Datum: |
29.06-01.07. |
Pořadatel: |
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
716037 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lenc Jakub |
: |
K Sadu 590/1 |
: |
18200 Praha 8 |
Tel. (1): |
721734250 |
E-mail: |
tenis.pisecna@seznam.cz |
Internet: |
tenis-pisecna.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace mezi 16 - 18 hodinou (v pátek 28. 6. 2019) na čísle 721734250 (Jakub Lenc) - formou SMS. Losování proběhne 28. 6. 2019 v 19:15 v klubovně Tenis & Padel klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8), následně bude zveřejněn pavouk a rozpis utkání. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hromek Patrik |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
361 |
12 |
|
|
28.06.2019 15:47:23 |
2. |
Kejla Jakub |
14.04.2008 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
472 |
9 |
|
|
20.06.2019 15:44:45 |
3. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
|
06.06.2019 09:55:14 |
4. |
Lojka Radek |
09.01.2007 |
LTC Beroun, z.s. |
745 |
6 |
|
|
20.06.2019 23:28:09 |
5. |
Kumpera Jan Emanuel |
31.05.2008 |
SK Meteor Praha |
1373 |
4 |
|
|
26.06.2019 17:12:42 |
6. |
Válek Petr |
17.09.2008 |
TJ Slavia Radonice |
1492 |
4 |
|
|
15.06.2019 17:02:47 |
7. |
Gallus Vilém |
26.03.2007 |
Lokomotiva Praha |
1492 |
4 |
|
|
25.06.2019 23:22:26 |
8. |
Voříšek Denis |
27.01.2008 |
Lokomotiva Praha |
1641 |
3 |
|
|
25.06.2019 23:22:06 |
9. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
|
15.03.2019 22:38:40 |
10. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
2094 |
1 |
|
|
16.03.2019 11:21:04 |
11. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
2094 |
1 |
|
|
16.03.2019 13:19:06 |
12. |
Chovanec Samuel |
04.06.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2094 |
1 |
|
|
16.06.2019 21:53:05 |
13. |
Lojka Ondřej |
25.07.2009 |
LTC Beroun, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
20.06.2019 23:27:49 |
14. |
Vostřel Jan |
19.02.2007 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
2094 |
1 |
|
|
26.06.2019 17:12:18 |
15. |
Kvíčala Petr |
15.04.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
|
28.06.2019 12:26:45 |
16. |
Jakubíček Albert |
31.05.2009 |
SK Meteor Praha |
2094 |
1 |
|
|
28.06.2019 13:25:59 |
17. |
Kalina Jonáš Benjamin |
06.11.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
28.06.2019 14:11:41 |
18. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
28.06.2019 15:05:37 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.04.2019 08:22:43 |
2. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2019 07:32:30 |
3. |
Toman Michal |
24.02.2008 |
TK Severní Terasa |
936 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2019 08:13:47 |
4. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2019 12:08:40 |
5. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2019 14:04:46 |
6. |
Holada Jan |
16.03.2007 |
TK Horní Měcholupy |
1253 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2019 13:29:16 |
7. |
Horák Matěj |
16.11.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 09:14:22 |
8. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 22:27:53 |
9. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2019 16:43:29 |
10. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
22.06.2019 12:00:15 |
11. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2019 13:25:10 |
12. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2019 13:27:40 |
13. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
994 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2019 15:57:33 |
14. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 10:45:18 |
15. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 11:25:17 |
16. |
Vališ Šimon |
16.02.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.06.2019 12:00:50 |
17. |
Andreas Jonáš |
28.04.2008 |
SK Aritma Praha |
441 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.06.2019 12:00:53 |
18. |
Sikora Vojtěch |
09.01.2008 |
TK Hovorčovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2019 14:25:52 |
|