Český tenisový svaz
Název:
SEED SERVICE CUP 2018
Datum:
02.-04.06.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 200)
Kódové číslo:
716010
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:15 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
Tel. (2):
739038880
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
172
20
 
 
20.05.2018 18:25:35
2.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
272
15
 
 
22.05.2018 14:10:41
3.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
359
12
 
 
22.05.2018 21:11:22
4.
Brdíček Nikolas 22.07.2007 TK Letohrad
481
9
 
 
24.03.2018 13:51:04
5.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
509
9
 
 
15.03.2018 16:47:10
6.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
511
9
 
 
19.03.2018 14:19:31
7.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
677
6
 
 
08.04.2018 21:42:54
8.
Dušek Filip 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
700
6
 
 
28.03.2018 15:21:14
9.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
920
6
 
 
14.04.2018 16:05:24
10.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
985
6
 
 
22.03.2018 07:48:10
11.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1325
4
 
 
09.04.2018 10:17:01
12.
Laba Matyáš 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
1988
3
 
 
02.04.2018 12:30:28
13.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
2103
1
 
 
15.03.2018 08:37:16
14.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
 
16.03.2018 20:50:31
15.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
 
16.03.2018 21:33:52
16.
Crha Jiří 15.05.2008 TO TJ Svitavy
2103
1
 
 
18.03.2018 15:03:34
17.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
 
19.03.2018 17:47:22
18.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
19.03.2018 20:42:16
19.
Luňák Jiří 18.07.2008 Nespin, z.s.
2103
1
 
volná karta
22.03.2018 16:56:16
20.
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice
2103
1
 
volná karta
24.03.2018 09:56:58
21.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná karta
26.03.2018 18:19:26
22.
Suchánek Pavel 11.12.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2103
1
 
volná karta
02.04.2018 07:48:15
23.
Schneider Jan 26.08.2008 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
přijat do turnaje
02.04.2018 12:30:08
24.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
2103
1
 
volná karta
11.04.2018 19:30:58

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fendrych Hynek 26.02.2006 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
přijat do turnaje
02.04.2018 12:30:19
2.
Hejkrlík Ondřej 15.03.2007 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
přijat do turnaje
28.05.2018 15:38:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Říha Jakub 19.01.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
2103
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2018 20:16:58
2.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
2103
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 09:31:24
3.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
15.05.2018 11:54:56
4.
Pávek Štěpán 29.09.2008 TK Spartak Jihlava
2103
1
 
odhlášeno hráčem
20.05.2018 21:09:56
5.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2018 22:23:44
6.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2018 23:04:54
7.
Černík Jaroslav 07.02.2008 LTC Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2018 10:11:22
8.
PALME PROKOP 18.10.2008 TK Kunštát
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2018 18:52:02
9.
Falta Filip 19.01.2007 LTC Vysoké Mýto
1212
4
 
odhlášeno hráčem
25.05.2018 20:04:50
10.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
229
15
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 07:21:20
11.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 07:34:26
12.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
294
12
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 07:57:38
13.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
718
6
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 11:35:26
14.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
520
9
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 11:40:08
15.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2103
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 11:55:55
16.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
27.05.2018 12:00:47
17.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
557
9
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 07:29:47
18.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 08:10:32
19.
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort
2103
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 15:41:02
20.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2018 16:10:32
21.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
619
6
 
odhlášeno hráčem
01.06.2018 17:39:07