Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
Sokol Letovice
Datum:
29.06-01.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Lebiš Josef
Lebiš
Lebiš
Kohoutek Tomáš
6:0, 6:0
Kohoutek
Kuba Tomáš
6:3, 6:2
Lebiš
Různar Kryštof
6:2, 6:2
Různar
Papajík Jakub
6:1, 6:2
Různar
Horáček Dominik
2:6, 7:5, 6:1
Horáček
Přikryl Tomáš
6:3, 6:4
Lebiš
Rocher Lukas
6:1, 6:1
VAVERKA
VAVERKA DAN
0:6, 6:4, 6:0
Gebel
Hromek Jakub
6:4, 6:1
Gebel
Gebel Jáchym
6:0, 6:0
Hloušek
PALME PROKOP
6:3, 7:5
PALME
Rocher Matys
6:1, 6:0
Hloušek
6:1, 6:0
Hloušek
Hloušek František
Rozhodčí turnaje:
Lebiš Bronislav (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
14
Nasazení
CŽ
BH
Lebiš Josef
132
25
Hloušek František
224
15
Různar Kryštof
365
12
Gebel Jáchym
505
9
PALME PROKOP
691
6
Rocher Lukas
708
6
Hromek Jakub
936
6
Kohoutek Tomáš
1082
4
Kategorie : 5
Součet BH: 83
Kódové číslo akce: 712040
Hloušek František
-
Lebiš Josef
Hloušek
-
Lebiš
Hloušek
-
Lebiš
Hromek Jakub
-
PALME PROKOP
6:0, 6:2
Přikryl
-
Kuba
Přikryl Tomáš
-
Kuba Tomáš
3:6, 6:4, 1:0 (9)
Hloušek
-
Lebiš
Kohoutek Tomáš
-
VAVERKA DAN
6:1, 6:2
Kohoutek
-
VAVERKA
Rocher Matys
-
Rocher Lukas
5:7, 6:1, 1:0 (7)
Gebel
-
Různar
6:3, 6:3
Gebel
-
Různar
Gebel Jáchym
-
Různar Kryštof
Rozhodčí turnaje:
Lebiš Bronislav (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Lebiš Josef
132
25
Hloušek František
224
15
Různar Kryštof
365
12
Gebel Jáchym
505
9
PALME PROKOP
691
6
Rocher Lukas
708
6
Hromek Jakub
936
6
Kohoutek Tomáš
1082
4
Kategorie : 5
Součet BH: 83
Kódové číslo akce: 714040
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kohoutek Tomáš
06.05.2008
TK Milo Olomouc