Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
07.-09.01. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 500) |
Kódové číslo: |
706970 |
Dvorců+povrch: |
4 decoturf |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Samcová Michaela |
: |
Vendryně 1017 |
: |
73994 Vendryně |
Tel. (1): |
731444853 |
E-mail: |
samcova.michaela@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Dvorců x povrch: 6 rebound ace
Turnaje se mohou zúčastnit hráči s českým státním občanstvím
a příslušností k Severomoravskému tenisovému svazu
Prezence v pátek 6.1.2017 do 18:00 hod. telefonicky nebo SMS na tel.: 731 444 853
Plán hry na sobotu 7.1.2016:
8:30 hod.:Látal,Sikora,Postupa,Beránek,Cieślar T.,Horáček,
Cieślar K.,Horák,Pešat,Hučík,Kalousek,Velčovský
NB 9:30 hod.:Bonk,Nepožitek,Lýsek,Obluk,Škvara,Drastík,
Martinovič,Šimeček,Kubatko,Bubik,Vala,Babulík
NB 11:00 hod.:Beneš,Kriegler,Kinček,Knesl,Lankočí,Cieslar M.D.
Kopel,Bartoš,Mrvík,Fizek,Grulich,Bako
NB 12:00 hod.:Krakovský,Podzemný,Valigura,Hanák,Krupa,Doskočil,
Dolný,Onderka,Tajdus,Michálek,Bárta,Dadák
NB 13:30 hod.:Petráš,Krutil,Kremser,Formánek,Šulák,Kondler,
Muck,Kubiena,Bill,Kratochvíl,Klimas,Rožnovský
NB 14:30 hod.:Kuřitka L.,Stejskal,Kuřitka A.,Pospíšil,Petr,Vacula,Vašenka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Petr Vojtěch |
15.03.2005 |
I.ČLTK Praha |
24 |
60 |
|
volná karta |
02.01.2017 07:17:29 |
2. |
Vašenka Daniel |
02.06.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
64 |
35 |
|
volná karta |
22.11.2016 10:51:57 |
3. |
Kubatko Dominik |
29.03.2005 |
TK Slavia Orlová |
71 |
35 |
|
volná karta |
06.11.2016 13:31:27 |
4. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
75 |
35 |
|
volná karta |
05.11.2016 19:32:18 |
5. |
Kremser Filip |
12.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
117 |
25 |
|
volná karta |
07.12.2016 09:39:21 |
6. |
Bako Jan |
23.08.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
125 |
25 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:04:17 |
7. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
136 |
25 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:39:12 |
8. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
150 |
25 |
|
volná karta |
05.11.2016 10:49:43 |
9. |
Knesl David |
29.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
173 |
20 |
|
volná karta |
04.11.2016 19:22:48 |
10. |
Tajdus Tomáš |
30.06.2005 |
TK Slavia Orlová |
174 |
20 |
|
volná karta |
06.11.2016 09:41:02 |
11. |
Klimas Jan |
05.11.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
176 |
20 |
|
volná karta |
08.11.2016 20:18:54 |
12. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
214 |
15 |
|
volná karta |
06.11.2016 11:36:16 |
13. |
Velčovský Vojtěch |
20.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
223 |
15 |
|
volná karta |
04.12.2016 19:21:39 |
14. |
Onderka Karel |
15.03.2006 |
SK JC Sport Opava |
231 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:17:05 |
15. |
Lankočí Matyáš |
29.08.2005 |
TK Havířov, z.s. |
267 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:37:13 |
16. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
289 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2016 19:30:25 |
17. |
Šulák Jiří |
23.12.2005 |
TK Opava |
300 |
12 |
|
volná karta |
24.12.2016 07:55:17 |
18. |
Bill Denis |
30.04.2005 |
TK Slavia Orlová |
310 |
12 |
|
volná karta |
14.11.2016 10:27:31 |
19. |
Beránek Ondřej |
18.02.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
312 |
12 |
|
volná karta |
03.11.2016 09:37:18 |
20. |
Nepožitek Lukáš |
29.04.2005 |
TK TENNISPOINT FM |
352 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 08:33:39 |
21. |
Bárta Jan |
07.08.2005 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
352 |
12 |
|
volná karta |
01.12.2016 20:30:16 |
22. |
Kondler Libor |
18.01.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
358 |
12 |
|
volná karta |
25.12.2016 15:43:22 |
23. |
Grulich Josef |
05.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
360 |
12 |
|
volná karta |
06.11.2016 14:40:54 |
24. |
Kopel Šimon |
05.10.2006 |
TK Slavia Orlová |
363 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 15:53:36 |
25. |
Babulík Michal |
27.07.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
