Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Dial Telecom Cup
Pořadatel:  TK Frýdlant v Čechách
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ulmon Nikolas
 
Martínek Tobiáš
6:3, 6:2
 
Beneš Martin
6:2, 6:2
 
Prášek Nello Daniel
6:0, 6:0
 
Rác Pavol
6:1, 6:3
 
Miloszewski Dariusz
7:6 (5), 6:3
 
Vtelenský Vojtěch
scr.
 
Hofman Matěj
6:0, 6:3
 
Sedlatý Matěj
6:2, 6:2
 
Hron Jakub
6:0, 6:0
 
Dembický Tomáš
6:3, 6:3
 
Prášek Luca Samuel
6:3, 6:3
 
Burbo Goran
6:4, 6:4
 
Kolesár Matyáš
6:3, 6:3
 
Ježek Tomáš
6:3, 6:2
 
Vlasák Matěj
6:0, 6:4
 
Sršeň Alexandr
6:2, 6:0
 
Grübel Petr
6:1, 6:0
 
Procházka Šimon
6:0, 6:0
 
Tybus Jonáš
6:0, 6:1
 
Kvapil Tomáš
6:0, 6:1
 
Bradík Jonáš
6:0, 6:0
 
Stehlík Philip
6:3, 6:0
 
Špringl David
6:0, 6:0
 
Váňa Filip
6:0, 6:0
 
Dušátko Jan
6:3, 6:2
 
Špaček Vít
6:3, 6:0
 
Jaroš Michal
6:1, 6:3
 
Krišal Kryštof
4:6, 6:4, 6:1
 
Hrabě Zdeněk
6:2, 6:4
 
Kessler Miroslav
6:0, 6:1
 
FALTA OLIVER
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr .
Počet účastníků32
NasazeníBH
Ulmon Nikolas 26015
FALTA OLIVER 26415
Špringl David 30612
Sedlatý Matěj 30712
Hofman Matěj 33112
Sršeň Alexandr 34612
Vlasák Matěj 5749
Váňa Filip 5999
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 712014

FALTA OLIVER - Špringl David
 
 
 
Tybus Jonáš - Stehlík Philip
6:1, 7:5
 
Grübel Petr - Jaroš Michal
6:4, 6:1
 
Dušátko Jan - Vlasák Matěj
7:5, 3:6, 1:0 (9)
 
Beneš Martin - Špaček Vít
6:2, 6:4
 
Kvapil Tomáš - Dembický Tomáš
6:2, 6:3
 
Kessler Miroslav - Hrabě Zdeněk
6:3, 6:3
 
Vtelenský Vojtěch - Váňa Filip
6:2, 6:1
 
Procházka Šimon - Rác Pavol
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:0
 
Bradík Jonáš - Hofman Matěj
 
Krišal Kryštof - Mauer Matěj
6:1, 6:1
 
Prášek Luca Samuel - Prášek Nello Daniel
0:6, 6:0, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:2
 
Sedlatý Matěj - Sršeň Alexandr
 
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr .
Počet dvojic13
NasazeníBH
FALTA OLIVER 26415
Špringl David 30612
Sedlatý Matěj 30712
Hofman Matěj 33112
Sršeň Alexandr 34612
Vlasák Matěj 5749
Váňa Filip 5999
Dušátko Jan 6636
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 714014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zoula Matyáš07.08.2008TJ TK Neratovice
Dzida Antoni17.04.2006Severočeská tenisová o.s.
Dzida Maurycy11.10.2007Severočeská tenisová o.s.
ABRAHÁM NICOLAS20.12.2007Severočeská tenisová o.s.
Abraham Oliver19.08.2007LTK Liberec