Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  07.-10.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šimeček David
 
 
 
Páže Tomáš
6:0, 6:0
 
Doležal Lukáš
6:0, 6:7 (3), 6:3
 
Michal Adam
6:0, 6:2
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:4, 6:3
 
Čank Tobiáš
6:0, 6:2
 
Pospíšil Matěj
7:5, 6:3
 
Grois Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Šichtař Samuel
7:5, 6:2
 
Sedlář Nicolas Mário
6:1, 6:2
 
Bartoš Adrian
4:6, 6:2, 6:4
 
Šima Patrik
6:1, 6:1
 
Gregus Petr
6:4, 6:4
 
 
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:0
 
 
 
Homolka Filip
6:0, 6:1
 
Andrýs Petr
6:4, 7:5
 
Sýkora Jan
6:3, 6:4
 
Mück Filip
6:0, 6:0
 
Řehák Daniel
6:3, 6:3
 
 
 
Dvořák Tomáš
6:3, 6:3
 
 
 
Váňa Tomáš
6:2, 5:7, 6:2
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:1
 
Kuchař Saša
7:6 (5), 7:6 (5)
 
Brázda Albert
6:0, 6:0
 
Beneš Daniel
6:0, 6:1
 
 
 
Pytel Šimon
6:1, 6:3
 
 
 
Prášek Dominik
6:2, 6:3
 
Hanák Ondřej
6:4, 6:3
 
Volník Nicholas
6:4, 6:4
 
Pešat Oliver
6:1, 6:1
 
Káňa Viktor
6:2, 6:3
 
 
 
Hanačík Antonín
6:2, 6:1
 
 
 
Majc Mário
4:6, 6:4, 6:3
 
Šnajdr Denis
6:1, 6:2
 
Žiška Štěpán
7:5, 6:2
 
Andrýs Pavel
6:0, 6:1
 
Horáček Josef
6:2, 3:6, 6:4
 
 
 
Stejskal Adam
6:7 (4), 7:5, scr.
 
 
 
Migdal Alexandr
6:2, 6:3
 
Kornel Jan
6:1, 6:0
 
Markovič Matej
6:0, 6:0
 
Suchan  David
6:0, 6:0
 
Krupa Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
Grulich Josef
7:5, 6:2
 
 
 
Voldřich Oliver
6:3, 6:4
 
Řehák Adam
6:1, 6:0
 
Huf Samuel
7:5, 6:4
 
Bairo Dylan
6:0, 6:0
 
Chodura Sebastian
6:1, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků49
NasazeníBH
Šimeček David 4345
Chodura Sebastian 6035
Horáček Josef 8030
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Beneš Daniel 11725
Gregus Petr 14820
Pytel Šimon 15520
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 712052

Šimeček David - Chodura Sebastian
 
 
 
Michal Adam - Váňa Tomáš
6:0, 6:2
 
Sedlář Nicolas Mário - Páže Tomáš
6:1, 6:1
 
Šichtař Samuel - Doležal Lukáš
6:0, 6:1
 
 
 
Bartoš Adrian - Mück Filip
6:4, scr.
 
 
 
Beránek Ondřej - Krupa Lukáš
6:0, 6:3
 
 
 
Žiška Štěpán - Majc Mário
6:3, 6:2
 
 
 
ZAVŘEL JAROSLAV - Čank Tobiáš
2:6, 7:6 (4), 1:0 (3)
 
 
 
Řehák Daniel - Grulich Josef
7:5, 7:6 (2)
 
 
 
Pešat Oliver - Hanák Ondřej
6:1, 6:4
 
 
 
Volník Nicholas - Markovič Matej
3:6, 6:0, 1:0 (9)
 
 
 
Homolka Filip - Kornel Jan
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Bairo Dylan - Suchan  David
6:0, 6:3
 
Gregus Petr - Hanačík Antonín
6:1, 6:4
 
 
 
Grois Ondřej - Pospíšil Matěj
6:4, 6:2
 
 
 
Řehák Adam - Dvořák Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Pytel Šimon - Šnajdr Denis
7:6 (3), 7:5
 
Migdal Alexandr - Sýkora Jan
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
Stejskal Adam - Beneš Daniel
6:2, 7:6 (4)
 
 
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Šimeček David 4345
Chodura Sebastian 6035
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Beneš Daniel 11725
Gregus Petr 14820
Pytel Šimon 15520
Hanačík Antonín 16920
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 714052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blaška Sebastian07.08.2008TC Brno.
Reichel Aleš15.12.2008Jiskra Otrokovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Huf Samuel02.12.2006Jiskra Otrokovice
Markovič Matej25.10.2007SK Zlín-Mladcová