Název: |
SIM CUP |
Datum: |
03.-05.06. |
Pořadatel: |
TJ Solidarita Praha 10 (C - 200) |
Kódové číslo: |
716019 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Šimůnek Jan |
: |
Na rovnosti 21 |
: |
13000 Praha 3 |
Tel. (1): |
603749389 |
E-mail: |
jan22@email.cz |
Poznámka pořadatele: 2.6.2017 - 19:40
Dobrý večer,
sobotní program je následující:
8:45 předkolo kluků
10:00 předkolo dívek
11:15 nasazení kluci
12:30 nasazené dívky
poté budou čtyřhry.
Za pár hodin se budu těšit naviděnou.
Ing. Jan Šimůnek
---------------------------------------------------
31.5.2017 - 6:30
Dobrý den,
rád bych Vám sdělil základni informace k turnaji:
1. Místo konání turnaje je Sportovní areál TJ Solidarita, Pod Strání 3124/7a, 100 00 Praha 10 (www.solidarita.cz).
2. Prezentace je v pátek do 18:00 a to dvěma způsoby. Během čtvrtečního dne prostřednictvím emailu - večer (cca 22:00 h) bude všem email potvrzen. V pátek je možné se prezentovat přes sms zprávu (z důvodu probíhajících tréninků prosím nevolejte) na tel. čísle 603 749 389, která bude potvrzena: OK, JS.
3. V pátek od 18:10 hodin proběhne vylosování turnaje na kurtech TJ Solidarity. Kolem 20 h, pak bude uveřejněn rozpis zápasů a hrací řád.
4. Zápasy začnou v sobotu od 8:45 hodin.
5. Ve dvouhře se hraje o poháry a ve čtyřhře o medaile:).
6. Pokud se chce někdo ještě přihlásit, prosím sms zprávou ve tvaru: příjmení a jméno, datum narození. Tefonicky to je z důvodu probíhajících tréninků složitější. Případně volejte večer po 20 h.
7. Plán na sobotu: 1. a 2. kolo dvouhry + 1. kolo čtyřhry (případně druhý kolo).
8. Parkování je možné v areálu TJ Solidarita nebo v boční ulici Pod Strání.
Na turnaji se budu těšit naviděnou.
Jan Šimůnek
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rozehnal Michal |
31.01.2005 |
SK HAMR, z.s. |
316 |
12 |
|
|
06.04.2017 20:47:27 |
2. |
Brabec Václav |
07.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
420 |
12 |
|
|
18.03.2017 20:57:21 |
3. |
Růžanský Jan Evžen |
04.04.2006 |
TENISCENTRUM HEAD |
498 |
9 |
|
|
23.05.2017 15:07:24 |
4. |
Macháček Jan |
24.12.2006 |
TJ Solidarita Praha 10 |
902 |
6 |
|
|
30.05.2017 10:30:57 |
5. |
Petráš Michal |
22.01.2006 |
LTC Slovan Kladno |
1555 |
3 |
|
|
02.06.2017 00:16:08 |
6. |
Sklenička Michal |
24.03.2006 |
TK EMA o.s. |
1787 |
3 |
|
|
31.05.2017 06:14:53 |
7. |
Abraham Oliver |
19.08.2007 |
Start Liberec |
2068 |
1 |
|
|
15.03.2017 08:33:22 |
8. |
Hošic Benjamín |
06.06.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
2068 |
1 |
|
|
15.03.2017 10:01:17 |
9. |
ZHÁNĚL Šimon |
14.07.2007 |
Lokomotiva Trutnov |
2068 |
1 |
|
|
15.03.2017 18:33:08 |
10. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
2068 |
1 |
|
|
17.03.2017 15:25:28 |
11. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
2068 |
1 |
|
|
17.03.2017 19:56:43 |
12. |
Jánský Ludvík |
01.10.2007 |
TK Ústí n. Orlicí |
2068 |
1 |
|
|
17.03.2017 20:33:29 |
13. |
Fajt David |
27.09.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2068 |
1 |
|
|
17.03.2017 20:58:55 |
14. |
Blažek Dan |
04.08.2007 |
SK Aritma Praha |
2068 |
1 |
|
|
18.03.2017 15:34:05 |
15. |
Mrzena David |
23.08.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
2068 |
1 |
|
|
22.03.2017 11:56:54 |
16. |
Slabý Michal |
16.02.2007 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
2068 |
1 |
|
|
11.04.2017 22:46:55 |
17. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
2068 |
1 |
|
|
20.04.2017 19:36:28 |
18. |
Andrijčuk Daniel |
02.01.2007 |
SK Tenis Kladno |
2068 |
1 |
|
|
05.05.2017 23:20:33 |
19. |
Šámal Viktor |
05.05.2007 |
TJ Spoje Praha |
2068 |
1 |
|
|
07.05.2017 22:08:21 |
20. |
šulc Jakub |
16.01.2007 |
Slavoj Český Brod |
2068 |
1 |
|
|
30.05.2017 10:30:31 |
21. |
Mašata Daniel |
10.07.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2068 |
1 |
|
|
02.06.2017 00:14:12 |
22. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
|
02.06.2017 09:28:42 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.04.2017 12:10:40 |
2. |
Celina Tobiáš |
21.06.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.04.2017 02:01:34 |
3. |
Kuba Luboš |
10.10.2007 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2017 09:08:21 |
4. |
Čihák Jakub |
28.09.2007 |
Severočeská tenisová o.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2017 22:40:20 |
5. |
Sedlář Josef |
01.05.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2017 23:03:33 |
6. |
Saburi Hikaru |
13.08.2006 |
TC VŠ Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2017 09:37:56 |
7. |
Havránek Šimon |
04.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
316 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2017 06:56:00 |
8. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.05.2017 08:19:07 |
9. |
Javůrek Petr |
13.09.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
1112 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 12:36:15 |
10. |
Kačur Dan |
04.01.2007 |
Slavoj Litoměřice |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 15:55:01 |
11. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2017 22:20:35 |
12. |
Lahner Johannes Michael |
10.11.2007 |
TKB Hrušovany z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 08:35:37 |
13. |
Sklenička Štěpán |
25.07.2007 |
TK Sparta Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 11:51:53 |
14. |
Sanders Oliver |
09.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 19:48:39 |
15. |
FALTA OLIVER |
08.07.2007 |
LTK Liberec |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 21:32:13 |
16. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 10:18:00 |
17. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:28 |
18. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:29 |
19. |
Kratochvíl Petr |
29.08.2007 |
ITS Tennis Club, z.s. |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:29 |
20. |
Hauser Karel Kryštof |
23.07.2007 |
LTK Liberec |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:30 |
21. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:31 |
22. |
Herman David |
05.03.2007 |
SK OAZA Praha |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:32 |
23. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
27.05.2017 12:00:32 |
24. |
Soumar Matyáš |
22.07.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
534 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 09:46:21 |
25. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 11:52:47 |
26. |
Abrahám Nicolas |
20.12.2007 |
TK Most |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 11:57:58 |
27. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:36 |
28. |
Sedlatý Matěj |
18.04.2007 |
TENIS Klánovice |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:37 |
29. |
Rampír Jakub |
30.10.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.05.2017 12:00:41 |
30. |
Smutný Jakub |
04.10.2005 |
TK RAPID LIBEREC |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2017 22:06:51 |
31. |
Adamec Kryštof |
12.06.2005 |
TCD Donovalská |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2017 23:24:40 |
|