Název: |
Světový pohár |
Datum: |
06.-08.07. |
Pořadatel: |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200) |
Kódové číslo: |
716056 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hořejší Dominik |
Souběžná 1044 | |
37901 Třeboň | |
Tel. (1): |
774 641 127 |
E-mail: |
dominikhorejsi@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Matoušek David | 26.03.2007 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 258 |
15 |
24.06.2019 19:10:39 |
||
2. |
Mallát Roman | 19.06.2007 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 356 |
12 |
14.06.2019 14:49:06 |
||
3. |
Rychnavský Jonáš | 09.05.2008 | Sokol TK Kaplice | 383 |
12 |
31.03.2019 11:14:06 |
||
4. |
Hlavnička Martin | 09.06.2008 | Jiskra Bechyně | 414 |
12 |
30.06.2019 19:07:49 |
||
5. |
Novák Filip Zdeněk | 26.01.2007 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 429 |
12 |
04.07.2019 17:38:40 |
||
6. |
Trkovský Marcel | 15.05.2008 | TK Milevsko, z.s. | 440 |
12 |
16.04.2019 14:17:38 |
||
7. |
Čížek David | 29.11.2007 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 456 |
9 |
15.03.2019 00:27:34 |
||
8. |
Barrish Michal | 17.09.2007 | Jiskra Bechyně | 456 |
9 |
30.06.2019 19:08:20 |
||
9. |
Severýn Václav | 19.06.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 468 |
9 |
01.07.2019 10:44:11 |
||
10. |
Ryšavý Tadeáš | 07.05.2007 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 540 |
9 |
27.06.2019 12:11:08 |
||
11. |
Čurda Tomáš | 26.09.2007 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 615 |
9 |
27.06.2019 12:49:46 |
||
12. |
Smolen František | 26.04.2007 | TK Čelákovice | 756 |
6 |
04.07.2019 17:39:28 |
||
13. |
Kafka Tomáš | 01.06.2008 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 862 |
6 |
15.04.2019 12:50:55 |
||
14. |
Marn Luca | 01.10.2008 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 874 |
6 |
23.06.2019 22:36:00 |
||
15. |
Filsak Jan | 16.05.2008 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 1043 |
4 |
27.06.2019 13:51:57 |
||
16. |
Hubenka Roman | 01.10.2007 | LTC Tábor 1903 | 1163 |
4 |
23.06.2019 21:00:19 |
||
17. |
Rindoš Dominik | 04.11.2008 | TK Spartak Jihlava | 1641 |
3 |
23.06.2019 21:27:55 |
||
18. |
Chalupa Adam | 07.08.2009 | LTC Český Krumlov | 2094 |
1 |
30.04.2019 17:34:03 |
||
19. |
Bohoněk Marcel | 17.06.2009 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 2094 |
1 |
12.05.2019 21:36:24 |
||
20. |
Doubek Ondřej | 09.06.2008 | TJ Radlice z.s. | 2094 |
1 |
22.06.2019 13:01:54 |
||
21. |
Prokop Lukáš | 19.03.2007 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 2094 |
1 |
27.06.2019 13:49:58 |
||
22. |
Šlapák Sebastián | 06.09.2008 | TJ Spartak Trhové Sviny | 2094 |
1 |
27.06.2019 22:29:50 |
||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hašek Antonín | 16.02.2008 | TK Písek | 434 |
12 |
odhlášeno hráčem | 20.03.2019 20:53:28 |
|
2. |
Hašek Jindřich | 08.12.2009 | TK Písek | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.03.2019 21:07:41 |
|
3. |
Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | 259 |
15 |
odhlášeno hráčem | 14.04.2019 16:46:01 |
|
4. |
Novák Ondřej | 21.02.2008 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 809 |
6 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2019 17:13:18 |
|
5. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2019 17:29:32 |
|
6. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.06.2019 23:06:28 |
|
7. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 576 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2019 23:51:21 |
|
8. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 14:01:37 |
|
9. |
Wízner Petr | 08.04.2007 | LTC Český Krumlov | 850 |
6 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 09:03:34 |
|
10. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 12:17:58 |
|
11. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2019 09:07:04 |
|
12. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 2094 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 28.06.2019 14:12:33 |
|
13. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 28.06.2019 21:53:54 |
|
14. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2019 11:23:29 |
|
15. |
Beneš Zdeněk | 28.05.2008 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 2094 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 29.06.2019 19:09:48 |
|
16. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2019 07:25:40 |
|
17. |
Lobovský Robert | 17.02.2007 | LTK Klatovy | 560 |
9 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2019 09:37:02 |
|
18. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2019 10:48:49 |
|
19. |
Fiala Šimon | 13.06.2007 | TK Sokolov | 642 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 30.06.2019 12:00:18 |