Název: | TK Oáza Říčany | Pořadatel: | TK Oáza Říčany | Datum: | 11.-13.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Škopek David | | | | | |
| | | | | |
Urban David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šimek Dominik | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Korica Marko | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pavlok Štěpán | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Růžička David | 6:2, 1:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Baar Patrik | | 3:6, 6:3, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
Trunda Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ambrož Bruno | | | | 2:6, 6:3, 1:0 (7) | |
| | | | | |
Krisman Vojtěch | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Skřivánek Max | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mackovič Šimon | 6:0, 2:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Matějka Ondřej | | | 7:6, 6:4 | | |
| | | | | |
Dvořáček Lukáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Takáč Michal | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mráz Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vašta Petr | | | | | 7:5, 6:3 |
| | | | | |
Beňas Vít | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Stříbrný Vojtěch | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Petráček Petr | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bláha Karel | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Kovařík Dominik | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Urbánek Jan | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krechler Daniel | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Perůtka Matyáš | | | | 6:1, 7:6 | |
| | | | | |
Škréta Martin | scr. | | | | |
| | | | | |
Jourdren Philippe | | 0:6, 6:2, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Turek Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pšeničný Dmitrij | | | 7:5, 7:6 | | |
| | | | | |
Soukup Daniel | 6:1, 3:6, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Michel Maxim | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Staněk jiří | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Škopek David | 196 | 15 | Staněk jiří | 308 | 12 | Ambrož Bruno | 310 | 12 | Krechler Daniel | 332 | 12 | Mráz Jakub | 350 | 12 | Perůtka Matyáš | 351 | 12 | Vašta Petr | 501 | 9 | Trunda Jakub | 536 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 712062 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Dlouhý Martin | 07.12.2009 | TK Radošovice | Křížek Filip | 01.05.2008 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha |
|