Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  03.-05.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ulmon Nikolas
 
Hauer Václav
6:2, 6:1
 
Dolenský Vojtěch
6:4, 6:3
 
Čížek David
6:2, 6:2
 
Prokš Daniel
6:3, 6:0
 
CHot Vladimír
2:6, 6:4, 6:4
 
Sudik David
6:4, 6:4
 
Uhl Tomáš
4:6, 6:4, 6:4
 
Chodora Radek
6:0, 6:2
 
Šámal Viktor
6:0, 6:0
 
Havel Marek
6:0, 6:0
 
Trkovský Marcel
6:0, 6:0
 
Malý Vítek
6:1, 6:0
 
Kunst Filip
6:2, 6:3
 
Blecha Adam
6:4, 6:1
 
Lavička Jan
6:1, 6:1
 
Stichenwirth Petr
scr.
 
Baxa Jan
6:0, 6:2
 
Mareš Jaroslav
6:0, 6:0
 
Tikovský Jakub
6:2, 6:3
 
Pomahač Antonín
6:1, 6:2
 
Křížek Kevin
6:1, 6:0
 
Novák Ondřej
6:0, 6:1
 
Jareš Vojtěch
6:0, 6:0
 
Řehák Hugo
6:4, 6:3
 
Fiala Vojtěch
6:1, 6:1
 
Horák Vojtěch
6:2, 6:1
 
Kořán Matěj
6:0, 6:1
 
Tůma Matěj
6:3, 6:2
 
Mutl Antonín
6:1, 6:1
 
Lobovský Robert
1:6, 6:3, 6:3
 
Brettl Filip
6:3, 6:1
 
Počet účastníků32
NasazeníBH
Ulmon Nikolas 26015
Brettl Filip 27015
Jareš Vojtěch 27812
Sudik David 31912
Stichenwirth Petr 34612
Kořán Matěj 35912
Prokš Daniel 4179
Lavička Jan 4339
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 712041

Brettl Filip - Ulmon Nikolas
 
 
 
Křížek Kevin - Trkovský Marcel
scr.
 
Tikovský Jakub - Mutl Antonín
scr.
 
Lobovský Robert - Baxa Jan
7:5, 6:0
 
Havel Marek - Mareš Jaroslav
6:1, 6:0
 
 
scr.
 
CHot Vladimír - Prokš Daniel
 
Pomahač Antonín - Chodora Radek
5:7, 6:3, 7:6
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Sudik David - Dolenský Vojtěch
 
Horák Vojtěch - Fiala Vojtěch
6:2, 4:6, 7:6
 
Hauer Václav - Blecha Adam
4:6, 6:2, 7:6
 
 
6:3, 6:1
 
Kořán Matěj - Lavička Jan
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Ulmon Nikolas 26015
Brettl Filip 27015
Sudik David 31912
Kořán Matěj 35912
Prokš Daniel 4179
Lavička Jan 4339
Chodora Radek 4499
Pomahač Antonín 5879
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 714041

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rejlek Šimon13.05.2008TK Ostrovec
Štreit David03.08.2006Sokol Králův Dvůr

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tůma Matěj28.10.2006Tsport Votice o.s.
Mutl Antonín11.02.2008Sportclub Řevnice, z.s.
Fiala Vojtěch04.12.2006TK Roja Příbram z.s.
Jareš Vojtěch28.04.2006Tsport Votice o.s.
Křížek Kevin13.06.2008LTC Tábor 1903
Baxa Jan13.09.2006LTK Klatovy
Stichenwirth Petr12.12.2006TC VITALITY Březnice
Lavička Jan11.08.2007TK Škoda Plzeň z.s.
Blecha Adam09.06.2006TK Březnice
Trkovský Marcel15.05.2008TK ZVVZ Milevsko
Havel Marek21.09.2007Spartak Rožmitál
Sudik David15.09.2006TK Březnice
Prokš Daniel02.10.2006TK Březnice
Čížek David29.11.2007LTC České Budějovice,z.s.
Dolenský Vojtěch01.08.2007TK Březnice
Hauer Václav02.06.2007TK Březnice