Český tenisový svaz
Název:
SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL
Datum:
16.-19.12.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (P - 500)
Místo konání:
FRÝDEK-MÍSTEK
Kódové číslo:
706991
Dvorců + povrch:
4 classic clay, grass
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

DOPORUČENÍ HRÁČŮM :
PRO POVRCH CLASSIC CLAY JE VHODNÁ "ANTUKOVÁ" OBUV S DOSTATEČNĚ VYSOKÝM VZORKEM PODRÁŽKY (MINIMÁLNĚ 50%)

ELEKTRONICKÁ PREZENCE :
VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 706991 na číslo telefonu 602718364) : PÁTEK 15.12.2017 od 15,30 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 15.12.2017 v 17,30 hodin V HALE
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PÁTEK 15.12.2017 do 20,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 16.12.2017 v 07,30 hodin, ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 16.12.2017 : DVOUHRA XX/16, ČTYŘHRA XX/16
- NEDĚLE 17.12.2017 : DVOUHRA 16/4
- PONDĚLÍ 18.12.2017 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 16/4
- ÚTERÝ 19.12.2017 : ČTYŘHRA 4/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 0,1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 1 km)

ADRESA HALY :
HALA LR TENIS, FRÝDEK-MÍSTEK (nad fotbalovým stadiónem "STOVKY", u restaurace "HRAD")
ULICE : OLBRACHTOVA 3540
GPS : 49°41'51.722"N, 18°20'56.487"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do pátku 15.12.2017) : 608975813
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
53
35
0
 
17.11.2017 13:34:06
2.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
56
35
0
 
09.11.2017 19:26:10
3.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
95
25
0
 
01.11.2017 08:47:20
4.
Postupa Martin 26.04.2007 TK SC OSTRAVA
114
25
0
 
12.11.2017 11:00:23
5.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
117
25
0
 
01.11.2017 06:29:02
6.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
156
20
0
 
01.11.2017 06:33:19
7.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
169
20
0
 
01.11.2017 17:17:31
8.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
190
15
0
 
09.11.2017 18:59:23
9.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s.
199
15
0
 
17.11.2017 07:50:52
10.
Pešat Oliver 19.02.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
222
15
0
 
03.11.2017 11:38:19
11.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
264
15
0
 
01.11.2017 00:10:28
12.
Bartoš Adrian 13.08.2006 TK Kubáň Ostrava
264
15
0
 
01.11.2017 06:33:25
13.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
282
12
0
 
01.11.2017 09:05:17
14.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
289
12
0
 
01.11.2017 05:12:11
15.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
294
12
0
 
19.11.2017 06:08:50
16.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
314
12
0
 
03.11.2017 20:53:14
17.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
329
12
0
 
01.11.2017 06:48:03
18.
Škvara Eduard 25.09.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek
344
12
0
 
01.11.2017 06:59:32
19.
Kovář Adam 21.11.2007 TK Vítkovice 1926 z.s.
400
12
0
 
01.11.2017 09:07:48
20.
SÁŇKA FRANTIŠEK 02.01.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
404
12
0
 
01.11.2017 00:46:16
21.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
405
12
0
 
01.11.2017 00:06:01
22.
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry
425
9
0
 
01.11.2017 14:46:31
23.
Dolný Adam 16.03.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
434
9
0
 
06.11.2017 17:19:57
24.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
449
9
0
 
01.11.2017 06:43:52
25.
Horák Vladimír 04.07.2007 TO TJ Nový Jičín
523
9
0
 
01.11.2017 06:51:14
26.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
9
0
 
01.11.2017 20:01:14
27.
Lýsek Ondřej 17.11.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
545
9
0
 
03.11.2017 18:26:45
28.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
587
9
0
 
09.11.2017 19:01:54
29.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
615
9
0
 
01.11.2017 17:28:06
30.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
686
6
0
 
06.11.2017 19:51:55
31.
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín
766
6
0
 
12.11.2017 20:37:41
32.
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín
822
6
0
 
01.11.2017 20:56:52
33.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
830
6
0
 
10.11.2017 14:46:23
34.
Doležal David 31.08.2007 TK SC OSTRAVA
853
6
0
 
09.11.2017 16:39:23
35.
Kubiena Ondřej 09.08.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
880
6
0
 
15.11.2017 15:28:41
36.
Doležal Jakub 23.02.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
1129
4
0
 
01.11.2017 19:41:18
37.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1325
4
0
 
01.11.2017 08:57:12
38.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:06
39.
Katz Joshua 25.07.2008 TK Zašová
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:15
40.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:23
41.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:27
42.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:44
43.
Výtisk Adam 04.03.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:05:09
44.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
2103
1
0
 
01.11.2017 00:05:14
45.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:05:32
46.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
2103
1
0
 
01.11.2017 00:08:39
47.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:11:41
48.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:15:47
49.
Zagól Jakub 15.10.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:24:48
50.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:26:16
51.
Pesch Andreas 25.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:26:41
52.
Petr Jiří 16.08.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 03:19:01
53.
Kniezek Šimon 20.08.2008 TK Slavia Orlová
2103
1
0
 
01.11.2017 06:44:46
54.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
0
 
01.11.2017 06:56:29
55.
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 08:10:55
56.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
2103
1
0
 
01.11.2017 14:20:50
57.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 22:09:20
58.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
0
 
02.11.2017 10:48:52
59.
Marek Ondřej 25.02.2008 Family Tennis Ostrava
2103
1
0
 
03.11.2017 07:32:33
60.
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava
2103
1
0
 
03.11.2017 22:22:53
61.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
0
 
04.11.2017 12:42:49
62.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
0
 
05.11.2017 20:22:40
63.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
2103
1
0
 
06.11.2017 19:34:51
64.
Grassegger Martin 19.06.2008 TJ MSV Studénka, z.s.
2103
1
0
 
08.11.2017 10:50:42
65.
Lukas Filip 01.10.2008 TK Havířov
2103
1
0
 
09.11.2017 10:11:30
66.
Cieślar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
2103
1
0
 
09.11.2017 17:36:48
67.
Hýl Zdeněk 01.08.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
2103
1
0
 
18.11.2017 08:27:25
68.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
2103
1
0
 
22.11.2017 12:58:50