Český tenisový svaz
Název:
TK Rapid Cup
Datum:
01.-04.07.
Pořadatel:
TK RAPID LIBEREC (B - 400)
Kódové číslo:
716038
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Horáček Tomáš
Letná 247
46008 Liberec
Tel. (1):
602404396
E-mail:
tomas@tkrapid.cz
Internet:
www.tkrapid.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
0
 
03.04.2020 23:52:00
2.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
0
 
14.04.2020 14:00:35
3.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
0
 
12.05.2020 23:10:37
4.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.04.2020 07:25:21
5.
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec
157
20
0
 
01.04.2020 19:53:47
6.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
0
 
28.05.2020 17:48:50
7.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
190
20
0
 
13.05.2020 10:44:00
8.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
10.05.2020 14:53:46
9.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.04.2020 20:24:08
10.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
09.04.2020 14:32:48
11.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:43:58
12.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
244
15
0
 
13.05.2020 10:42:03
13.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
0
 
14.04.2020 10:45:46
14.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
0
 
05.04.2020 23:13:34
15.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
278
15
0
 
01.04.2020 01:44:13
16.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
300
12
0
 
01.04.2020 01:04:47
17.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
0
 
03.04.2020 21:51:47
18.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
0
 
29.05.2020 20:46:51
19.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
0
 
24.05.2020 21:38:42
20.
Řeháček Ondřej 23.10.2008 TCEN Hrádek nad Nisou
318
12
0
 
24.05.2020 21:06:13
21.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:16:40
22.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
06.05.2020 18:30:30
23.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
24.04.2020 21:04:18
24.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
0
 
04.04.2020 07:47:43
25.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec
359
12
0
 
06.04.2020 09:05:15
26.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
0
 
27.05.2020 22:18:32
27.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
01.04.2020 08:49:27
28.
Klouček David 21.01.2009 TCEN Hrádek nad Nisou
546
9
0
 
01.04.2020 13:10:55
29.
Boštička Yasin 25.07.2008 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1027
4
0
 
30.05.2020 10:45:44
30.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
01.04.2020 00:01:51
31.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.04.2020 00:02:01
32.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:04:11
33.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:06:41
34.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:07:14
35.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:16:45
36.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 10:33:37
37.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 11:11:16
38.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
02.04.2020 20:51:03
39.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 23:21:37
40.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
05.04.2020 21:20:00
41.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.04.2020 15:53:15
42.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC
1939
1
0
 
30.05.2020 23:08:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jahelka Štěpán 02.09.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
657
9
 
odhlášeno hráčem
22.04.2020 20:43:24
2.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 23:17:19