Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  06.-08.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Krakovský Denis
 
Špaček Jakub
6:0, 6:0
 
Pešat Oliver
6:1, 6:4
 
Kriegler Jan
6:0, 6:1
 
Jendřejek Daniel
6:0, 6:1
 
Martinovič Filip
6:3, 2:6, 6:1
 
Řehák Daniel
6:0, 6:1
 
Postupa Martin
6:2, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:2, 6:1
 
Dolný Adam
6:1, 6:0
 
Doskočil Martin
6:0, 6:0
 
Kopel Šimon
6:0, 6:3
 
Trunda Jakub
6:0, 6:0
 
Rojíček Daniel
6:0, 6:1
 
Vičan Jan
6:3, 6:3
 
Stejskal Adam
6:0, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš
6:2, 6:2
 
Mohapl Tomáš
scr.
 
Bartoš Adrian
6:2, 6:2
 
Horák Adam
6:0, 6:0
 
Lukáš Nikolas
6:1, 6:1
 
Formánek Filip
6:0, 6:4
 
Dadák Šimon
6:1, 6:0
 
Onderka Karel
6:0, 7:5
 
Beneš Daniel
6:0, 6:0
 
Václavík Miroslav
6:0, 6:0
 
Klimša Ondřej
6:2, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:1, 6:1
 
Kalousek Šimon
6:0, 6:2
 
Vala Filip
6:1, 6:2
 
Mück Filip
4:6, 6:1, 6:1
 
Šafařík Jonáš
6:3, 6:1
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:0
 
Pospíšil Matěj
1:6, 6:0, 6:1
 
Tégl Tomáš
6:3, 6:2
 
Badžgoň David
6:1, 6:1
 
Obluk Jiří
4:6, 6:1, 7:5
 
Hanák Ondřej
6:1, 6:0
 
Doležal  David
6:1, 6:1
 
Babulík Michal
6:0, 6:0
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:3
 
Kratochvíl Petr
6:2, 6:2
 
Kubiena Petr
6:1, 6:2
 
SÁŇKA FRANTIŠEK
6:1, 6:3
 
Ciešlar Krzysztof
6:1, 6:1
 
Střílka Sven
6:2, 6:0
 
Kovář Adam
6:0, 6:0
 
Knesl David
6:0, 6:2
 
Klimas Jan
6:3, 6:3
 
Řehák Adam
6:4, 7:6 (5)
 
Hrubý Václav
6:3, 3:6, 6:3
 
Pudich Omar
6:0, 6:1
 
Lukas Filip
6:0, 6:1
 
Kačerovský Jan
6:0, 6:0
 
Michálek Stanislav
6:0, 6:0
 
Grulich Josef
7:5, 7:6 (6)
 
Kuřitka Lukáš
6:7 (4), 4:0, scr.
 
Minks Matyáš
6:1, 6:2
 
Pokorný Lukáš
6:1, 6:0
 
Abrman Matěj
6:0, 6:2
 
Migdal Alexandr
6:1, 6:2
 
Střílka Maxim
6:2, 6:3
 
Lýsek Ondřej
6:1, 6:1
 
Šimeček David
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Jiří Pytela
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 7.1.2018: 8:30 hod.:KRAKOVSKÝ,POSTUPA,KRUPA,STEJSKAL,KRATOCHVÍL T.,ONDERKA,BENEŠ,ŠAFAŘÍK// NB 9:30 hod.:POSPÍŠIL,BABULÍK,SÁŇKA,KNESL,KUŘITKA,ŠIMEČEK,KLIMAS,GRULICH// NÁSLEDUJE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY PLÁN HRY NA PONDĚLÍ 8.1.2018- 9:00 HOD. SEMIFINÁLE DVOUHRY, NÁSLEDUJE FINÁLE DVOUHRY. PŘÍPADNÉ DOTAZY: PYTELA JIŘÍ TEL.: 602 551 321
Počet účastníků64
NasazeníBH
Krakovský Denis 3345
Šimeček David 4345
Kratochvíl Tomáš 5235
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 702970

Krakovský Denis - Šimeček David
 
 
 
Hrubý Václav - Horák Adam
6:0, 6:0
 
Formánek Filip - Kačerovský Jan
6:0, 6:0
 
Badžgoň David - Mück Filip
6:1, 6:0
 
Martinovič Filip - Kovář Adam
6:2, 6:0
 
Pospíšil Matěj - Pešat Oliver
6:2, 7:6 (0)
 
Kratochvíl Petr - Kratochvíl Tomáš
7:5, 6:4
 
Beneš Daniel - Stejskal Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Střílka Maxim - Střílka Sven
6:3, 6:0
 
Kubiena Petr - Ciešlar Krzysztof
7:5, 6:1
 
Kalousek Kryštof - Bartoš Adrian
6:2, 5:7, 1:0 (6)
 
Dolný Adam - Řehák Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Beránek Ondřej - Hanák Ondřej
 
Onderka Karel - Grulich Josef
6:2, 7:5
 
Lukáš Nikolas - Migdal Alexandr
6:2, 6:4
 
Kriegler Jan - Václavík Miroslav
5:7, 6:4, 1:0 (7)
 
Doležal  David - Klimša Ondřej
6:2, 7:5
 
Lukas Filip - Jendřejek Daniel
6:3, 4:6, 1:0 (5)
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Kalousek Šimon
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Postupa Martin - Kuřitka Lukáš
 
Šafařík Jonáš - Vala Filip
7:5, 6:2
 
Rojíček Daniel - Babulík Michal
6:4, 6:1
 
Doskočil Martin - Pudich Omar
7:5, 6:0
 
SÁŇKA FRANTIŠEK - Řehák Adam
6:1, 6:1
 
Kopel Šimon - Špaček Jakub
7:6 (5), 6:7 (4), 1:0 (1)
 
Lýsek Ondřej - Minks Matyáš
6:0, 6:3
 
 
6:0, 6:3
 
Klimas Jan - Knesl David
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Jiří Pytela
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 7.1.2018: NB 13:00 hod. OSMIFINÁLE ČTYŘHRY, NÁSLEDUJE ČTVRTFINÁLE ČTYŘHRY. PLÁN HRY NA PONDĚLÍ 8.1.2018- NB 12:00 HOD. SEMIFINÁLE ČTYŘHRY, NÁSLEDUJE FINÁLE ČTYŘHRY. PŘÍPADNÉ DOTAZY: PYTELA JIŘÍ TEL.: 602 551 321.
Počet dvojic27
NasazeníBH
Krakovský Denis 3345
Šimeček David 4345
Kratochvíl Tomáš 5235
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Beránek Ondřej 8530
Stejskal Adam 9525
Šafařík Jonáš 9825
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 704970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rybárik Lukáš15.05.2006Family Tennis Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horák Adam14.05.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.