Název: | SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL | Pořadatel: | TK TENNISPOINT FM | Datum: | 14.-17.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Rojíček Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Golec Matyáš | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Rybka Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
VAŠÍČEK TEODOR | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubiena Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Horák Vladimír | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dohnal Matyáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bednář Samuel | 6:2, 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Škvara Eduard | | | | | | |
| | | | | | |
Klimša Ondřej | | | | | 7:6 (3), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vymazal Kryštof | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dub Dominik | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Bartek David | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Rybka David | | | | | | |
| | | | | | |
Pešat Frantisek | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jendřejek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Mróz Lukáš | | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jányš Albert | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pelc Alexander | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Franc Jakub | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Olšar Viktor | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Sebastian | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
Mičulka Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Šipula David | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Jányš Jakub | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:1, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | | | | | | |
| | | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrabal Nikola | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Horák Matěj | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Gvuzd Tomáš | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ciešlar Krzysztof | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Petr | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Výtisk Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Palupa Matyas | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šandrik Marek | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence A do 29.07.2019) |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Rojíček Daniel | 144 | 20 | Kovář Adam | 176 | 20 | Martinovič Filip | 195 | 20 | Klimša Ondřej | 203 | 20 | Škvara Eduard | 224 | 15 | MOLDRZYK FRANTIŠEK | 245 | 15 | Jendřejek Daniel | 248 | 15 | Mróz Lukáš | 308 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 702991 |
|
|