. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 04.07.2019 12:00:29 |
|
18. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 04.07.2019 12:00:29 |
|
19. |
Slaboch Tomáš | 27.06.2008 | LTC Beroun, z.s. | 464 |
9 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 13:28:37 |
|
20. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2019 07:38:08 |
|
21. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2019 10:08:19 |
|
22. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2019 10:13:45 |