Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 600)
Místo konání:
Jihlava
Kódové číslo:
706940
Dvorců + povrch:
5 decoturf
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ladrová Zdenka
Sokolovská 110
586 01 Jihlava
Tel. (1):
728 362 830
Tel. (2):
567 211 933
E-mail:
r.ladra@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Rozpis přeboru najdete na: http://www.jihomoravsky.cztenis.cz/
Prezentace hoši na číslo 777 529 440 (formou SMS) v pátek 3.1.od 16.00 do 18.00 hod. (ředitel turnaje p.Holenda)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
 
volná karta
16.12.2019 23:10:18
2.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
volná karta
23.11.2019 23:42:04
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
 
volná karta
06.12.2019 12:44:14
4.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
volná karta
03.11.2019 12:19:25
5.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
35
45
 
volná karta
17.12.2019 11:08:00
6.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
47
35
 
volná karta
10.11.2019 14:37:13
7.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB
48
35
 
volná karta
15.12.2019 18:48:53
8.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
 
volná karta
21.11.2019 14:14:08
9.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
 
volná karta
18.12.2019 14:32:05
10.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
 
volná karta
22.11.2019 09:25:35
11.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
volná karta
04.11.2019 12:00:55
12.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
volná karta
31.10.2019 23:50:20
13.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
volná karta
01.11.2019 08:47:29
14.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
112
25
 
volná karta
01.11.2019 08:37:02
15.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB
169
20
 
volná karta
02.11.2019 18:17:51
16.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
171
20
 
volná karta
08.11.2019 14:53:59
17.
Doucha Jakub 20.01.2008 TK Spartak Jihlava
177
20
 
volná karta
01.11.2019 06:36:58
18.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
volná karta
01.11.2019 07:29:18
19.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
185
20
 
volná karta
22.12.2019 17:00:33
20.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
volná karta
23.12.2019 14:11:59
21.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
215
15
 
volná karta
13.11.2019 10:33:40
22.
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
248
15
 
volná karta
09.12.2019 19:46:40
23.
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín
259
15
 
volná karta
08.11.2019 13:43:24
24.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
volná karta
02.11.2019 16:57:17
25.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
300
12
 
volná karta
01.11.2019 11:44:02
26.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
353
12
 
volná karta
21.12.2019 14:44:07
27.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
383
12
 
volná karta
06.11.2019 13:42:27
28.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
volná karta
01.11.2019 15:24:24
29.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
402
12
 
volná karta
02.11.2019 13:05:27
30.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
volná karta
01.11.2019 00:35:22
31.
Rindoš Dominik 04.11.2008 TK Spartak Jihlava
495
9
 
volná karta
24.11.2019 19:59:47
32.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
506
9
 
volná karta
05.11.2019 08:31:53
33.
Hédl Tomáš 13.06.2008 TK Drnovice
518
9
 
volná karta
02.11.2019 12:50:48
34.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno
675
6
 
volná karta
25.11.2019 22:17:21
35.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín
707
6
 
volná karta
02.01.2020 09:22:20
36.
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč
1027
4
 
volná karta
02.01.2020 10:28:05
37.
Nekut Antonín 25.10.2008 BLTC Brno
1823
3
 
volná karta
15.12.2019 23:38:14
38.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:50:28
39.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:03:38
40.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:11:14
41.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1939
1
 
volná karta
13.11.2019 13:38:36
42.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
volná karta
30.12.2019 19:36:36
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:11:26
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:56
3.
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov
373
12
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 13:55:50
4.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 11:03:41
5.
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 11:40:28
6.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 08:38:27
7.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
24.12.2019 16:35:17
8.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 22:05:06
9.
Bajgar Filip 25.02.2008 Start Brno
405
12
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 10:30:38
10.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:46:21
11.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:26
12.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:35
13.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:36
14.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:55:30
15.
Urbánoš Filip 12.08.2009 TREND SPORT, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 23:13:43
16.
Lipták Matej 07.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
510
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 08:53:16
17.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
345
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 14:40:43