363 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 22:07:46 |
26. |
Rožnovský Matyáš |
04.01.2006 |
SK JC Sport Opava |
387 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 04:41:46 |
27. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
389 |
12 |
|
volná karta |
02.11.2016 06:08:59 |
28. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
400 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 09:20:20 |
29. |
Obluk Jiří |
26.07.2006 |
TK Slavia Orlová |
427 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2016 17:07:45 |
30. |
Krupa Lukáš |
04.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
442 |
9 |
|
volná karta |
15.11.2016 11:27:17 |
31. |
Vala Filip |
21.04.2006 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
475 |
9 |
|
volná karta |
21.11.2016 22:23:18 |
32. |
Látal Jiří |
07.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
513 |
9 |
|
volná karta |
24.11.2016 11:58:52 |
33. |
Kinček Ondřej |
05.09.2005 |
SK JC Sport Opava |
518 |
9 |
|
volná karta |
11.12.2016 22:31:18 |
34. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
518 |
9 |
|
volná karta |
15.12.2016 17:29:21 |
35. |
Podzemný Jiří |
07.07.2006 |
SK JC Sport Opava |
559 |
9 |
|
volná karta |
26.11.2016 10:57:12 |
36. |
Dadák Šimon |
19.05.2006 |
TK Krnov |
591 |
9 |
|
volná karta |
03.11.2016 18:54:09 |
37. |
Kuřitka Lukáš |
11.10.2006 |
SK JC Sport Opava |
597 |
9 |
|
volná karta |
19.12.2016 20:46:12 |
38. |
Kuřitka Adam |
02.06.2005 |
SK JC Sport Opava |
642 |
9 |
|
volná karta |
19.12.2016 20:47:17 |
39. |
Sikora David |
17.08.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
765 |
6 |
|
volná karta |
05.11.2016 18:41:03 |
40. |
Valigura Tobiáš |
17.11.2005 |
TK SC OSTRAVA |
795 |
6 |
|
volná karta |
04.11.2016 12:18:24 |
41. |
Mrvík Ondřej |
10.06.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
803 |
6 |
|
volná karta |
06.01.2017 12:15:36 |
42. |
Fizek Jakub |
01.05.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
915 |
6 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:09:40 |
43. |
Krutil Tomáš |
15.03.2006 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
933 |
6 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:06:02 |
44. |
Drastík Matyáš |
15.04.2005 |
SK JC Sport Opava |
1026 |
4 |
|
volná karta |
26.11.2016 13:30:14 |
45. |
Horáček Jan |
05.07.2006 |
TC Třinec |
1045 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2016 10:46:11 |
46. |
Bartoš Adrian |
13.08.2006 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1045 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2016 16:13:17 |
47. |
Bubik Jan |
12.02.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1045 |
4 |
|
volná karta |
12.11.2016 20:29:36 |
48. |
Kriegler Jan |
15.09.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
1070 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2016 09:17:04 |
49. |
Dolný Adam |
16.03.2006 |
Tenisový klub Příbor,z.s. |
1142 |
4 |
|
volná karta |
08.11.2016 14:23:04 |
50. |
Lýsek Ondřej |
17.11.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1342 |
4 |
|
volná karta |
01.11.2016 05:08:58 |
51. |
Cieslar Matteo Danilo |
20.07.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1342 |
4 |
|
volná karta |
08.11.2016 21:23:17 |
52. |
Postupa Martin |
26.04.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:05:21 |
53. |
Michálek Stanislav |
11.07.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:09:47 |
54. |
Stejskal Adam |
01.06.2007 |
TK Milo Olomouc |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 00:42:36 |
55. |
Mück Filip |
05.02.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:01:33 |
56. |
Hanák Ondřej |
21.06.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:28:11 |
57. |
Škvara Eduard |
25.09.2007 |
Tenisklub7 |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 06:43:49 |
58. |
Pospíšil Matěj |
11.03.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 07:13:46 |
59. |
Ciešlar Krzysztof |
03.05.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 08:50:28 |
60. |
Doskočil Martin |
01.03.2007 |
TK Sparta Praha |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 08:53:36 |
61. |
Cieślar Tomasz |
29.11.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2016 09:01:28 |
62. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
02.11.2016 18:19:07 |
63. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
2068 |
1 |
|
volná karta |
07.11.2016 09:40:17 |
64. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Formánek Filip |
27.06.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
2068 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
11.12.2016 03:46:44 |
2. |
Horák Vladimír |
04.07.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
2068 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
17.12.2016 13:39:45 |
3. |
Hučík Adam |
11.10.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2068 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
04.01.2017 09:47:54 |
4. |
Kubiena Petr |
02.02.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2068 |
1 |
|
přijat do hlavní soutěže |
05.01.2017 11:53:11 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Špringl David |
17.10.2006 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
1070 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2016 09:23:55 |
2. |
Jarmar Jan |
03.01.2007 |
Sokol Zábřeh |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.12.2016 15:30:02 |
3. |
Mrva Maxim |
02.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2016 13:43:59 |
4. |
Horáček Josef |
16.02.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.12.2016 10:40:40 |
5. |
Harajda Michal |
12.04.2005 |
TK Spytihněv |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2016 08:58:15 |
6. |
Sedlář Josef |
01.05.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.12.2016 23:40:17 |
7. |
Šošolík Pavel |
27.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
195 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.12.2016 17:11:58 |
8. |
Kváč Petr |
25.11.2005 |
Rožnovský tenisový klub |
1045 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2016 10:17:05 |
9. |
Mohapl Tomáš |
23.05.2007 |
TK Milo Olomouc |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2016 18:54:33 |
10. |
Barcik Nikodem Rafal |
09.08.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
202 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2016 23:34:39 |
11. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.12.2016 14:46:05 |
12. |
Pokorný Lukáš |
15.08.2007 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2016 23:25:04 |
13. |
Maňásek David |
27.08.2007 |
SK Tenis Tišnov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.12.2016 09:04:52 |
14. |
Milar Jiří |
25.07.2007 |
HTK Třebíč |
2068 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
31.12.2016 12:00:47 |
15. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
240 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2017 02:45:21 |
16. |
Kratochvíl Petr |
29.08.2007 |
ITS Tennis Club, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2017 07:45:33 |
17. |
Witek Marcel |
15.11.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.01.2017 14:19:07 |
18. |
Olšar Štěpán |
15.09.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
194 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2017 18:02:02 |
19. |
Šafařík Jonáš |
10.03.2006 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
205 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2017 22:54:20 |
20. |
Sosna Maxim |
21.06.2005 |
Slavoj Český Těšín |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2017 14:16:08 |
21. |
Mařec Jiří |
21.07.2006 |
TK Slavia Orlová |
459 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2017 14:36:59 |
22. |
Badžgoň David |
01.11.2006 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
739 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem - nemoc |
05.01.2017 07:48:24 |
23. |
Růčka Šimon |
30.12.2005 |
Rožnovský tenisový klub |
465 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2017 10:00:01 |
24. |
Baránek Matyáš |
14.05.2005 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
534 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem - nemoc |
06.01.2017 13:14:35 |
25. |
Kačerovský Jan |
26.07.2007 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2017 17:12:34 |
26. |
Salot Fabián |
08.03.2007 |
TK TENNISPOINT FM |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2017 17:14:32 |
|